ریمل, لوازم آرایشی

آرایش چشم با مناسب ترین برس ریمل ها

ریمل حجم دهنده خوب

بهترین ریمل

همان طور که می دانیم با استفاده از ریمل می توان که زیبایی و حالت چشم ها را دو چندان کرد اما برای این کار علاوه بر یک ریمل با کیفیت و مناسب با استفاده از یک برس ریمل مناسب در آرایش چشم، می ‌توان که فرمی دراماتیک، جذاب و خیره‌ کننده را در صورت ایجاد کرد. بیشتر خانم ها در نوع ارایش خود با توجه به تاثیر گذار بودن ریمل در زیبایی چشم ها از ریمل های مناسبی استفاده می کنند که باید بگوییم که تعدادی از خانم ها هم در آرایش روزمره از ریمل استفاده نمی‌کنند اما استفاده از ریمل گاهی به تنهایی و بدون انجام هیچ آرایش دیگری بسیار تاثیرگذار و خاص باشد.

در انتخاب بهترین ریمل برای مژه ها و اینکه بدانید که کدام ریمل با چه مدل برس یا فرچه ‌ای برای آرایش چشم شما مناسب می باشد شاید کار راحتی نباشد اما روش های هستند که می ‌تواند کار را آسان کند. در صورتی که می ‌خواهید مژه‌ های پر تری را داشته باشید و یا از آن دسته افرادی هستید که دوست دارید تا مژه ‌هایتان کمی بلند تر از معمول دیده شود ، باید از ریمل های مناسب خودتان استفاده کنید باید بگوییم که در کنار ریمل با کیفیت و مناسب فرم برس ریمل تان نیز می‌تواند که بسیار تاثیر شگفتی در کیفیت و اثرگذاری داشته باشد.

ریمل حجم دهنده لچیک کلیک کنید

در این مقاله نکاتی را برای تان بیان می کنیم که بدون شک با خواندن این نکات همیشه بهترین انتخاب را برای آرایش چشم تان می توانید که داشته باشید.

انواع برس های مناسب مژه:
* برس توپ دار (BALL TIPPED)
* برس منحنی یا خمیده (CURVED WAND)
* برس باریک و صاف (THIN AND STRAIGHT WAND)
* برس ضخیم (THICK BRISTLE WAND)
* برس مخروطی (PINE CONE WAND)
* برس مخصوص مژه‌های پایین (BOTTOM LASH WAND)
* برس لاستیکی (RUBBER BRISTLED WAND)

برس توپ دار (BALL TIPPED): مناسب ترین مزیت استفاده از این نوع برس که دارای یک بخش توپی شکل می باشد به شما کمک می‌کند تا بتوانید که به خوبی مژه‌ های کوچک و کم پشت گوشه‌ های داخلی چشم را نیز به خوبی برس کنید؛ زیرا که ریمل زدن روی این بخش غیر قابل دسترس چشم، با برس های معمولی امکان پذیر نیست و با استفاده از این نوع برس توپی باعث می ‌شود تا چشم‌ های شما درشت ‌تر، کشیده ‌تر و زیباتر دیده شود. حواستان باشد که در استفاده از این مدل براش ریمل بیش از اندازه ریمل روی مژه‌ هایتان پخش نشود.

برس منحنی یا خمیده (CURVED WAND): برای مژه های که صاف هستند استفاده از فرچه منحنی شکل باعث می شوود تا به دلیل فرم خاصی که دارد باعث ‌شود مژه‌ هایتان فِر شود. برای اینکه از این مدل برس به بهترین شکل استفاده کنید و مژه‌ هایتان را به خوبی فر کنید بهتر است تا برس را از وسط مژه به سمت بالا بکشید. با توجه به این که استفاده از این برس مژه‌ هایتان را به سمت بالا متمایل می‌ کند و باعث می‌ شود تا چشم‌ ها بازتر دیده شوند.

برس باریک و صاف (THIN AND STRAIGHT WAND): اگر از ان دسته افرادی هستید که ریمل های مختلفی را امتحان کرده و تاثیری را بر روی مژه های خود نمی بینید استفاده از این مدل برس که معمولا کشیده هستند و روی آن‌ها پر است از مویچه‌های ریز می تواند که تک تک مژه‌ های شما را از هم جدا و به خوبی کاور ‌کنند. این مدل فرچه باعث می ‌شود مژه‌ هایتان پر پشت و متراکم ‌تر دیده شود. این برس مناسب ریمل زدن بخش های پایینی مژه هایتان نیز است

برس ضخیم (THICK BRISTLE WAND): یکی از معمولی‌ترین مدل های برس که تقریبا همه افرد از آن استفاده می‌کنند. این نوع برس یعنی برس ضخیم است این برس مویچه‌ های ضخیمی را دارد که به خوبی تمام مژه ‌هایتان را پوشش می دهد و به این ترتیب مژه هایتان را متراکم و ضخیم نشان می ‌دهد؛ بنابراین در صورتی که مژه‌های بلند اما کم پشت دارید، پیشنهاد می کنیم تا برای آرایش چشم تان از این مدل ریمل استفاده کنید.

برس مخروطی (PINE CONE WAND): بیشتر خانم هایی که چشم های کشیده دارند و دوست دارند تا حالت چشم گربه ای ارایش کنند پیشنهاد ما استفاده از این نوع برس است این مدل برس ریمل با داشتن مویچه ‌های بلندتر در بخش پایین و مویچه ‌های نازک و پراکنده در بخش بالا بسیار پر است. پوشاندن مژه‌ه ای بلند بیرونی چشم با بخش پایین برس است و این باعث می‌شود تا آن‌ها بلندتر دیده شوند در حالی که نوک برس بخش ‌های داخلی و میانی مژه‌ ها را پوشش می‌دهد.

خرید ریمل حجم دهنده لچیک کلیک کنید

برس مخصوص مژه‌های پایین (BOTTOM LASH WAND): ریمل زدن مژه های پایین با هر نوع برسی امکان پذیر نیست و ممکن است تا باعث کثیف کاری شود اما با استفاده از این مدل برس باریک که مخصوص فر کردن و بلند کردن مژه‌ های پایین چشم می توان این کار را انجام داد. در صورتی که دارای مژه های ریزی هستید از این برس روی مژه‌ های بیرونی چشم استفاده کنید تا بلند تر دیده شوند. اگر برس را با حرکات عمودی و رو به بالا بکشید مژه‌ های کم پشت شما متراکم ‌تر جلوه می‌کنند و جذابیت چشم های شما چند برابر می شوند.

برس لاستیکی (RUBBER BRISTLED WAND): با استفاده از برس مژه پلاستیکی علاوه بر این که به مژه هایتان عمق می‌بخشید و به آن‌ها پوشش بی‌نظیری را می‌دهید. و با توجه به این که این مدل براش بسیار انعطاف‌ پذیر است و به همین دلیل استفاده از آن نیز بسیار ساده‌تر می باشد. در صورتی که دوست دارید تا مژه‌ هایتان را پرپشت تر نشان دهید، این برس بدون آنکه مژ ه‌ها را به هم بچسباند یا حالت پوسته پوسته شده به ریمل بدهد، مژه‌ها را پرپشت می‌کند و زیبایی چشمانتان را بیشتر نشان می دهد.

خرید بهترین ریمل

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *