رژ لب, مداد لب

آرایش یا جراحی لب ؟

مداد لب

امروزه تمایل افراد به برجسته تر کردن لب هایشان بسیار بارز بوده و از این رو دختران زیادی دست به جراحی های پلاستیک و تزریق ژل و یا  پروتز کردن لب هایشان می پردازند . در برخی از موارد نتیجه حاصل مطلوب و قابل رضایت است اما باید بدانید که این رفتار یکی از پرتنش ترین و پر خطرترین رفتار هایی است که می توانید در حق زیبایی و چهره خود انجام دهید . راه های گوناگونی برای آراستن لب ها وجود دارد که استفاده از چنین جراحی هایی از بدترین و پرخطر ترین راه ها محسوب می شود. برای آنکه لب هایی زیبا داشته باشید بهتر است در حفظ و مراقبت از آنها کوشش کرده و در استفاده از لوازم آرایشی مرتبط با لب از بهترین و با کیفیت ترین آن بهره بگیرید .

با استفاده از بهترین رژلب و بهترین مداد لب ( بهترین خط لب ) به آرایش لب ها پرداخته و در ابتدا از مداد لب خود برای خط کشی اطراف لب و مشخص کردن محدوده آن استفاده کرده و سپس نقاط داخلی را با استفاده از رژ لب پر کنید . برای آنکه لب هایتان برجسته تر به نظر برسند می توانید از برق لب استفاده کرده و یا رژ لب های اکلیلی را به کار بگیرید .

لچیک یکی از تولید کنندگان بهترین رژ لب و بهترین مداد لب ( مداد لب بادوام ) است که محصولات خود را با بالاترین درجه کیفی تولید می نماید. رژ لب های این برند قادرند تا سلامت و زیبایی لبهای شما را در بهترین حالت ممکن حفظ کرده و آرایش تکمیل و زیبایی را برای شما به وجود بیاورند .

اگر قصد آرایش لب هایتان در نمای درشت تری را دارید می توانید با استفاده از مداد لب کمی خارج تر از محدوده طبیعی لب آرایش نمایید . اما باید بدانید که بزرگ کردن بیش از حد لب به وسیله لوازم آرایشی باعث غیرطبیعی به نظر آمدن آن می شود ، پس سعی کنید در طبیعی ترین حالت ممکن این کار را انجام داده و بیشتر این عمل را بر روی لب پایین خود اعمال کنید .

برای مراقبت از پوست حساس لب می توانید از رژلب های با کیفیتی بهره بگیرید که دارای ویتامین های متعدد و مواد مرطوب کننده باشد تا از خشکی لب هایتان جلوگیری کرده و باعث پوسته پوسته شدن آنها نیز نگردند .

رژ لب لچیک به دلیل دارا بودن مواد ارگانیک و طبیعی در ترکیبات خود می‌تواند سلامت لب های شما را کاملا حفظ کرده و آرایش زیبا و خوش رنگی را برای لب های شما به وجود آورد ‌ این رژلب از ویژگی‌های بسیاری برخوردار است که ماندگاری بالا جزء بارز ترین ویژگی های مثبت آن محسوب می شود .

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *