لوازم آرایشی, مداد ابرو, مداد ابرو لچیک, مداد ابرو مارک خوب

ابرو جذاب با مداد ابرو لچیک

مداد ابرو

 

آیا شما نیز به دنبال بهترین راه حل برای خلاصی از حالت نامناسب ابرو هایتان هستید اما علاقه ای به تتو کردن و راه های دائمی و پر هزینه ندارید ؟

آیا می خواهید در خانه و به راحتی ابروهای خود را حالت دهید؟

ما می خواهیم در این مطلب علاوه بر آموزش طراحی ابروها، بهترین محصول را نیز به شما عزیزان معرفی کنیم.

تا چند سال گذشته خانم ها روش های محدودی برای دادن فرم دلخواه به ابروهایشان داشتند و مجبور بودند از روش هایی استفاده کنند که باب میلشان نیست. به دلیل کمبود لوازم آرایشی مخصوص ابروها بعضی از خانم ها نیز از فرم دهی و طراحی ابروهایشان دست کشیده و به آن ها توجهی نمی کردند ، ترس از تتو و درد آن و حتی هزینه های زیاد اجازه انجام این کار را نیز فراهم نمی نمکود . اما در حال حاضر همه خانم ها می توانند با استفاده از لوازم آرایشی مخصوص طراحی ابرو به راحتی به نتیجه دلخواه شان برسند. از لوازم آرایشی مخصوص ابرو می توان به ماژیک ابرو، سایه ابرو، مداد ابرو و هاشور ابرو اشاره کرد که شما بانوان عزیز می توانید با خریداری این محصولات و رعایت چند نکته مهم به راحتی ، به فرم دلخواه ابروهایتان برسید.

شما عزیزان می توانید با استفاده از بهترین مداد ابرو حالتی عالی در این ناحیه ایجاد کرده و چهره تان را تحت تاثیر قرار دهید . ابروها علاوه بر اینکه تاثیر زیادی در زیبایی چهره تان دارند، به چشم هایتان نیز فرم و حالت می دهند، در صورتی که نتوانید به ابروهایتان خوب رسیدگی کنید نمی توانید زیبایی چهره تان را در حد انتظار شاهد باشید ، ابروها از اساسی ترین قسمت های صورت هستند که رسیدگی به آن ها و آرایش شان حالت چهره را تحت الشعاع قرار می دهد، با فرم دهی خوب به ابروها می توانید چهره ای زیبا و فوق العاده داشته باشید اما در صورت انتخاب مداد ابرو نامناسب یا طراحی اشتباه از زیبایی چهره تان کاسته می شود و صورتتان غیر طبیعی به نظر می رسد.

شما با بهره گرفتن از بهترین مداد ابرو می توانید پوشش دهی خوبی روی ابروهایتان انجام دهید. مداد ابرو لچیک رنگ دهی بسیار بالایی دارد، با مداد ابرو لچیک می توانید به زیباترین حالت ممکن قسمت های خالی ابروهایتان را پر کنید. این محصول ماندگاری بسیار بالایی دارد و برای همه خانم ها گزینه ای عالی برای طراحی ابروهایشان به حساب می آید حتی برای افرتدی با پوست بسیار حساس…

مداد ابرو لچیک از لوازم آرایشی فوق العاده ای است که ضد آب بودن این محصول آن را از باقی مداد ابروها متمایز می کند، با این ویژگی شما می توانید به راحتی تا زمانی که می خواهید. طراحی ابروهایتان را روی چهره تان نگه دارید و با خیال راحت و آرامش خاطر برای مهمانی های طولانی نیز از مداد ابرو لچیک استفاده کنید ، مداد ابرو بادوام لچیک در ۵ رنگ مختلف برای شما عزززان عرضه شده است .

پس از انتخاب مداد ابرو با برند لچیک باید دومین قدم را برای زیباتر دیده شدن ابروهایتان بردارید و آن انتخاب مناسب ترین رنگ برای ابروهایتان است. رنگ مداد ابرو تاثیری اساسی در چهره تان دارد، در صورتی که شما بخواهید ابروهایتان را بیش از اندازه تیره کنید چهره تان غیر عادی به چشم می آید و زمانی که بخواهید رنگ ابروهایتان را بیشتر از حد نرمال روشن کنید چهره تان بی روح و بی رنگ جلوه خواهد کرد.

مداد ابرو لچیک دارای طیف رنگی مناسب است و قطعا می توانید با انتخاب رنگ مناسب با دیگر اعضای چهره تان از ابروهایتان لذت تمام را ببرید.

در نظر داشته باشید که بهترین رنگ برای ابروها را باید طبق رنگ مو و پوست انتخاب شود ، بدین صورت که رنگ مداد ابرویتان یک پرده یا نهایتا دو پرده از رنگ موهایتان روشن تر باشد، این انتخاب رنگ علاوه بر این که خودش را فوق العاده در چهره نشان می دهد بر روی ابروها نیز بهتر دیده شده و جلوه ای خاص به چهره خواهد داد .

بهتر است بدانید که تمیز کاری در آرایش چهره و بخصوص ابروها تاثیری اساسی در بهتر دیده شدن ظاهر شما دارد، پس برای اینکه آرایش ابروهایتان به تمیز ترین حالت ممکن انجام شود قبل از استفاده کردن از مداد ابرو نوک آن را تراش کنید و با نوک انشگتتان به آن ضربه ای بزنید تا کمی صاف و نرم شود، این کار خط های بالا و پایین ابروها را بهتر نشان خواهد داد ، البته اصلاح تار های اضافی نیز در این میان اهمیت زیادی خواهد داشت .

در طراحی کردن ابروها اول باید کادر ابرویتان را بکشید، با این کار محدوده ابروهایتان مشخص می شود. سپس با استفاده از برس مداد ابرو لچیک آن ها را در جهت بالا شانه کنید تا قسمت های خالی ابرو مشخص شود و به راحتی بتوانید آن بخش ها را پر کنید. مداد را شل اما کنترل شده در دستتان نگه دارید و ضرباتی ملایم به ابروهایتان بزنید ضربات باید به شکل تار مو کشیده شوند تا حالت ابرو طبیعی تر باشد. در نظر داشته باشید که سفت نگه داشتن مداد و ضربات سفت و محکم سبب تیره شدن ابروهایتان می شود و آن ها را از حالت طبیعی خارج کرده و ابروهایتان غیر عادی جلوه می کنند.

پس از این کارها بهتر است دوباره ابروهایتان را به سمت بالا شانه کنید تا آرایش ابرو و تار های طبیعی ابرو ها در هم تنیده شوند .

با رعایت نکات بالا و تهیه مداد ابرو لچیک قطعا به نتیجه دلخواهتان خواهید رسید.

فراموش نکنید که لوازم آرایشی مرغوب تضمینی برای زیبایی و سلامت شما هستند .

 

 

 

 

 

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *