خط چشم لچیک, مداد چشم

آموزش کشیدن خط چشم مایع و ترفندهای آن

بهترین مداد چشم

به تصور بسیاری از خانم ها این فکر وجود دارد که استفاده از خط چشم مایع کاملا امری دشوار و سخت می باشد و هراس از آن دارند که کمی از مداد چشم فاصله گرفته و به سمت خط چشم های مایع روی آورند. لچیک انواع مختلفی از بهترین خط چشم ها و بهترین مداد چشم ها را ارائه می دهد اما قبل از آن پیشنهاد خواهیم کرد که این مطلب را مطالعه نموده و آنگاه درباره ی تهیه و مصرف تصمیم گیری نمائیم.

با وجود آن که گفتیم مناسب ترین گزینه برای تازه کاران مداد چشم می باشد اما باز هم توصیه ی ما به کسانی که دیگر در کشیدن خط چشم راه افتاده اند و حال بایستی محصولات جدیدی را نیز تجربه نمایند.

آرایش حرفه ای با بهترین خط چشم

خط چشم لچیک

در واقع این مژده را به شما خواهیم داد می توانید با خرید بهترین خط چشم از محصولات ما آرایشی بسیار حرفه ای انجام دهید. بسیاری از خانم ها هراس از آن دارند نتوانند با خط چشم کار کنند اما اگر کمی تمرین در این خصوص داشته باشند و تسلط کافی برای آرایش چشم خود داشته باشند می توانند به بهترین شکل ممکن نه تنها از خط چشم بلکه از کلیه لوازم آرایشی های موجود نیز استفاده کنند.

خریداری مداد چشم لچیک به این دلیل قبلا بسیار توصیه می شد زیرا مخاطبان ما بانوان تازه کار در امر آرایش کردن بودند، اما بانوانی که در این امر مهارت کافی را دارند می توانند نه تنها از بهترین مداد چشم بلکه خط چشم های موجود استفاده نمایند. این موضوع قابل قبول است که استفاده از خط چشم های مایع کمی سخت تر از مداد چشم ها می باشد اما مهم ترین توصیه ای که ما به شما خواهیم کرد این است که بهتر است بهترین چیزها را تجربه کنید.

تجربه ی استفاده از بهترین مداد چشم و خط چشم های موجود در بین برندهای مختلف می تواند شما را وارد دنیایی از حس زیبایی بکند و تاثیر بسیار شگرفی را در صورت شما به وجود خواهد آورد.

با یادگیری چندین ترفند ساده در کشیدن خط چشم لچیک و یا حتی مداد چشم های آن خواهید توانست ساده تر و بهتر از خط چشم های مایه استفاده کنید.

• توصیه ی ما این است که قبل از کشیدن خط چشم مایع از کمی سایه ی چشم استفاده نمائید.
• توصیه دیگر آن است که تا زمانی که به طور کامل مهارت کامل را در کشیدن خط چشم پیدا نکردید می توانید مقداری از گوشه چشم خود را با دست برای کشیدن خط چشم بکشید. اما پیشنهاد می کنیم تا زمان حرفه ای شدن این کار را انجام دهید و اگر به صورت طولانی مدت آن را انجام دهید منجر به بروز چین و چروک هایی بر روی صورت خود خواهید شد.
• بهتر است برای کشیدن خط چشم لچیک به جای آن که، آن را از گوشه چشم خود شروع به کشیدن کنید با فشار به سر قلم ولی نه فشار زیاد آن را از وسط چشم خود شروع کنید و تا انتهای خارجی چشم ادامه دهید تا طول خط مژه خود را به طور کامل خط چشم بکشید و در صورتی که قسمتی باقی مانده می توانید دوباره برگشته و این کار را انجام دهید.
• در مطالب قبل بارها گفتیم حتی اگر از بهترین خط چشم استفاده نمائید اما تجربه و مهارت کافی در کشیدن آن نداشته باشید هیچ فایده ای نخواهد داشت و در صورت داشتن استرس و ناآرام بودن در هنگام انجام کار، آرایش چشم شما کاملا صاف و تمیز از آب در نمی آید. پس توصیه می کنیم کاملا در هنگام کشیدن خط چشم ریلکس و آرام باشید و تا جایی که می توانید چشمان خود را نبندید و آن را نیمه باز نگه دارید.
• استفاده از یک تکیه گاه می تواند کاملا به شما کمک کند. در واقع می توانید آرنج خود را بر روی یک سطح صاف مانند میز تکیه داده و آنگاه اقدام به انجام این کار نمائید در واقع این راه حل نه تنها مهارت شما را بیشتر خواهد کرد بلکه کمک می کند دستتان در هنگام کشیدن خط چشم ثابت بماند.
• به طور معمول محصولات خط چشم لچیک که به صورت مایع هستند برای بالای چشم به کار می روند و پیشنهاد می شود برای کشیدن خط مژه های پایین چشم از آن استفاده نشود زیرا نتیجه ی خوبی را نیز نخواهد داد.
• پس از اتما کار بایستی چشمان خود را به مدت ۱۰ ثانیه نیمه باز نگه دارید تا خط چشم خشک شود.

پست های مرتبط

یک فکر در مورد “آموزش کشیدن خط چشم مایع و ترفندهای آن

  1. صابره گفت:

    اگر شما از آن دسته خانم هایی هستید که مدام دستتان به چشم تان است و آن را می خارانید ، با استفاده از خط چشم ضد حساسیت لچیک دیگر نگران خارش و سوزش چشم هایتان نباشید

  2. مریم قلی زاده گفت:

    خط چشم های لچیک در یک کلام عالین

  3. زینب قاسمی گفت:

    خط چشم لچیک هم مشکی هم حساسیت زا نیست ، من ۵ سال ازش استفاده میکنم . بهترین خط چشم هستش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *