بلاگ, رژ لب, رژ لب لچیک, لوازم آرایشی, مداد لب, مداد لب لچیک

اسکراب لب، مداد لب و رژ لب لچیک

اسکراب لب، مداد لب و رژ لب لچیک

فرم و حالت لب ها تاثیر زیادی در زیبایی چهره و جذابیت آن خواهد داشت. بهترین راه حل برای شما عزیزانی که به دنبال چهره ای متفاوت هستید و احساس می کنید شاید به دلیل نداشتن صورتی زیبا، اعتماد به نفس تان را نیز از دست داده اید، رسیدگی به پوست صورت و پوست لب ها با روش ها و اسکراب های خانگی و آرایش لب ها با استفاده از بهترین رژ لب و بهترین مداد لب است.

پوست صورت بسیار حساس است و نیازمند توجه زیادی است، با رعایت کردن بهداشت و لایه برداری از صورت تان توسط اسکراب های دست ساز، همچنین استفاده کردن از کرم های ضد آفتاب زمان خروج از منزل در روزهای آفتابی می تواند تاثیر فراوانی در جوان ماندن و شادابی چهره تان داشته باشد. بهتر است بدانید حساس ترین قسمت پوست تان، لب ها هستند. پس نه تنها باید از پوست صورت تان مراقبت کنید بلکه حفظ سلامتی پوست لب هایتان و لایه برداری و آرایش آن ها نیز از اهمیت زیادی در زیبا نشان دادن تان برخوردار است.

اصولی ترین راه برای آرایش لب ها استفاده کردن از بهترین رژلب می باشد زیرا هر چه کیفیت رژ لب بالا باشد قطعا کیفیت آرایش صورت تان نیز بهتر و سلامتی آن حفظ خواهد شد. رژ لب لچیک دارای یکی از معتبر ترین مارک های لوازم آرایشی است و به عنوان بهترین رژ لب شناخته شده میشود که تمامی ویژگی های یک رژ لب خوب را دارد.

پیشنهاد ما به شما استفاده از اسکراب های دست ساز و ساده برای رسیدگی به پوست لب ها و آرایش و تقویت لب ها توسط رژ لب لچیک است. بهتر است با رعایت اصولی که در این متن به شما گفته خواهد شد، زیبایی لب ها و چهره تان را چندین برابر کنید و همیشه و همه جا زیبا و خاص دیده شوید.

شاید باورتان نشود اما گشنیز می تواند در سلامتی پوست لب هایتان بسیار تاثیر گذار باشد و سبب شاداب ماندن لب هایتان شود. خواص درمانی که گشنیز دارد می تواند معجزه کند، پس فقط آن را به چشم یک سبزی ساده برای خوردن نبینید. با استفاده کردن روشی که خواهیم گفت و گرفتن نتیجه از آن به خواص گشنیز ایمان خواهید آورد. لوتئین، کریپتوزانتین و بتاکاروتن موجود در گشنیز خواص فراوانی دارند. برگ های گشنیز به خاطر موادی که در آن است به عنوان یک سبزی با خواص آنتی اکسیدانی و ضد قارچی محسوب می شود. استفاده از گشنیز سبب خواهد شد که پوست لب تان لایه برداری شود و رنگ صورتی آن برگردد و لب هایتان زیبا و دلنشین شود. بهتر است یک مشت برگ گشنیز را له کنید و این کار را انقدر ادامه دهید تا شکل یک خمیر به خود گیرد. خمیر درست شده را روی لب هایتان بمالید و اجازه دهید تا ۱۵ دقیقه روی لب هایتان باقی بماند. سپس پوست لب هایتان را با آب ولرم بشویید. برای اینکه رطوبت لب هایتان از بین نرود، پس از انجام کارهای گفته است روی لب هایتان کرم مرطوب کننده بمالید. اگر بتوانید هر هفته چند روز به مدت یک ماه این کار را به صورت مداوم انجام دهید می توانید به نتیجه دلخواه تان برسید.

اگر پوست لب هایتان پوسته شده است و بسیار آزار دهنده است بهتر است از مسواک و بالم لب استفاده کنید تا سلول های مرده ای که روی لب هایتان انباشته شده است را از بین ببرید و شادابی آن ها را باز گردانید. این کار سبب خواهد شد که رطوبت پوست لب هایتان بازگردد و همیشه و همه جا لب هایی مرطوب و سالم داشته باشید. اگر برایتان سوال پیش آمده است که بالم لب چیست؟ بهتر است بگوییم بالم لب نوعی موم یا پماد است که مواد موجود در آن سبب نرم شدن و مرطوب شدن لب هایتان خواهد گشت. بالم لب با آبرسانی که انجام می دهد باعث می شود خشکی پوست لب از بین برود و از ترک خوردگی آن جلوگیری خواهد کرد. بهتر است که یک لایه ضخیم از بالم لب را روی پوست لب هایتان بمالید و اجازه دهید که کامل جذب پوست تان شود. اگر احساس می کنید در طول روز نمی توانید برای این کار وقت بگذارید می توانید قبل از خواب این کار را انجام دهید و بگذارید تا صبح روی لب هایتان بماند تا خروجی بهتری داشته باشد. پس از بیدار شدن از خواب با استفاده از یک مسواک تمیز لب هایتان را ماساژ دهید تا سلول های مرده روی پوست لب کنده شود و آثاری از آن باقی نماند. در صورتی که این روش را درست انجام دهید احساس نرمی روی لب هایتان خواهید کرد.

کمک به سالم ماندن لب هایتان توسط گشنیز و استفاده کردن از بالم لب و مسواک، همچنین آرایش آن ها با استفاده از رژ لب  لچیک و مداد لب لچیک سبب زیبایی و سالم ماندن لب هایتان خواهد شد.

راز جوان ماندن لب هایتان انجام راه های گفته شده است. رژ لب لچیک می تواند معجزه ای اساسی در آرایش چهره تان بکند و کمک زیادی به شما در جذاب دیده شدن تان بکند. برای خرید این محصول کافی است سایت لچیک را باز کنید ، قبل از خرید حتما در رابطه با رنگی که انتخاب می کنید اطمینان حاصل نمایید . لچیک تنوع رنگی مناسبی را در رابطه با رژ لب و مداد لب های خود به عرضه گذاشته پس مناسب ترین گزینه را انتخاب کنید تا هم لب هایی زیبا و خوش رنگ داشته باشید و هم سلامت آن ها را حفظ نمایید .

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *