لوازم آرایشی, مداد ابرو

آرایش صحیح ابرو با مداد ابرو لچیک

مداد ابرو لچیک

مطمئناً دیدید که بعضی از افراد در ابرو های بسیار زیبایی دارند انگار که یک نقاش ماهر برای زیباسازی ابروهایشان ساعت‌ها کار کرده تا توانسته چنین طرح زیبایی را بر روی چهره او پیاده سازی کند . گاهی اوقات نیز ظاهر خوشایندی به دلیل وجود ابروهای طبیعی و خدادادی بوده و برخی اوقات نیز با استفاده از طراحی بر روی ابرو میتوان چنین ظاهر خوشایندی را برای آن به وجود آورد . برخی از افراد که ظاهر طبیعی ابروهایشان زیباست کار چندان سختی پیش رو ندارند و به راحتی می تواند تنها نقاطی را که دوست دارد آرایش نمایند . اما دیگر بانوانی که ابروهای پرپشتی ندارد یا فرم دلخواه را بر روی ابروهایشان مشاهده نمی کنند می توانند با استفاده از بهترین مداد ابرو طراحی زیبا بر روی آن به وجود بیاورند ایجاد طرحی متناسب و زیبا بر روی چهره می‌تواند به زیبایی هر چه بیشتر آن کمک نماید .

اگر می‌خواهید بهترین نتیجه در رابطه با زیبایی ابروهایتان حاصل شود ، ابتدا لازم است که تمامی تارهای موجود در زیر ابرو را جدا کنید . با استفاده از یک موچین میتوانید تار های پراکنده را جدا کرده یا حتی در صورتی که موهای ریز بر روی پوستتان وجود دارند می‌توانید با استفاده از یک تیغ آن ها را از بین ببرید . چرا که چنین تارهای مویی با استفاده از موچین برداشته نمی شوند اما می توانند ظاهر ابروهایتان را کمی نامنظم به نظر برسانند .

مداد ابرو لچیک

مداد ابرو لچیک

حال می توانید با استفاده از یک برس کوچک از ابرو هایتان را شانه بزنید . می توانید از برس ریملی که قبلا تمام شده و به طور کامل شسته شده است بهره بگیرید . با استفاده از آن ابروها را به سمت بالا شانه بزنید پس از آنکه تمامی قسمت های ابرو شانه شدند می توانید با استفاده از یک قیچی مخصوص ابرو که احتمالا کمی زاویه دار است موهای بلندی که باعث ایجاد بی نظمی در ظاهر ابرو ها شده است را پیرایش نمایید .

بعد از آنکه توانستید ابروهایتان را به طور خلاصه اصلاح کنید ، می توانید دست به کار شوید و با استفاده از بهترین مداد ابروی خوب به طراحی آن بپردازید . هنگام اصلاح ابرو توسط خودتان در خانه دقت داشته باشید که نباید وارد بافت اصلی ابرو شوید . تنها می توانید تارهای اضافی موجود در اطراف ابرو را جدا کنید تا ابرو نظم بیشتری به خود گرفته و مرتب تر دیده شود ‌. اما اگر بخواهید وارد بافت ابرو شوید ممکن است ظاهر آن را به اشتباه اصلاح کرده و مجبور باشید مجدداً به ۱ آرایشگاه خوب برای بازسازی ظاهر آن مراجعه نمایید ‌. در این حال متخصص ابرو نیز راهی جز باریک کردن ظاهر ابروهایتان را ندارد . پس ، از انجام چنین اشتباهی خودداری کنید تا فرم اصلی ابروهایتان به هم نریزد . پس از اصلاح ابرو باید با استفاده از بهترین مداد ابرو داخل ابرو ها را پر کنید . البته اگر نقاطی وجود دارد که دچار ریزش شده اند ، در غیر این صورت بهتر است ابتدا خط زیرین ابرو را مشخص کنید . ابرو ها نباید کادر منظمی را در اطراف خود مشاهده کنند اما می توانید خط زیر ابرو را مشخص کنید . یعنی بسیار کمرنگ و خلاصه مرز بین ابرو و پوست پلک پایین آن را مشخص نمایید . می توانید با استفاده از یک مداد سفید یا سایه سفید نیز این قسمت را کمی آرایش کنید . در این حالت نظم ابرو ها بهتر دیده خواهد شد . هیچ کادری نباید در قسمت فوقانی ابرو یا تاج ابرو قرار داشته باشد ، هچنین محل طبیعی قوس ابروی شما نباید جابجا شده یا دستکاری شود . شما تنها می توانید خط زیر ابرو را مشخص کرده و در صورتی که قسمت‌های داخلی ابرو دچار ریزش شده اند آن قسمت ها را با استفاده از عمل هاشور زدن پر کنید . با استفاده از هاشور های کمرنگ و کوتاه این کار را به انجام برسانید و دقت داشته باشید تا ظاهر ابروهایتان غیرطبیعی دیده نشود .

لوازم آرایشی

لوازم آرایشی

پر کردن قسمت های داخلی حتما باید با استفاده از بهترین مداد ابرو مارک خوب به انجام برسد . همچنین ضربات آهسته در این مرحله صورت بگیرد . رنگ مداد ابروی شما نیز باید با رنگ ابرو هایتان تناسب داشته باشد پس لازم است که بهترین مداد ابرو را تهیه کرده و بتوانید رنگ متناسب ای را نیز برای خود انتخاب نمایید . در آخر نیز می توانید مجددا ابروها را شانه بزنید این شانه زدن در مراحل آخر باعث می‌شود تا طرح ایجاد شده بر روی ابرو کمی کم رنگ تر شده و همچنین تار های ابرو بر روی آن ها را پوشش دهند . ابروها به طور طبیعی نامنظم و ناموزون هستند و همین مسئله باعث طبیعی دیده شدن و زیبا دیده شدن ظاهر ابرو میگردد . از همیک رو ، هنگام آرایش این عضو نیز باید این قوانین را در رابطه با آن رعایت کنیم .

حال که می دانید چگونه ابروهایتان را آرایش کنید لازم است که بدانید کدام مداد ابرو از همه محصولات برایتان بهتر خواهد بود . بهترین مداد ابروی تولید شده در کمپانی لچیک در دو نوع با دوام و کلاسیک عرضه شده است که هر دو با کیفیتی بسیار بالا برای شما عزیزان موجود هستند . به راحتی می توانید بهترین مداد ابرو خوب _ مداد ابرو لچیک را از این طریق خریداری و با استفاده از آن زیبایی را به چهره خودتان هدیه دهید . مداد ابروی لچیک بی شک بهترین مداد ابرو بوده و می توانید زیبایی و سلامت ابرو هایتان را به او بسپارید .

لوازم آرایشی

مداد ابرو

مداد ابرو

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *