مداد ابرو

آرایش کردن با مداد ابرو لچیک

مداد ابرو لچیک

برخی معتقدند که آرایش کردن کار درستی نیست . باید بگوییم که زیبایی برای یک بانو از مهم ترین هاست و  هر خانمی باید برای زیباتر شدن و رسیدگی به ظاهر خود از لوازم آرایشی استفاده کند . آرایش کردن برای ایجاد تنوع ظاهری در چهره و اندام افراد می باشد .

آرایش تنها به معنای به کار گرفتن رژ لب ها ، ریمل ها ، کرم ها و دیگر ابزار آرایشی نیست . حتی لباسی که بر تن می کنید و لاک ناخنی که با آن هماهنگ میکنید جزء آرایش ظاهری شما محسوب می شود . برای آنکه خانم ها روحیه بهتری داشته باشند و با اعتماد به نفس بیشتری بتوانند در هر جمعی حضور پیدا کنند لازم است که آرایش مناسب ، زیبا و تکمیلی داشته باشند . تکمیل بودن آرایش به معنای آن نیست که تمامی ابزار آرایشی را به کار بگیرید و به حالتی مفصل از آن ها استفاده کنید . تنها کافی است به اندازه و با رعایت تکنیک های موجود در زمینه آرایش صورت به پیاده سازی هر وسیله آرایشی پرداخته و نسبت به پوشش خود نیز سعی کنید با انتخاب بهترین ها همواره زیبا بدرخشید . پوشیدن بهترین لباس نیز به معنای انتخاب برندی خاص یا هزینه کردن بسیار نمی باشد . تنها کافیست به رنگ بندی لباس های موجود در یک فروشگاه دقت کنید و تناسب آن را نسبت به پوستتان بسنجید . همچنین پوشش های مناسب برای هرچه بهتر شدن ظاهرتان را متناسب با اندامتان دریافته و با توجه به آن به خرید بهترین لباس بپردازید ‌‌. اگر چاق هستید یا زیادی لاغر ، باید بدانید که کدام لباس مناسب اندام شماست تا کمبود های ظاهری تان جبران شود . آرایش کردن نیز به همین منظور انجام می‌شود . زمانی که نقصی بر روی صورت وجود دارد میتوان توسط لوازم آرایشی ، آن ها را پوشش داد یا حتی در صورتی که بخواهیم تنها یک تنوع زیبا در چهره مان ایجاد کنیم نیز می‌توانیم این ابزار را به کار گرفته و جذابیت ظاهری مان را چند برابر نماییم .

برای آرایش صورت لازم است که ابتدا پوستتان آرایش شود . زیرسازی پوست به وسیله کرم های مخصوصی به انجام می‌رسد مثلا می توانید از یک کرم پریمیر مناسب با ویژگی‌های پوستتان استفاده کرده و سطح آن را بپوشانید . کرم های پریمیر باعث میشوند تا پوست صورت یکدست شود و پس از آن آرایش به خوبی و بهتر از قبل باعث پوشش دادن چهره شود . همچنین ماندگاری یک آرایش با این کرم ها افزایش پیدا خواهد کرد . کرم های پریمیر را می توان مانند یک عایق بین پوست طبیعی و مواد آرایشی به کار رفته بر روی آن تشبیه کرد . بدین منظور از آسیب های احتمالی کاسته شده و پوست مان دچار هیچ مشکلی نخواهد شد . به هر حال بعد از استفاده از کرم پریمیر بهتر است از کانسیلر هایی که در رنگ های متفاوت وجود دارند استفاده نمایید و تمامی لکه ها یا پستی و بلندی های موجود بر روی پوستتان را پوشش دهید . برای مثال در صورتی که لکه کبودی به رنگ آبی یا بنفش بر روی صورتتان وجود داشته باشد می توانید با استفاده از یک کانسیلر قرمز که رنگ خنًی کننده کبودی است آن را پوشش داده و سپس از آن به استفاده از کرم پودر پردازید . بعد از آن که کرم پودری با رنگ متناسب را انتخاب کرده و پوستتان را به وسیله آن پوشش دادید لازم است که از پنکیک ها استفاده نمایید . این ابزار آرایشی باعث می‌شود تا براقیت پوستتان از آن گرفته شود و حالت آرایشتان مات ، طبیعی و زیباتر جلوه کند .

بعد از آرایش پوست نوبت به آرایش چشم ها می رسد . از آنجایی که آرایش چشم اهمیت بسیاری دارد باید تمامی نکات مورد نیاز را رعایت نمایید تا بهترین نتیجه حاصل شود . ابروها نیز شامل همین آرایش چشم می شوند . قسمت بالایی چشم از ابرو تشکیل شده پس باید ابرو ها را در حالتی مناسب آرایش نمود ‌. قسمت پایین چشم نیز نیاز به یک آرایش مخصوص دارد ، مثلاً افرادی که زیر چشمشان گود افتاده یا تیره است باید به وسیله یک کانسیلر سفید این قسمت را به صورت مثلثی آرایش کنند تا مشکلات پوستی شان پنهان شود .

برای آرایش ابروها نیز لازم است بهترین مداد ابرو مارک خوب ( مداد ابرو لچیک ) به کار گرفته شود و با استفاده از آن حالت ابرو ها به شکلی مناسب و متناسب با آرایش چشم به انجام برسد . زمانی که بهترین مداد ابروی خوب ( مداد ابرو لچیک ) را انتخاب میکنید اطمینان خواهید داشت که ابرو هایتان دچار ریزش نمی شوند . به همین دلیل با خیالی آسوده می توانید هر نوع حالتی را بر روی آن ها اجرا کنید . اگر به دنبال بهترین مداد ابروی خوب ( مداد ابرو لچیک ) هستید ما به شما مداد ابرو لچیک را پیشنهاد میکنیم ، که هم در نوع کلاسیک و هم در نوع بادوام به تولید رسیده اند . پس از آنکه فرم ابروهایتان را مطابق با آرایش چشم هایتان به انجام رسانید می ‌توانید از رژگونه و رژ لب استفاده کنید . رنگ رژلب معمولا می‌تواند با رنگ لباس افراد هماهنگ باشد . بدین ترتیب زیبایی خاصی در شکل ظاهری او به وجود خواهد آمد .

همواره سعی کنید بهترین آرایش را بر روی چهره‌تان ایجاد کرده و در آرایش هر یک از اجزای صورت تان از بهترین مواد آرایشی استفاده کنید . بهترین مداد ابرو مارک خوب ( مداد ابرو لچیک ) ، بهترین رژ لب ها ، بهترین ریمل و تمامی ابزار آرایشی خود را در بهترین حالت و با برندی معتبر تهیه نمایید تا آسیبی به شما وارد نشود و ظاهر طبیعی شما حفظ شود . با انتخاب یک برند آرایشی با کیفیت و خرید از آن نتیجه ی کیفی آرایش چهره تان نیز افزایش پیدا خواهد کرد . اگر به دنبال کشف بهترین ها هستید ، نام لچیک را به خاطر بسپارید .

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *