مداد ابرو

اشتباهاتی در رابطه با طراحی ابرو و مداد ابرو خوب

مداد ابرو خوب

برای آنکه ابروهایتان را به زیباترین شکل ممکن آرایش کنید می‌توانید ازبهترین مارک مداد خوب ( مداد ابرو خوب ) بهره بگیرید . یک مداد ابرو میتواند با شبیه‌سازی تارهای ابروی شما طبیعی ترین حالت را برای آن به وجود می آورد . البته باید راه استفاده درست از آن را بلد باشید . برای مثال هاشور زدن یکی از بهترین روش‌هایی است که می‌تواند به زیباسازی ابروهای شما بپردازد . بسیاری از متخصصان ابرو بر این باورند که پر کردن ابرو با مداد باید به وسیله ضربات سطحی و آرام صورت بگیرد . همچنین کمرنگ بودن خطوط ایجاد شده می‌تواند طبیعی ترین حالت را برای آن به وجود بیاورد . هیچگاه سعی نکنید ابروهای پهن یا ضخیم برای خود طراحی کنید ، ایجاد خطوط پیوسته در طراحی ابرو کار بسیار اشتباهی بوده و تنها باید آرایش ابرو هایتان را به وسیله خطوطی کوتاه و کمرنگ انجام برسانید . یکی از بزرگترین اشتباهات در رابطه با طراحی ابروها همین است که برخی از خانمها با ایجاد کادر های بسیار ضخیم و خطوطی یکسره و پررنگ به این کار می پردازند و قطعاً نتیجه مطلوبی برایشان حاصل نخواهد شد . یکی دیگر از اشتباهات که در این رابطه پیش می آید فراموش کردن محو کردن خطوط ایجاد شده توسط بهترین مداد ابرو است . مداد ابروی شما باید بدون فشرده شدن بر روی پوست به آرایش ابرو هایتان بپردازد و برای آنکه از زننده دیده شدن آن جلوگیری شود باید با استفاده از یک فرچه کوچک یا قلم مو به محو کردن خطوط و پخش کردن اثر مداد بپردازید .

بعد از آنکه طرح مورد نظر را کشیدید شانه کردن ابرو ها باعث میشود تا خطوط محو شود و به همین ترتیب با کمرنگ شدن اثر مداد ابرو و همچنین مرتب شدن موزون تارهای ابرو نقاط آرایش شده مخفی می گردد ، پس استفاده از این تکنیک را فراموش نکنید . از دیگر اشتباه هایی که در این زمینه صورت می‌گیرد استفاده از مداد ابرویی است که نوک آن تیز نباشد . بهترین روش برای طراحی ابروهایتان استفاده از مدادی است که نوک آن تراشیده شده باشد . تراشیدن نوک مداد ابروی شما باعث می شود تا علاوه بر نازک شدن نوک آن و امکان کشیدن باریک ترین خطوط بتوانید با رعایت بهداشت این کار را به انجام برسانید . چرا که با تراش دادن مداد آلودگی‌های سر آن از بین رفته و به همین ترتیب می توانید به سالم ترین شکل ممکن به استفاده از مداد ابرو خود بپردازید . چهارمین اشتباهی که ممکن است در این زمینه پیش بیاید تیره کردن بیش از حد ابروها است . شاید وجود تضاد نامحسوسی بین رنگ ابرو هایتان و رنگ مداد ابروی منتخب شما کمی قابل تحمل باشد اما این موضوع که بیش از حد بخواهید ابرو هایتان را تیره کنید و تضاد بسیاری در این زمینه به وجود بیاورید آرایش نامناسبی را برای ابرو هایتان به وجود خواهد آورد . پس تا جایی که ممکن است رنگ مداد و آرایش ابرو هایتان را متناسب با رنگ فعلی ابروهایتان انتخاب کرده و از کشیدن طرح های بسیار پر رنگ خودداری نمایید . در رابطه با طراحی ابروها در طرح های گوناگون و در اختیار داشتن ابزار آرایشی متفاوت می توانند نتیجه بهتری را برای شما حاصل کند . بهتر است تمامی ابزار مورد نیاز را در دسترس قرار دهید برای مثال یک موچین همراهتان داشته باشید تا در صورتی که مشاهده کردید قسمتی از ابروهایتان نیاز به اصلاح دارد در همان جا این کار را انجام دهید و همچنین یک برس و مداد ابروی خوب در دسترسی داشته باشید تا نقاطی که نیاز به طراحی دارند را انجام دهید . همچنین با استفاده از یک سایه سفید رنگ یا رنگ روشن می توانید قسمت های زیرین ابرویتان را آرایش کنید به این ترتیب فاصله بین چشم و ابرویتان بیشتر دیده شده و زیبایی چهره تان نیز بیشتر می‌شود . هماهنگ کردن آرایش چشم و ابرو نتیجه بسیار زیبایی را برایتان به همراه خواهد داشت از این رو بهتر است طراحی ابرو هایتان را متناسب با آرایش چشمی که قرار است پیاده سازی کنید به انجام برسانید . برای مثال اگر ابرو های بسیار بلندی دارید بهتر است از خط چشم های کوتاه تری استفاده کنید و بر عکس در صورتی که خط چشم شما بلند و کشیده است می‌توانید مقداری از امتداد ابروهایتان را اصلاح و کوتاه نمایید . رعایت چنین ترفندهایی می تواند زیبایی تان را افزایش دهد به شرط آنکه با توجه به فرم اجزای مختلف چهره خود به آن آرایش آنها پرداخته و در این راه از بهترین ابزار آرایشی بهره بگیرید .

استفاده از بهترین مداد ابرو ( مداد ابرو خوب _ بهترین مارک مداد خوب ) را نیز فراموش نکنید چرا که استفاده از یک مداد ابروی با کیفیت می‌تواند به بهتر دیده شدن ظاهر ابرویتان کمک کرده و علاوه بر آن از ریزش آن ها جلوگیری کند . با استفاده از تولیدات برند لچیک می‌توانید به سلامت و زیبایی دست پیدا کنید پس اگر شما نیز خواهان لوازم آرایشی هستید که بتواند به سلامت اجزای مختلف چهره تان کمک کرده و به زیبایی هر چه بیشتر شما بی افزاید می توانید با مراجعه به سایت لچیک به خرید محصولات آن بپردازید. لچیک حامی سلامت و زیبایی تمامی شماره بانوان است که می خواهید در بهترین حالت خود دیده شوید . برای درخشیدن هرچه بیشتر خود میتوانید از محصولات لچیک بهره بگیرید این برند به تولید بهترین مداد ابرو پرداخته و در این راه موفق بوده است . چرا که تمامی مصرف کنندگان مداد ابرو لچیک نسبت به آن رضایت کامل را داشته و استفاده از هیچ محصول دیگری را به آن ترجیح نمی‌دهند امیدواریم شما نیز به تهیه و استفاده از آن پرداخته و رضایتمند باشید .

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *