ریمل, ریمل لچیک, لوازم آرایشی

آرایش تکمیل مژه ها با ریمل لچیک

ریمل حجم دهنده خوب

 

آرایش تك تك اعضا و قسمت هاي صورت نقش مهمي را در زيبايي و جذابيت چهره دارند كه توجه به آنها مي تواند زيبايي چهره شما را افزايش دهد ، بنابراین در ارایش یک عضو از صورت باید به ارایش دیگر قسمت های صورت نیز توجه کرد چرا که ارایش هریک از اعضا مکمل دیگری است و به این ترتیب هماهنگی و توازن بیشتری در صورت ایجاد می شود ، يكي از قسمت هاي صورت كه زيبايي آن تأثير بسياري بر زيبايي ساير قسمت ها دارد مژه مي باشد . داشتن مژه هايي زيبا و جذاب، زيبايي چهره را افزايش مي دهد و به همين جهت است كه خانم ها خيلي به آرايش و زيبايي مژه هاي خود دقت دارند و برای آن وقت و هزينه صرف مي كنند.

ریمل حجم دهنده خوب

ريمل وسيله آرايشي محبوب و جذابي است كه خانم ها توسط آن مژه هاي خود را آرايش مي كنند و آن ها را بلند و زيبا مي سازند . یک ریمل حجم دهنده خوب از بهترین انتخاب ها محسوب می شود .

هرخانمي دوست دارد مژه هايي بلند و زيبا داشته باشد اما برخي از خانم ها مژه هايي نازك يا كوتاه دارند كه ابین دسته از افراد با استفاده از يك ريمل حجم دهنده و بلند کننده با كيفيت مي توانند مژه هاي خود را بلند و حجيم نشان دهند و مژه هاي خود را زيباتر و جذاب تر كنند و از داشتن آن ها لذت ببرند .

بهترین ریمل حجم دهنده

ريمل هاي بلند كننده و حجم دهنده لچيك با توجه به كيفيت بالايي كه دارند مژه هاي بلند و حجيمي را براي شما به وجود مي آورند و در نتيجه به زيبايي و جذابيت شما كمك مي كنند . از آن جایی زیبایی چشم ها بی همتاست تمامی اجزای چشم باید به خوبی آرایش شود . در هنگام آرایش چشم نیز باید ماده ای سالم و غیر آسیب رسان به کار گرفته شود . بهترین ریمل حجم دهنده که لچیک به ساخت آن پرداخته است برایتان گزینه ای منحصر به فرد خواهد بود .

برس ريمل لچيك بسيار با كيفيت بوده كه توسط آن مي توانيد مژه هاي خود را مرتب و منظم نموده و مژه هايي جذاب تر داشته باشيد .

از آنجا كه مژه بسيار حساس مي باشد و در کل چشم ها به شدت آسیب پذیرند خيلي بايد مراقب آن ها باشيد و از استفاده كردن لوازم آرايشي نامرغوب براي آرايش كردن آنها بپرهيزيد زيرا كه ممكن است موجب ريزش مژه و همچنين خارش، قرمزي و حساسيت مژه و چشم ها شود .

ريمل لچیک از مواد طبيعي تهيه شده است و به همين جهت علاوه بر زيبا و جذاب نمودن مژه هاي شما براي سلامتي آن ها نيز ضرري را به همراه ندارد .

ريمل حجم دهنده و بلند كننده از محبوب ترين لوازم آرايشي در بين خانم ها مي باشد و از آنجا كه بانوان كارهاي آرايشي روزمره شان را ترجيح مي دهند كه خودشان انجام دهند معمولا در بين لوازم آرايشي بسياري از بانوان همواره يك يا چند ريمل موجود مي باشد كه از آن براي آرايش مژه هاي خود استفاده مي كنند .

 

بعد از اینکه به خوبی چشم و مژه های خود را ارایش و تزئین نمودید سعی کنید ابروهای خود را به خوبی تمیز کنید و موهای زائد ان را از بین ببرید و بعد بااستفاده از یک مدادابرو خوب یک قالب خوب و مناسب صورت خود برای ابروها بکشید و با استفاده از همان مداد ابرو قسمت داخلی و قسمت های خالی ابرو خود را پرکنید و به این طریق زیبایی خود را دوچندان کنید . ابرو هایی پرپشت و حجیم با رنگ دلخواه خود را داشته باشید، چراکه چشم و ابرو در جوار یکدیگر بسیار نما پیدا میکند سعی کنید قسمت انتهایی ابرو خود را نیز کوتاه کنید چراکه اینکار باعث می شود مژه های بلند شما بیشتر به چشم می اید و همچنین چشمان شما نیز درشت تر بنظر بیاید . در واقع شما می توانید قسمت انتهایی چشمتان را بیشتر ریمل بزنید تا چشمانتان کشیده تر به نظر برسند .

ریمل حجم دهنده

بعضی از خانم ها به سراغ راه هایی مانند کاشت مژه به صورت کوتاه مدت و یا بلند مدت میروند و این روش ها به دلیل اینکه دایمی هستند و نیاز ندارند که مکرراً تجدید شوند خواهان بسیاری داشته اما امروزه این روش ها تا حدودی منسوخ شده است و دلیل ان این است که اینگونه مژه ها برای چسبیدن نیاز به چسب بسیار قوی هستند که باعث می شود بعد از مدتی مژه های شما دچار ریزش و یا کنده شدن شود و همچنین این مژه های مصنوعی باعث ایجاد نوعی سنگینی در چشمان شما می شود که باعث میشود خواب شما کمی دشوار شود و هنگام پلک زدن نیز به زحمت بیوفتید ، همچنین ممکن است باعث ایجاد عفونت و اسیب به چشمانتان شود و از دیگر معایب اینگونه روش ها این است که مژه های مصنوعی را هراز چندگاهی باید ترمیم کرد و همین امر هزینه به نسبت زیادی را به شما تحمیل میکند به همین دلیل امروزه بیشتر خانم ها به سمت ریمل حجم دهنده و بلندکننده میروند و این راه  را ترجیح می دهند به روش های سخت و پرهزینه دیگر .

ریمل حجم دهنده و بلند کننده

ریمل حجم دهنده و بلند کننده لچیک از بهترین ریمل های موجود در بازار می باشد که توانسته در این عرصه موفقیت های زیادی را کسب کند و رقیبان خود را کنار زند و همچنین اعتماد بانوان گرامی را به خود جلب نماید ،لچیک بهترین انتخاب برای همه خانم ها در سراسر جهان است .

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *