خط چشم لچیک, مداد چشم

آرایشی کامل با بهترین خط چشم

بهترین خط چشم

برای داشتن یک آرایش چشم کامل حتما از بهترین خط چشم و بهترین مداد چشم استفاده نمایید. خط چشم ها می توانند ظاهر چشم ها را به همان فرمی که شما دوست دارید تبدیل کنند.

یک خط چشم خوب باید از ویژگی های متعدد و مثبت زیادی برخوردار باشد تا بتوانید به راحتی به آن اطمینان کرده و آن را خریداری کنید. بهترین خط چشم و بهترین مداد چشم که می توانید آن را تهیه کرده و به راحتی استفاده کنید خط چشم های لچیک هستند. این محصولات تماماً برپایه مواد سالم و گیاهی بوده و کاملا سازگار با پوست و چشم شما هستند. شما عزیزان می توانید این محصول منحصر به فرد را از بخش فروش سایت ما تهیه و خریداری کنید. می توانید با توجه به نیاز و مهارت تان از خط چشم براش یا ماژیکی بهره بگیرید. خط چشم های مجیک یا همان ماژیکی که برند لچیک تولید می‌نماید، ساختار خاصی دارند که استفاده از آن ها بسیار راحت بوده و شما میتوانید به راحتی و بدون توقف خط چشمی زیبا و مناسب را رسم کنید.

یک آرایش چشم خوب و متناسب باید هماهنگ با آرایش دیگر اجزای صورت باشد. برای آنکه بهترین آرایش را بر روی صورت خود پیاده سازی کنید بهتر است ابتدا پوست تان را آرایش کنید. حتی قبل از آرایش پوست به زیرسازی بپردازید. زیر سازی مجموعه ای از کرم ها و کانسیلرها است که استفاده از آنها باعث میشود تا عیب های موجود روی صورت پنهان شوند. رنگ های مختلف کانسیلر وجود دارد که هر یک برای کار خاصی استفاده می شود. برای مثال اگر روی صورتتان لکه ای مانند کبودی وجود داشت می توانید با استفاده از کانسیلر قرمز لکه آبی یا بنفش مربوط به کبودی را خنثی کرده و بعد از پنهان شدن آن با استفاده از یک کرم پودر مناسب روی آن را بپوشانید. بعد از رفع عیب های صورت و استفاده از یک کرم پریمیر برای یکسان سازی سطح روی پوست به ایجاد سایه روشن های مربوط بپردازید. با استفاده از کانتور های مختلف تمامی این سایه روشن ها ایجاد می شوند برای مثال خط گونه ها و اطراف بینی باید به وسیله یک کانتور تیره که متمایل به قهوه ای می باشد مشخص شود یا از کانسیلر سفید برای روشن کردن نواحی زیر چشم بهره گرفته می شود. تمامی این مراحل مربوط به علم گریم بوده و رعایت آنها باعث می‌شود تا آرایش شما حرفه ای تر از همیشه به نظر برسد. بعد از آن به سراغ آرایش چشم بروید. فرم دهی ابرو ها نیز در همین مرحله صورت می‌گیرد. سعی کنید خط چشم خود را هماهنگ با مدل ابرو های تان بکشید. ابروها را با استفاده از یک مداد ابرو فرم دهی کنید. ابتدا آنها را شانه زده و سپس نقاط خالی یا پراکنده شده را به وسیله هاشور زدن پر کنید. هنگام آرایش چشم نیز سعی کنید از بهترین خط چشم (خط چشم لچیک) و بهترین مداد چشم بهره بگیرید. ابتدا سایه چشمی را زده و سپس خط چشم بکشید. در آخرین مرحله از آرایش چشم می توانید به ریمل زدن بپردازید تا آرایش کامل تری برای تان به وجود بیاید. ریمل را میتوان برای هر دو پلک بالا و پایین به کار برد اما اگر چشمانتان به اندازه کافی درشت هستند این کار را نکنید چرا که آرایش پلک پایین تنها مخصوص افرادی است که چشم های کوچک تری دارند. برای شما افرادی که چشم هایتان درشت است استفاده از بهترین مداد چشم (مداد چشم لچیک) برای آرایش داخل چشم بسیار توصیه می‌شود لبه های داخلی چشم تان را به وسیله مداد چشم آرایش کنید.

بعد از آنکه آرایش چشم تان به پایان رسید می توانید از رژگونه بهره بگیرید. رژگونه شما می‌تواند رنگی مانند رژ لب یا سایه شما داشته باشد از رنگ های استفاده کنید که تفاوت زیادی بین اجزای مختلف صورت تان به وجود نیاورد. بهترین آرایش، آرایشی است که در کمال طبیعی بودن و سادگی بتواند زیبایی چهره شما را حفظ بنماید. رژگونه های اکلیلی باعث میشوند تا گونه هایتان برجسته‌تر نمایش داده شوند اگر قصد چنین کاری را دارید می‌توانید از رژگونه های اکلیلی بهره بگیرید. بعد از آن نوبت به رژ لب می‌رسد. رژ لب خود را پس از استفاده از مداد لب مصرف کنید. ابتدا به وسیله یک مداد لب مرز اطراف لب های تان را خط بکشید و سپس نواحی داخلی را با رژ لب پر کنید . اگر دوست دارید تا لب های درشت تر و برجسته تری داشته باشید، میتوانید از یک برق لب نیز بهره بگیرید. حال آرایش شما تکمیل است. برای افزایش ماندگاری آرایش تان می توانید از یک فیکساتور استفاده کنید اما راه آسان ‌تری نیز هست. استفاده از برند لچیک و محصولات تولید شده توسط آن تماماً دارای دوام و ماندگاری بسیار بالایی هستند. امیدواریم که از بهره گیری از آنها نهایت رضایت را کسب نمایید.

بهترین مداد چشم

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *