رژ لب, مداد لب

آسیب های لب

بهترین رژ لب

آسیب هایی که ممکن است برای لب ها ایجاد شود و راه جلوگیری از آن:

خارش، پوسته پوسته شدن و خشکی لب ها از مهم ترین و بیشترین عارضه هایی است که ممکن است برای لب ها پیش بیاید. اما علاوه بر اینها یکی از جدی‌ترین مشکلاتی که ممکن است برای لب ایجاد شود حساسیت هایی است که در واکنش به مواد آرایشی نامرغوب پیش می‌آید.

عارضه‌های این چنینی زمانی به وجود می آید که پوست حساس لب ها به یکی از مواد آرایشی استفاده شده یا حتی عطر به کار رفته در آنها واکنش نشان داده و دچار بیماری شود.

برای جلوگیری از چنین آسیب هایی باید حتما از بهترین رژ لب  و بهترین مداد لب استفاده کنید. این محصولات باید به طور کامل از سلامت و کیفیت بالایی برخوردار باشد تا آسیبی به لبها وارد نشود . نکاتی برای حفظ سلامت لب وجود دارد، برای مثال استفاده از یک محافظ برای لب ها به طور روزانه توصیه می‌شود . این محافظ می‌تواند یک کرم مرطوب کننده یا یک ویتامین سازگار باشد اما در این میان گزینه بهتری نیز وجود دارد که استفاده از یک رژ لب با قابلیت زیبایی بخشی و همچنین حفظ سلامت سطح لبهاست. رژ لب لچیک دارای این خاصیت بوده و می تواند پوششی صاف و یکدست بر روی لب ها ایجاد کند که این پوشش نه تنها خاصیت زیبایی دارد بلکه محافظی است در برابر عوامل خارجی آسیب رسان. این رژلب منحصر به فرد دارای ویتامین‌های مورد نیاز لب بوده و قادر است و رطوبت سطح لب ها را در درجه کیفی لازم حفظ نماید. از این رو لبها دچاره خشکی یا دیگر آلرژی ها نمی شوند.

مراقبت روزانه از لب ها باعث می شود تا زیبایی آنها به طور طبیعی حفظ شود پوست لب‌ها در مقابل نور آسیب‌رسان خورشید نیز مقاومتی نداشته و به تنهایی نمی تواند با آن مقابله کند لذا دارا بودن یک پوشش مضاعف و محافظ امری ضروری است.

اگر با وجود مراقبت‌های بیان شده باز هم لب های تان دچار خشکی می شوند باید بدانید که مسئله مربوط به تغذیه شماست. تغذیه نیز در زیبایی و سلامت پوست نقش بسزایی دارد. مصرف آب نیز جزء همین موارد بوده و بسیار مهم است باید حتماً به طور روزانه ۸ لیوان آب مصرف کنید تا سلامت پوست بدن و لب هایتان حفظ گردد.

همیشه سعی کنید از بهترین رژلب و بهترین مداد لب استفاده کنید تا علاوه بر زیبایی به سالم ماندن لبهایتان نیز کمک نماید.

لچیک برند محبوب و جهانی است که قابل اطمینان بوده و با تکیه بر کیفیت آن نیتوانید با خیال راحت آرایش کنید‌.

 

پست های مرتبط

1 نظر در “آسیب های لب

  1. ناشناس گفت:

    مداد لب های لچیک واقعا بدون سرب هستش.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *