مداد ابرو

آرایش چشم و ابرو

مداد ابرو لچیک

برای آنکه چشم ها و ابرو هایتان را به طرز صحیح آرایش کنید باید تکنیک های مختلفی را به کار بگیرید تا به زیبایی هر چه بیشتر بتوانید این دو عضو مهم را بیارایید . با انجام یک آرایش صحیح می توانید تیرگی ها و پف موجود در زیر چشم تان را به طور کامل پنهان کنید . اما قبل از آن باید مطمئن شوید که آیا واقعاً مشکل تیرگی زیر چشم و پف زیر چشم را دارید یا خیر ؟ برخی از افراد به طور طبیعی دارای چنین ویژگی منفی هستند و برخی دیگر نیز به دلیل رعایت نکردن نکات مورد نیاز دچار این مشکل می شوند .
در صورتی که در روز به میزان کافی آب ننوشید یا خواب کافی نداشته باشید ، احتمالاً چنین مشکلاتی برایتان به وجود خواهد آمد . همچنین در صورتی که میزان غذاهای سالم و پر ویتامین در حد مورد نیاز بدن به شما نرسد بروز چنین مشکل هایی طبیعی خواهد بود . ژنتیک نیز یکی دیگر از عواملی است که ممکن است در وجود یا عدم وجود این حالت نقش داشته باشد . البته گزینه ژنتیک به هیچ عنوان قابل کنترل نیست اما در صورتی که موارد دیگر را رعایت نکنید دچار چنین مشکلاتی خواهید شد . پس در مرحله اول بهتر است با رعایت ترفند های مورد نیاز به درمان چنین مشکلی پرداخته و تیرگی ها و پف های زیر چشم تان را به حداقل برسانید و در مواقع نیاز نیز با انجام یک آرایش مناسب می‌توانید این نقاط را بپوشانید ، تا زیبایی چهره تان در هم نریزد . استفاده از کانسیلر می تواند هر نوع مشکلی که بر روی پوست وجود داشته باشد را پوشش دهد . اگر بخواهیم یک مثال ساده بزنیم می توانیم کانسیلر را مانند یک بتونه مثال زده و به همین ترتیب پوست نیز مانند یک دیوار تشبیه می شود . کانسیلرها معمولاً برای مخفی کردن عیب های موجود روی صورت استفاده می شوند و رنگ های مختلفی دارند . برخی از آن ها ساختارشان مانند رژلب بوده و رنگ سفید دارند که بهترین گزینه برای پوشش دادن تیرگی های پوست در نقاط نا مناسب می باشند . برای مخفی کردن گرفتگی یا پف زیر چشم میتوان از یک کانسیلر روشن استفاده کرد و به صورت مثلثی قسمت زیر چشم را آرایش نمود . اگر غلظت کانسیلر شما بیش از حد باشد ، نتیجه آن نیز بهتر خواهد شد ، اما برای آنکه بتوانید به راحتی آن را بر روی پوستتان کشیده و بهتر استفاده نمایید می توانید از یک کرم مرطوب کننده استفاده کرده و سپس کانسیلر را بر روی پوست تان بزنید .
برای بهتر دیده شدن آرایش چشم هایتان کشیدن خط چشم را فراموش نکنید . البته باید به بهترین نحو ممکن به انجام این کار بپردازید . در صورتی که مشکلات فوق در ناحیه چشم هایتان وجود دارد ، به هیچ عنوان پلک پایین را خط چشم نکشید . چراکه توجه افراد را نسبت به تیرگی و پف زیر چشم هایتان جذب میکند . به جای آن می توانید تنها خط باریکی بر روی پلک بالای خود کشیده و با استفاده از یک سایه رنگی کاری کنید که جذابیت چشم هایتان بیشتر شود تا نواقص موجود در اطراف چشم مورد توجه قرار نگیرد . جدا از چشم ها باید بگوییم که ابروها نیز نقش بسیار مهمی در زیبایی صورت دارند و آرایش چشم زمانی تکمیل می شود که بتوانید ابروهایتان را به خوبی حالت دهی و آرایش نمایید . هرچه ابروهایتان نازک تر باشند میزان تیرگی زیر چشم تان بیشتر دیده خواهد شد ، اما اگر ابرو های پهن و ضخیمی داشته باشید در حالت ظاهری میزان توجه نسبت به قسمت بالای چشمتان بیشتر جذب شده و اشکالات موجود در قسمت های زیرین چشمتان دیده نخواهد شد . آرایش ابروها باید با استفاده از بهترین مداد ابرو ( مداد ابرو لچیک ) صورت بگیرد . یک مداد ابروی خوب ( مداد ابرو لچیک ) باید در نهایت سلامت و کیفیت تولید شده باشد تا ابروهایتان دچار ریزش نشوند .
بهترین مداد ابرو علاوه بر کیفیت مناسب باید رنگ متناسبی نیز داشته باشد . برای آرایش ابروهایتان باید نسبت به رنگ پوستتان ، از یک رنگ ابروی خوب استفاده کرده و رنگ ابرو هایتان را تغییر دهید . به طور کلی می‌توان گفت که رنگ مناسب برای آرایش ابروها یک درجه تیره تر از رنگ مو بوده و در انتخاب یک رنگ مناسب برای موها نیز باید نسبت به رنگ پوست توجه کافی به عمل بیاید . برای دستیابی به بهترین نتیجه تاثیر رنگ ها را فراموش نکنید . استفاده از بهترین مداد ابروی خوب قطعا گزینه مناسبی برای آرایش این عضو مهم می باشد چرا که سایه ها یا دیگر لوازم آرایشی مرتبط با ابرو نمی توانند به خوبی و در حالت طبیعی ابرو های شما را آرایش نمایند ، به همین دلیل است که باید بهترین مداد ابروی خوب ( مداد ابرو لچیک ) را تهیه کرده و با استفاده از بهترین روش که هاشور زدن می‌باشد طراحی ابرو هایتان را آغاز نمایید .
بهترین مداد ابرویی که بتواند از ریزش ابرو های شما جلوگیری کند و همچنین نسبت به تقویت هرچه بیشتر تارهای ابرو تاثیرگذار باشد ، مداد ابرو لچیک است .
لچیک تولیدکننده بهترین مداد ابرو مارک خوب هاییست که از دوام و ماندگاری فوق العاده ای برخوردارند و تنوع رنگ های آن نیز در حد نیاز متفاوت است . اگر می خواهید به زیبا ترین حالت ممکن ابروهایتان را آرایش کنید و ماندگاری و زیبایی یک آرایش بخصوص را تجربه نمایید ، می‌توانید هر یک از محصولات لچیک را مطابق با نیاز خود تهیه کرده و استفاده نمایید .

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *