مداد ابرو

آرایش ابرو ها با بهترین مداد ابرو

بهترین مداد ابرو

یک مداد ابروی خوب باید از ویژگی‌های مطلوبی نیز برخوردار باشد . برای مثال استفاده از ترکیبات سالم و غیر آسیب رسان در ساخت یک مداد ابرو از ویژگی‌های مثبت آن محسوب می‌شود . بهترین مداد ابروی موجود در بازار مداد ابروی لچیک بوده که از سلامت کافی برخوردار است و با نوک نرم و روان خود می‌تواند اثرگذاری دقیق بر روی ابروهایتان نمایند . با خرید این محصول منحصر به فرد متوجه تمایز بین آن نسبت به سایر محصولات خواهید شد . تنها کافیست تا به خرید آن از طریق سایت تهیه شده و یا فروشگاه های معتبر بپردازید . کار با مداد ابرو آسان بوده و نیاز به مهارت خاصی ندارد اما استفاده از بهترین مداد ابرو مسئله مهمی است که باید به آن توجه نمایید .

برای آنکه حالت ابروهایتان در طبیعت ترین و بهترین فرم ممکن شکل دهی شوند بهتر است ابتدا ابروها را شانه زده و سپس نقاط خالی را به وسیله هاشور زدن پر کنید . از کشیدن طرح های مربعی و کادر دار به دور ابرو خودداری کنید . این موارد باعث غیر طبیعی به نظر آمدن ظاهر ابرو می‌شوند . تنها بهتر است به رفع عیب کدردن نواقص موجود روی ابرو پرداخته و یا نقاطی را که دچار ریزش شده اند پر کنید ، طبیعی ترین و بهترین راه کشیدن ابرو ، خطوط کوتاه و هاشور مانند است . از رنگ کردن یک ناحیه به طور یکنواخت خودداری نمایید ، هیچگاه از محدوده طبیعی ابرو خارج نشوید و دقیقاً در محدوده طبیعی آن هاشور بزنید . بهترین مداد ابرو ، مداد لچیک بوده و از سلامت بسیار بالایی برخوردار است . کیفیت آن به قدری بالاست که تار ابروهای شما را دچار ریزش نکرده و نه تنها می‌تواند زیبایی بخش آن باشد بلکه به تقویت ابروها پرداخته و ظاهر بهتری برای آنها ایجاد میکند .

بهتر است آرایش ابروهای خود را بر اساس نوع آرایش چشم و حالت کلی چهره تان انتخاب نمایید . برای مثال افرادی که صورت های گرد و پری دارند ابروهای ضخیم تر برای آنها مناسب بوده و برای افرادی که صورت های کشیده و لاغری دارند بهتر است از آرایش ابروی باریک تر و کوتاه تری استفاده کنند .

علاوه بر آن فرم چشم ها و آرایش آن تاثیر مستقیمی در آرایش ابرو داشته و باید این دو ناحیه با توجه به یکدیگر آرایش شوند . برای مثال اگر قصد کشیدن خط چشمی بلند و دنباله دار را دارید بهتر است ابروهای خود را در حالت طبیعی رها کرده و از ضخیم کردن یا بلند کردن امتداد آن خودداری نمایید . اما افرادی که ابروهای بلند و پهنی دارند بهتر است از خط چشم باریک و کوتاهی استفاده کنند تا چهره‌شان متعادل شده و ضخامت ابرو هایشان توسط آرایش چشم کمی خنثی شود .

برخی از افراد ابروهای تابه تایی دارند ، این مسئله ممکن است بر اساس عوامل طبیعی و ژنتیک یا شرایط نامناسب به وجود آمده باشد ، با استفاده از بهترین مداد ابرو به تغییر حالت ابرو ها پرداخته و سعی کنید طرح یک دستی برای هر دو پیاده سازی نمایید ‌. از کمرنگ ترین و طبیعی ترین طرح بهره گرفته و طوری آرایش کنید که کاملا نامحسوس و طبیعی باشد .

بهترین مداد ابرو ( مداد ابرو بادوام ) باید دارای رنگی در تناژ رنگی فعلی ابروهایتان بوده و تضاد زیادی بین آرایش و رنگ ابرو وجود نداشته باشد .

یکی از بهترین راه های افزایش تراکم ابرو و کمک به هرچه پرپشت تر شدن آن به وسیله شانه زدن صورت می گیرد . بهترین وسیله ای که میتوان برای شانه زدن ابرو از آن بهره گرفت استفاده از فرچه ریملی است که به اتمام رسیده ، آن را تمیز بشویید و پس از خشک شدن به عنوان یک برس ابرو از آن استفاده نمایید . به طور روزانه ابروهایتان را شانه بزنید تا سلول های اطراف پیاز مو تحریک شده و به رشد هرچه بیشتر آن کمک شود . در اینصورت ابروهایی که دچار ریزش شده اند نیز امکان بازگشت داشته و پس از مدتی متوجه پر پشت تر شدن نسبی ابروهایتان خواهید شد . این کار را می توانید در بهترین حالت توسط روغن هایی مانند روغن فندق انجام دهید . روغن فندق باعث افزایش حجم تارهای مژه و ابرو می شود لذا شانه زدن مژه ها و ابروها توسط این روغن به طور روزانه پس از دو الی سه ماه می‌تواند نتایج بی نظیری را برایتان به همراه داشته باشد .

ترفندهای زیادی برای آراستن ابرو در بهترین حالت وجود دارد ، یکی از این موارد سفید کردن قسمت های زیرین ابرو به وسیله یک سایه یا مداد چشم سفید است . سفید کردن زیر ابرو ها باعث میشود تا چشم هایتان بیشتر از پیش زیبا دیده شوند و فاصله میان چشم و ابرو در ظاهر افزایش پیدا کند . از این رو زیبایی بیشتری برای چهره ایجاد خواهد شد .

 

بعد از استفاده از بهترین مداد ابرو و طراحی ابرو ها به بهترین نحو ممکن بهتر است ابرو هایتان را شانه بزنید تا هم نظم بیشتری به خود بگیرند و هم مداد ابرو در حد متعادلی پخش شده و کم رنگ تر شود . شانه زدن قبل و بعد از آرایش ابرو به زیباتر شدن آن کمک شایانی می‌کند .

برخی افراد برای رنگی نشان دادن ابرو هایشان از ریمل ابرو استفاده می کنند ، اگرچه می‌تواند نتایج خوبی نیز به همراه داشته باشد اما از دید تمامی افراد محسوس بوده و حالت طبیعی ابرو را از آن می گیرد . اگر قصد داشتن ابروهای رنگی و زیبایی را دارید بهتر است به رنگ کردن ابروها بپردازید. روشن کردن بیش از حد ابروها نیز ظاهر زیبایی به چهره نمی دهد پس در بهترین حالت اجازه دهید تا حداکثر ۵ الی ۷ دقیقه مواد رنگ کننده ابرو بر روی آن قرار گرفته و سپس به شستن آن بپردازید . اگر قصد روشن شدن بیشتر ابروهایتان را دارید این زمان را تا دوازده دقیقه نیز می توانید ادامه دهید . برخی از افراد ابرو های ضخیم و بسیار پرپشتی دارند که به وسیله رنگ مو و رنگ ابرو قابل تغییر رنگ نیست این گونه افراد می‌توانند از دکلره و مواد بی رنگ کننده استفاده کنند اما باید مدام در حال چک کردن سلامت تارهای ابرو بوده و از سوختن آنها جلوگیری نمایند .

 

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *