مداد ابرو

ابروهایی زیبا و پرپشت با مداد ابرو لچیک

مداد ابرو لچیک

برای داشتن ابرو هایی زیبا و پر پشت یا باید زمینه قبلی و شرایط مناسب برای رشد هرچه بهتر ابرو هایتان وجود داشته باشد که در این رابطه ژنتیک نقش مهم و اساسی دارد ، و یا باید با انجام یک آرایش مناسب و طبیعی این حالت را به وجود آورد که بهترین راه استفاده از بهترین مداد ابروی خوب است .

خرید بهترین مداد ابرو نیازمند توجه به رنگ و کیفیت و ماندگاری محصول است ، همچنین مدادی که خریداری می کنید باید مقرون به صرفه باشد ، چه از نظر قیمت و چه از نظر حجم محصول . اگر دقت کرده باشید یک مداد ابرو بی کیفیت هنگام تراشیده شدن مقداره زیادی از طول خود را از دست میدهد و معمولا عمر بسیار کوتاهی دارد . اما اگر به تهیه بهترین مداد ابروی خوب ( مداد ابرو لچیک ) بپردازید قطعا میتوانید مدت زمان بیشتری از آن استفاده کرده و نسبت به کیفیت آن نیز از نتیجه بهتری بهره مند شوید .

بهترین مداد ابرو توسط یک کمپانی معتبر و جهانی ساخته شده که محصول اورجینال و اصلی آن به روش صادرات گسترده در دسترس عموم بانوان قرار گرفته و خوشبختانه ایران نیز شامل کشور های وارد کننده محصولات لچیک است .

اگر میخواهید به تهیه بهترین مداد ابرو مارک خوب ( مداد ابرو لچیک )  بپردازید ابتدا باید وارد سایت لچیک شوید و از میان دسته بندی محصولات ، مداد ابرو را انتخاب نمایید . در این بخش شاهد دو نوع مختلف از مداد ابرو لچیک خواهید بود که یکی در نوع بادوام و دیگری در نوع کلاسیک دسته بندی شده اند ‌. اگر می‌خواهید یک آرایش ضد آب را انجام دهید بهتر است به سراغ مداد ابرو بادوام و اگر نیاز به انجام آرایش معمولی اما ماندگار و بادوام را دارید می توانید از مداد ابروی چوبی یا همان مداد ابروی کلاسیک لچیک خریداری نمایید . رنگ های مختلف مداد ابرو نیز در همین صفحه برای تان به نمایش گذاشته می‌شود که می‌توانید رنگ دلخواه خود را انتخاب و سفارش دهید .

ماندگاری بالا از ویژگی های محصولات معتبری است که با دقت و تمرکز بسیاری تولید شده‌اند و دارای مجوز های بسیاری هستند . مانند محصولات لچیک که از وزارت بهداشت و کشورهای معتبری همچون ژاپن و اتحادیه اروپا و ایالات متحده آمریکا اخذ مجوز نموده اند و کاملا سازگار با پوست میباشند . حساس ترین پوست ها و آسیب پذیر ترین نوع آن نیز می‌توانند با استفاده از بهترین مداد ابروی خوب ( مداد ابرو لچیک ) و همچنین دیگر محصولات لچیک به آرایش اجزای مختلف صورت خود بپردازند و دغدغه هیچ مشکلی را نداشته باشند ‌.

پس از آن که توانستید بهترین مداد ابروی خوب ( مداد ابرو لچیک ) و رنگ مناسب را انتخاب کنید ، بهتر است با استفاده از فرچه موجود بر روی درب مداد ابرو ، ابرو هایتان را شانه بزنید . شانه زدن ابرو ها می تواند برای شما مشخص کند که کدام قسمت از آن نیازمند آرایش است . پس از آنکه این کار را انجام دادید اگر نقاط خالی یا ریخته شده بر روی ابرو وجود داشت می توانید با کشیدن خطوط کوتاه و کمرنگ و به اصطلاح هاشورزدن این نواحی را پر کرده و یا در صورتی که میخواهید آرایشی کامل بر روی ابروهای خود انجام دهید و ضخامت آن را افزایش یا طول آن را بیشتر کنید ، می توانید همین خطوط کوتاه را در قسمت‌های بالایی ایجاد کرده و به همین ترتیب ظاهر دلخواه را برای ابرو هایتان ایجاد کنید . دقت داشته باشید که حالت مناسب را برگزیده و به پیاده سازی آن با استفاده از بهترین مداد ابرو مارک خوب بپردازید . رنگ مناسب برای ابرو هایتان می‌تواند با توجه به رنگ چشم ها و پوست شما تعیین شود . افرادی که پوست های سبزه ای دارند بهتر است ابروهایشان را قهوه ای تیره یا مشکی کرده و هرچه پوست صورت افراد روشن تر باشد می‌توانند از ابروهای رنگ روشن نیز استفاده کنند . اما باید بدانید که رنگ روشن در ناحیه ابرو یا موها نیازمند انجام آرایش به طور مرتب و در هر زمانی می باشد ، در غیر اینصورت چهره شما بیحال یا مریض دیده خواهد شد .

اگر موهایتان را روشن کرده اید حتما باید آرایش چشمتان را تیره و  غلیظ تر به انجام برسانید . همین طور استفاده از یک رژ لب خوش رنگ و براق می‌تواند تعادل چهره‌تان را حفظ نماید . در غیر این صورت ممکن است بی حال به نظر برسید .

بلند بودن ابروها بستگی به اندازه امتداد انتهای ابرو نسبت به چشم ها دارد . اگر می خواهید بدانید که ابروهایتان بلند هستند یا کوتاه بهتر است قسمت انتهایی چشمتان را در نظر بگیرید و همین طور انتهایی ترین قسمت ابرو را .

اگر فاصله بین این دو نقطه بیش از یک سانتی‌متر بود یعنی ابروهایتان اندازه مناسبی دارند و اگر کمتر از ان بود یعنی ابروهایتان بلند هستند . با توجه به فرم چشم هایتان می توانید تعیین کنید که ابروهای بلند برای چهره شما مناسب هستند و یا ابرو های کوتاه ! در هر حال باید از حالتی استفاده کنید که باعث زیبایی شما شود و در عین حال سادگی و طبیعی بودن چهره تان را از بین نبرد .

به جز آرایش کردن ابرو با استفاده از روش های اصلاح نیز می توان تغییرات ظاهری را در این ناحیه به وجود آورد . ابزاری مانند موچین ، قیچی و تیغ برای فرم دهی و ابروها استفاده می شوند . اصلاح ابرو ها کار آسانی نیست و برای انجام آن به بهترین روش ممکن باید به یک آرایشگاه مراجعه نمایید . هنگام رفتن به آرایشگاه برای رعایت نکات بهداشتی توصیه می شود که از موچین شخصی و قیچی شخصی تان استفاده کنید .

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *