مداد ابرو

آموزش آرایش بهترین مداد ابرو

بهترین مداد ابرو

ابرو ها عضو مهمی در صورت هستند که تاثیر زیادی در زیبایی چهره دارند . آنها مانند یک قاب به دور چشم ها قرار گرفته و می توانند تاثیر زیادی بر زیبایی چشم‌ها بگذارد . مثلا می توان به وسیله طراحی ابرو چشم ها را بزرگتر یا کوچکتر به نظر رساند. بهتر است فرم مورد نیاز برای چهره خود را بشناسید و ابروهای خود را با توجه به آن آرایش کنید. آرایش ابرو مانند آرایش نقاط مختلف صورت قوانین خاص خود را دارد. بهتر است با رعایت آنها بهترین مداد ابرو را برای خود ایجاد کنید . استفاده از یک مداد ابرو با کیفیت بالا و فوق العاده می تواند شما را در هر چه بهتر شدن آرایش کردن ابروهایتان یاری نمایند. قبل از تهیه مداد ابرو بهتر است نکاتی را در این باره بدانید، بهترین مداد ابرو، مدادی است که از رنگ مناسبی برخوردار باشد و دارای بافت سبک و نرمی ‌باشد. بافت سبک یک مداد ابرو می تواند به تنفس پوست شما کمک کند در غیر اینصورت ممکن است با ایجاد سنگینی بر روی پوستتان از تنفس آن جلوگیری کرده و همین امر موجب ریزش تار های ابرو گردد . لذا برای طراحی ابروی خود سعی کنید از بهترین مداد ابرو و با کیفیت ترین نوع آن استفاده نمایید.

لچیک یک برند آرایشی است که محصولات خود را در نهایت کیفیت تولید کرده و در ساخت آنها از مواد درجه یک استفاده می نماید. از این رو می توانید از میان مداد ابرو های لچیک نوع و رنگ مورد نظر را انتخاب و خریداری کنید . مداد ابروی لچیک در دو نوع کلاسیک و بادوام تولید می شود . کلاسیک آن دارای هفت رنگ مجزا بوده و به شما این امکان را می دهد تا مناسب‌ترین گزینه را انتخاب نمایید. مداد ابروی بادوام نیز در ۵ رنگ مختلف تولید شده و از خاصیت ضد آب بودن برخوردار است. افرادی که تعرق بالایی دارند و یا میخواهند مدت طولانی آرایش ابروهای خود را بر روی چهره شان نگاه دارند می‌توانند از این مداد فوق العاده استفاده نمایند.

رنگ ابرو تیره باعث می‌شود تا سن شما کمتر به نظر برسد. هر چه رنگ ابروی شما روشن تر باشد سن ظاهری شما نیز بیشتر دیده خواهد شد. داشتن ابروهای پرپشت نیز می تواند به کمتر دیده شدن سن شما کمک کند . از این رو اگر قصد دارید تا آرایش متفاوتی برای چهره خود ایجاد کنید می توانید ابروهای خود را به وسیله بهترین مداد ابرو طراحی کرده و ظاهر پرپشت و ضخیم تری برای آنها ایجاد نمایید.

برای آنکه بتوانید فرم دلخواه و مناسب را برای ابروهای خود ایجاد کنید لازم است که نکاتی را در این باره رعایت کنید.  برای مثال بهتر است این کار را با استفاده از ایجاد ضرباتی کوتاه و کوچک به آرامی بر روی پوست و در همان محدوده طبیعی ابرو شروع کنید. این خطوط باید کاملا مشابه با تارهای ابرو بوده و در همان جهت ایجاد شوند .

هاشور زدن را باید به صورت حرفه ای و در جهت رویش ابروها ادامه دهید . اگر مغایر این رفتار کنید ابروهایتان کاملاً غیر طبیعی به نظر رسیده و آرایش کلی چهره‌تان نا مناسب خواهد شد . برای اینکه فرم چشم هایتان را مطابق با آنچه که میخواهید تغییر دهید باید به آرایش ابرو هایتان دقت کنید. برای آنکه چشمان درشت تری داشته باشید می توانید ابرو های خود را کوتاه تر طراحی کنید .

قبل از آن که شروع به استفاده از مداد ابرو نمایید بهتر است ابرو ها را به وسیله یک برس شانه بزنید. شانه زدن ابروها علاوه بر آنکه باعث پرپشت شدن ابروها در دراز مدت خواهد شد می تواند نقاط خالی ابرو را هرچه بهتر نمایان کند تا بتوانید طرح مناسب را ایجاد کنید و نقاط خالی را به راحتی پر نمایید.

از کشیدن کادر های مرتب و زاویه دار در اطراف ابرو خودداری کرده و سعی کنید حالت طبیعی ابرو ها را حفظ نمایید .

برای ایجاد آرایش حرفه ای در ناحیه ابرو می توانید نقاط زیرین ابرو را به وسیله یک مداد سفید یا سایه روشن رنگ نمایید . رنگ استفاده شده در زیر ابرو های تان باید در تناژ روشن و نزدیک به رنگ سفید باشد برای ایجاد تنوع می توانید از سایه های سفید اکلیلی نیز استفاده نمایید .

هماهنگ کردن خط چشم و مداد ابرو نیز ترفندی است که با استفاده از آن می توانید چهره جذاب تری را برای خود ایجاد کنید . برای مثال اگر ابروهای پرپشت و پر رنگی دارید باید خط چشم خود را در نازک ترین حالت خود کشیده و یا در صورتی که ابروهایتان بلند هستند از خط چشم کوتاهی استفاده کنید.  ابروهایی که از رنگ مشکی یا قهوه ای تیره برخوردارند نیاز به آرایش چشمهای روشن داشته و ابرو های قهوه ای با یک آرایش چشم تیره بیشتر از پیش نمایان و زیبا خواهد شد. حتی رنگ چشم شما نیز میتواند برای انتخاب رنگ مناسبِ ابرو دخیل باشد ، چشم های عسلی با یک ابروی قهوه ای روشن بسیار جذاب خواهند شد .

اگرچه رعایت کردن تمامی موارد فوق می تواند به هرچه بهتر شدن آرایش شما کمک کند اما در این راستا حتما باید از بهترین مواد آرایشی استفاده کنید تا نتیجه مطلوب را به دست آورید . استفاده از بهترین مداد ابرو برای داشتن ابروهایی سالم، پرپشت و زیبا نکته ضروری و مهمی ست که با رعایت کردن آن میتوانید حتی در سنین بالا از ابروهای پرپشت و زیبایی برخوردار باشید.  لچیک تولید کننده بهترین مداد ابرو  ( بهترین مارک مداد ابرو ) بوده و برای هرچه بهتر شدن ظاهر شما تلاش می نماید.

مداد ابرو بادوام

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *