ریمل, ریمل لچیک

آرایش لایت با بهترین ریمل حجم دهنده

ریمل حجم دهنده خوب

مفهوم و معنی آرایش لایت یعنی تغییر چهره با استفاده از لوازم آرایشی طوری که ایجاد زیبایی کند ولی کاملا نامحسوس باشد. آرایش های ملایم و کم رنگی که باعث زیباتر دیده شدن ما می شود اما هیچ ظاهر زننده‌ای برای ما ایجاد نمی‌کنند. برای این کار بهتر است با استفاده از بهترین وسایل آرایشی به آرایش کردن پرداخته و سعی کنیم ترفند های لازم را پیاده سازی کنیم.

برای مثال از بین بردن لکه ها و تیرگی های اطراف چشم نیاز به مراجعه به آرایشگر ندارد. به راحتی میتوان در خانه با استفاده از ترفند های موجود در این زمینه به پوشش دادن لک های موجود روی صورت پرداخته و پوست را به طرز شفافی آرایش کرد .

هر خانمی دوست دارد تا آرایش زیبایی بر روی صورت خود ایجاد نماید و با اینکار جذابیت ظاهری خود را افزایش دهد، اما آرایش های سنگین و پر رنگ با تمامی چهره ها سازگاری ندارد و مناسب تمامی افراد نیستند. اینگونه افراد می‌توانند از آرایش های لایت و طبیعی بهره بگیرند یک آرایش طبیعی زمانی ایجاد میشود که بر روی تک تک اعضای صورت کار شده باشد اما این آرایش به صورت کمرنگ و پنهان انجام شود تا ظاهر غیرطبیعی به چهره وارد نکند.

برای به انجام رساندن هدفتان بهتر است قانون های موجود در این زمینه را آموخته و با استفاده از آنها بهترین آرایش را برای خود ایجاد نمایید . با ما همراه باشید تا این ترفند ها را به شما معرفی کنیم.

برای ایجاد آرایشی طبیعی بر روی چهره ابتدا باید بدانید که رعایت اصل تمیزی مهمترین نکته بوده و باید قبل از هر چیز به پاک کردن صورت تان بپردازید. صورت تان را با استفاده از آب و صابون بشویید تا چربی های موجود بر روی آن از بین برود. این کار باعث می‌شود که آرایش بهتر و ماندگارتر برروی پوست صورتتان قرار گیرد.

پس از آماده سازی پوست باید به فکر زیرسازی آن باشید با استفاده از یک کرم پریمیر به صاف کردن و یکدست کردن سطح پوست خود پرداخته و با همین کرم آرایش ماندگار تری را برای خود ایجاد کنید. بعد از انجام زیرسازی باید کرم مورد نظر خود را بر روی پوست زده و پوشش یک دستی را به وجود آورید . سعی کنید کرم پودر خود را در حداقل ترین حالت به کار ببرید و تنها برای یکدست کردن و یک رنگ کردن چهره از آن استفاده کنید . در انتخاب یک کرم پودر مناسب دقت کنید بهتر است رنگی را انتخاب کنید که در نزدیکترین حالت به رنگ پوست طبیعی شما باشد .تیره کردن بیش از حد یا روشن کردن بیش از اندازه پوست می تواند ظاهر شما را غیر طبیعی کرده و در واقع  لایت بودن آرایش شما را از بین ببرد.

حتما رنگ چهره و گردن خود را هماهنگ کنید. یعنی همان کرم پودری که برای آرایش چهره خود به کار می‌برید را برای رنگ کردن پوست گردن تان نیز به کار ببرید.

بعد از استفاده از کرم پور به نقاط مختلف صورت تان توجه کنید .اگر قرمزی، جوش یا لکه می‌بینید به وسیله کانسیلر ها به محو کردن آن بپردازید . توسط انگشتان مقداری از کانسیلر با رنگ مرتبط را بر روی محل مورد نظر قرار داده و سپس با استفاده از یک فرچه تمیز به فید کردن آن بپردازید.

همچنین برای آن که چهره تان براق نشود و در واقع روغنی دیده نشود با استفاده از ید تمیز یا پنکیک به مات کردن آرایش تان پردازید. بعد از آن که پوستتان به حالت دلخواه در آمد می توانید به سراغ چشم ها بروید . چشم ها بخش مهمی از آرایش بوده و کار کردن روی آنها تمرکز بالایی می خواهد . اما در رابطه با آرایش های لایت راه سختی در پیش ندارید. کافیست تا با استفاده از ابزار مرتبط چشمتان را در بهترین حالت خود نمایش دهید.

آرایش ابرو نیز جزء آرایش های چشم به حساب آمده و در آرایش های لایت باید به ساده ترین شکل ممکن آراسته شوند. ابتدا ابروهایتان را شانه بزنید و نقاط خالی را با رنگی کاملا هماهنگ با رنگ ابرو های فعلی تان پر کنید .سعی کنید هاشور بزنید تا ظاهر طبیعی برای آنها ایجاد کنید . بعد از آن که فرم مناسب را برای ابرو هایتان ایجاد کردید چشم هایتان را با استفاده از یک خط چشم نازک آرایش کنید. استفاده از سایه در آرایش های لایت توصیه نمی شود مگر آنکه از رنگی در تناژ رنگی پوست تان استفاده کنید. مثلا صورتی خیلی کمرنگ یا کرم رنگ . خط چشم شما باید کاملاً نامحسوس و باریک کشیده شود می توانید برای ایجاد آرایش لایت بر روی  پلک خود از خط چشم های مخفی استفاده نمایید . مایع خط چشم را توسط فرچه بر روی مژه ها بکشید . سعی کنید پوست تان را سیاه نکنید. تنها قسمت انتهای مژه ها را خط چشم بکشید. این کار باعث می شود تا مژه هایتان پرپشت تر دیده شود و چشمانتان گیرایی بیشتری داشته باشد و در عین حال حالت طبیعی آنها حفظ شود.

پس از آن نوبت به مهمترین بخش آرایش چشم و استفاده از ریمل میرسد.

سعی کنید از بهترین ریمل حجم دهنده ( ریمل ضد حساسیت ) استفاده کرده و مژه هایتان را طوری  برس بکشید که به یکدیگر نچسبند.

آرایش مژه ها اهمیت بسیاری دارد به شرط آنکه از بهترین ریمل حجم دهنده ( بهترین ریمل ) استفاده کنید تا هم پرپشت دیده شوند و هم طول آنها افزایش پیدا کند.

نیاز نیست بیشتر از این بر روی آرایش چشم تان تمرکز کنید به سراغ استفاده از یک رژلب با رنگ ملایم و هماهنگ با پوست چهره تان بروید. کار شما به اتمام رسیده است. آرایشی لایت با مواد آرایشی ملایم و به مقدار کم صورت میگیرد.

پست های مرتبط

1 نظر در “آرایش لایت با بهترین ریمل حجم دهنده

  1. sara گفت:

    پس از آن نوبت به مهمترین بخش آرایش چشم و استفاده از ریمل میرسد.
    سعی کنید از بهترین ریمل حجم دهنده ( ریمل ضد حساسیت ) استفاده کرده و مژه هایتان را طوری برس بکشید که به یکدیگر نچسبند.
    آرایش مژه ها اهمیت بسیاری دارد به شرط آنکه از بهترین ریمل حجم دهنده ( بهترین ریمل ) استفاده کنید تا هم پرپشت دیده شوند و هم طول آنها افزایش پیدا کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *