مداد ابرو

آرایش چشم متناسب با رنگ ابرو

بهترین مداد ابرو

آرایش چشم و ابرو رابطه مستقیمی با یکدیگر دارند و بهتر است هماهنگ با هم انجام شوند. برای این منظور بهتر است به رنگ ابرو هایتان توجه کرده و آرایش چشم متناسب با آن انجام دهید .

برای ابروهای با رنگ قهوه ای می توان از آرایش چشمی در تناژ دودی یا رنگی استفاده کرد تنها کافیست با توجه به روشن بودن یا تیره بودن قهوه ای ابروهایتان به تیره و روشن تر کردن آرایش چشم تان بپردازید.  خانم هایی که ابروهایشان قهوه ای روشن است باید از بهترین گزینه یعنی رنگ قهوه‌ای گرم و دودی برای آرایش انتهای چشمشان استفاده کنند . سایه هایی در این محدوده رنگی می تواند زیبایی بسزایی در چهره شان ایجاد نماید .

در واقع برای افزایش زیبایی چشم ها و انجام تکمیل ترین آرایش برای آنها بهتر است آرایش چشم را از تیره به روشن ایجاد کنید . قسمت های خارجی و انتهای چشم را تیره تر و هرچه به قسمت های درونی و ابتدایی چشم نزدیک‌ تر می‌شوید باید از سایه هایی با تناژ رنگی روشن بهره بگیرید .

سعی کنید حتما خط انتهایی موجود در زیر ابرو های خود را نیز با یک سایه روشن سفید کنید . این کار باعث افزایش ظاهری فاصله بین چشم و ابرو شده و چشم های شما را درشت تر و ابرو هایتان را زیباتر نشان می دهد .

سعی کنید حتماً از خط چشم استفاده کرده و یا اگر دوست دارید تا آرایش‌تان کمرنگ و نامحسوس باشد با استفاده از یک خط چشم مایع به ایجاد خطی باریک بر روی مژه ها پرداخته و به این ترتیب یک آرایش چشم مخفی برای خود ایجاد کنید ، که علاوه بر زیبایی چشم هایتان باعث پرپشت  تر نشان دادن مژه های تان نیز میشود .

انتخاب سایه با رنگ مسی یا طلایی برای نواحی داخلی پلک بسیار مناسب بوده و زیبایی خاصی به چشمان تان می بخشد. پس به این ترتیب عمل کنید که گوشه های انتهایی و خارجی چشم را تیره و قسمت های میانی را به رنگ مسی یا طلایی آرایش کرده و درنهایت ابتدایی ترین و داخلی ترین گوشه چشم را با رنگی در تناژ رنگی کرم بیارایید .

اگر از ابرو های بسیار روشن و بلوند برخوردارید باید از رنگ هایی مانند ماهگونی و بنفش در آرایش خود بهره بگیرید . در این راه می توانید انتهای چشم هایتان را با رنگ دودی آرایش کرده و قسمت های وسطی را با استفاده از رنگ بنفش یا ماهگونی آرایش کنید . این رنگ‌ها خنثی کننده روشنی بیش از حد و ابروی شما بوده و تناسب خاصی در چهره تازه ایجاد می‌کنند .

رعایت تیره روشن ها و تناسب بین آن ها در آرایش کردن از اهمیت ویژه ای برخوردار است همانطور که از کرم پودر سفید برای آرایش پوست های روشن استفاده نمی شود برای ابروهایی با توناژ رنگی بلوند نیز از آرایش چشم روشن استفاده نشده و بهتر است آرایشتان تناژ رنگی و متمایل به بنفش داشته باشد .

این افراد نباید از سایه های اکلیلی، براق یا طلایی استفاده کنند‌ . تناسب چهره شما با استفاده از این رنگ ها به هم ریخته و آرایش نامناسبی برایتان ایجاد خواهد شد . بهتر است سایه های مات و آرایش ملایمی بر روی چهره خود پیاده سازی کنید.

افرادی که ابروهای تیره تری دارند محدودیت کمتری در آرایش چشم داشته و تنها کافیست تا از رنگ های اکلیلی و دودی دوری نمایند. تمامی رنگ های شاد و متنوع مناسب این نوع رنگ ابرو بوده و برای آرایش چشم این افراد مجاز می باشد .

افرادی با ابروهای مشکی بهتر است تنها از یک خط چشم باریک استفاده کرده و سایه ای هم رنگ با رنگ لباس یا اجزای دیگر صورتشان انتخاب کنند، سایه زدن در چهره اینگونه افراد تنها برای ایجاد هماهنگی میان لباس یا اجزای مختلف صورت به انجام می رسد و جنبه تکمیل کننده ی آرایش را ندارد چرا که یک خط چشم ساده کافی است تا چشم هایشان جذاب تر و زیباتر از همیشه به نظر آید. البته به دلیل مشکی بودن ابروها باید خطوطی نازک و ظریف در خط چشم استفاده کرد .

اگرچه دانستن نکاتی در رابطه با آرایش چشم از اهمیت بسیاری برخوردار است اما در این راه باید از بهترین و با کیفیت ترین مواد آرایشی نیز بهره بگیرید .

ترتیب استفاده از لوازم آرایشی چشم به این گونه است که ابتدا ابروها آرایش می‌شوند و سپس سایه ای در توناژ رنگی مناسب انتخاب می‌شود. پس از آن خط چشم و در آخرین مرحله استفاده از ریمل باید به انجام برسد. در رابطه با آرایش ابروها باید بگوییم که استفاده از بهترین مداد ابرو امری ضروری و مهم تلقی می شود . چرا که در صورت استفاده نکردن از یک مداد ابروی با کیفیت ممکن است تارهای ابروهایتان دچار ریزش شده و خطرات جبران ناپذیری برای تان به وجود بیاورد . با استفاده از بهترین مداد ابرو یعنی مداد ابرو لچیک می توانید بهترین طرح و فرم را برای ابروهای خود پیاده سازی نمایید.  این مداد ابرو در دو نوع بادوام و کلاسیک تولید و عرضه می شود که با توجه به نیازتان میتوانید هر یک از آنها را انتخاب نمایید. افرادی که از تعرق بالایی برخوردارند بهتر است از مداد ابرو بادوام لچیک بهره بگیرند چرا که این مداد ابرو از خاصیت ضد آبی برخوردار بوده و قادر است تا آرایش ابروهایتان را تا مدت های طولانی بر روی چهره‌تان نگاه دارد .

مداد ابرو لچیک از سلامت کافی برخوردار بوده و علاوه بر حفظ  زیبایی ابرو هایتان می تواند سلامت آنها را حفظ کرده و بهترین فرم را برایشان ایجاد نماید .

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *