بهترین ریمل حجم دهنده, ریمل, ریمل حجم دهنده خوب, ریمل لچیک, لوازم آرایشی

آرایش چشم های نزدیک به هم و خرید بهترین ریمل حجم دهنده

ریمل حجم دهنده خوب

آرایش چشم های مختلف

افرادی که چشم های گرد داشته باشند با استفاده از یک خط چشم گربه ای می توانند گوشه‌ خارجی پلک شان را کشیده تر نشان دهند. پس از کشیدن خط چشمی با حالت مورد نظر می توانید زیر استخوان ابرو و همچنین گوشه های داخلی چشم تان را با استفاده از یک مداد سفید رنگ یا کمی سایه روشن آرایش کنید . پس از آن بالای پلک تان را با رنگ مورد نظر پوشش داده و سعی کنید حالت آن را طوری ایجاد کنید که هنگام باز بودن چشم هایتان ، نمای محوی از رنگ مورد نظرتان مشخص باشد.

برای آرایش چشم های بادامی نیز تکنیک های زیادی وجود دارد اما بهترین راه حل این است که خط چشمتان را را کاملاً گرد و کوتاه رسم کنید ، کشیده بودن خط چشم تعادل چهره را به هم خواهد زد ، پس سعی کنید از رنگ‌های روشن برای سایه استفاده کرده و خط چشمی کوتاه را نیز رسم نمایید. استفاده از ریمل در این شرایط زیبایی چشم ها را افزایش می دهد، فراموش نکنید که با یک ریمل حجم دهنده و بلند کننده خوب این کار را انجام دهید تا زیبایی لازم برای تان حاصل گردد .

با استفاده از یک ریمل حجم دهنده خوب می‌توان نمای چشم را بزرگتر جلوه داد . اگر چشم هایتان کوچک هستند می توانید خط چشم بسیار باریکی را در امتداد خط مژه رسم کرده و سپس مژه هایتان را آرایش کنید. آرایش مژه ها باید با محصول مناسبی به انجام برسد تا آنها دچار ریزش نشوند‌ می توانید بهترین ریمل حجم دهنده با نام لچیک را تهیه کرده و با این ابزار آرایشی منحصر به فرد زیبایی چشم های تان را رقم بزنید .

برخی از افراد چشم هایشان به سمت بالا حالت دارد و برخی افراد نیز گوشه های خارجی چشمشان به سمت پایین کشیده شده، این‌گونه افراد نیاز به نوع خاصی از آرایش دارند تا نقطه ضعفی در چهره شان به چشم نخورد . شما خانم‌هایی که گوشه خارجی چشم تان را به سمت پایین حالت دارد می توانید زیر استخوان ابرو و همچنین نواحی داخلی تر چشم خود را با استفاده از یک هایلایتر روشن و براق آرایش کنید. نباید خط مشخصی در این میان قرار داشته باشد اما استفاده از سایه های محو و فید شده زیبایی خاصی را به چشم هایتان می بخشد‌. از کشیدن خط چشم در گوشه خارجی چشم خودداری کرده و سعی کنید از کشیدن خط چشم های گربه ای نیز امتناع نمایید. در رابطه با مصرف ریمل نیز باید به طور حرفه این این کار را به انجام برسانید. اگر ریمل خود را در نواحی انتهایی تر چشم بیشتر استفاده کنید و مژه های این قسمت را بلند تر آرایش کنید زیبای بیشتری نیز برایتان حاصل خواهد شد . حتی میتوانید از چند عدد مژه مصنوعی برای این قسمت بهره بگیرید.

خانم هایی که پلک های افتاده دارند، باید از یک مداد چشم برای کشیدن خط چشم بر روی پلک پایین استفاده کنند و برای پلک بالای خود نیز از سایه‌های روشن بهره بگیرند . نباید اجازه دهید که تیرگی خاصی پشت چشمتان ایجاد شود . تنها رنگ‌های روشن برایتات مناسب بوده و از افتاد دیده شدن پلک تان جلوگیری خواهد کرد.

از طرفی افرادی که فاصله بین چشم و ابرو ایشان زیاد بوده و سطح صافی بین این دو عضو قرار دارد باید پوست این ناحیه را با رنگ‌های تیره آرایش کنند یک سایه دودی رنگ یا مداد چشم قهوه ای برای آرایش چشم این افراد مناسب خواهد بود.

برای آرایش چشم ها تکنیک های زیادی وجود دارد، هر شخص باید با توجه به سلیقه و حالت طبیعی چهره خود اقدام به ایجاد آرایشی منحصربه‌فرد نماید اما به خاطر داشته باشید که تنها تمرکز بر روی کیفیت محصولات آرایشی می تواند نتیجه کارتان را بهتر از هر زمان دیگری جلوه کند، پس از خرید محصولات غیر معتبر و بی نام نشان موجود در بازار خودداری کرده و به فکر تهیه بهترین ها باشید . برای آرایش مژه ها می توانید از بهترین ریمل حجم دهنده لچیک کمک بگیرید‌. این محصول منحصر به فرد در کمپانی لچیک تولید شده و از سایت این مجموعه قابل تهیه می باشد این ریمل حجم دهنده خوب فوق العاده سبک بوده و بافت آن با ویژگی های ذاتی چشم و پوست شما سازگاری دارد ، بدون آنکه حساسیت یا مشکلی برایتان ایجاد شود می‌توانید بهترین ریمل حجم دهنده و بلند کننده را مورد استفاده قرار دهید. به خاطر داشته باشید که کار کردن با آن بسیار آسان است و نیاز به هیچ مهارت خاصی ندارد‌. با شانه زدن مژه ها توسط فرچه این محصول به راحتی می توانید حالت مورد نظر را برای آنها ایجاد نمایید . با تعداد دندانه های بالایی که روی این فرچه وجود دارد تک تک مژه ها شانه شده و به سمت بالا حالت دهی خواهند شد . حتی می‌توانید از این ریمل حجم دهنده خوب و فوق العاده با کیفیت به طور روزانه استفاده کنید ، بدون آنکه هیچ دغدغه ای در رابطه با آسیب رسیدن به مژه‌ها داشته باشید . حتی اگر قرار است در مراسمی طولانی شرکت کنید باز هم ریمل لچیک برایتان مناسب خواهد بود چراکه از ماندگاری فوق العاده خوبی برخوردار است .

با استفاده از ریمل لچیک مژه های تان تحت تاثیر ترکیبات اولیه سالم و ویتامینه موجود در آن تقویت شده و رشد بهتری به خود خواهد گرفت . اگر از مشکل ریزش مژه رنج می‌برید باز هم لچیک می تواند برایتان گزینه خوبی باشد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *