ریمل, ریمل لچیک

اشتباهات ریمل زدن

ریمل حجم دهنده خوب

با توجه به کاربرد ریمل و این که انواع مختلف ریمل وجود دارد ممکن است که بیشتر افراد در خرید ریمل مناسب خود دچار سردرگمی شوند و بیشترین مشکلی که بسیاری از خانم ها دارند این است که گاهی در ریمل زدن دچار اشتباهاتی می شوند که برای جبران ان بیشتر اوقات مجبور می شوند تا چند لایه ریمل را روی هم بزنند تا که مژه‌ های زیبایی را خلق کنند اما باید بگوییم که این کار نه تنها اثری از زیبایی را ندارد بلکه مژه ها را بسیار زشت نشان می دهد
پرپشت کردن مژه به وسیله لایه لایه زدن ریمل اشتباه است و برای این کار نیاز به ریمل مخصوص حجم دهنده دارید پس در صورتی که شما برای پرپشت به نظر رسیدن مژه‌ ها یتان از چند لایه ریمل استفاده می‌کنید بسیار ممکن است تا با مشکل گره خوردن مژه‌ ها یا سفت و گوله شدن بافت آن ها روبه‌رو شوید.

ما در این مقاله به بررسی رایج ترین اشتباهاتی که بسیاری از خانم ها در ریمل زدن انجام می دهند می پردازیم

استفاده از ریمل های قدیمی: عمر مفید برای یک ریمل ۳ الی ۵ ماه می باشد و همان طور که می دانیم بیشتر ریمل ها زودتر از تاریخ مقرر نیز خشک می شوند علت این امر وارد شدن هوا به داخل ظرف ریمل است با هر بار باز کردن در ظرف ریمل، مقداری هوا و باکتری وارد ظرف آن شده و باعث خشک شدن ریمل می‌شود و همین امر نیز باعث می شود که کیفیت ریمل از بین برود و ریمل روی مژه‌ های شما به خوبی پخش نشود معمولا ریمل های در حال خشک شدن بر روی مژه ها حالت ماسیدن یا گوله شدن را پیدا می کنند.
استفاده از ریمل بی کیفیت : معمولا اغلب مشکلی که بیشتر خانم ها بعد از ریمل زدن دارند خشک شدن مژه ها است که این برای استفاده از ریمل‌ هایی است که بافت مرطوب ‌تری دارند یا خشک و مات هستند. معمولا با توجه به این مسئله ممکن است که پیدا کردن بهترین ریمل ( بهترین ریمل حجم دهندهبهترین ریمل آلمانی ) با کیفیت در میان انواع ریمل هایی که وجود دارد گاها بسیار مشکل است برای این کار بهتر است تا قبل از خرید ریمل، آن را روی مژه‌ های خود امتحان کنید.
برس های نرم : یکی از علت های نا مرتب بودن مژه ها بعد از ریمل زدن معمولا استفاده از اگر برس ریمل‌ هایی است که دارای بافت جدید و مرطوب هستند زیرا این برس‌ ها به گونه ‌ای طراحی شده ‌اند که مژه‌ ها را حجیم کنند. در نتیجه استفاده از آن ها می‌ تواند منجر به نا مرتب شدن مژه‌ ها شود.
برس های اشباع شده : بسیاری از خانم ها که به طور مداوم از ریمل استفاده می کنند ممکن است که برس ریملشان اشباع شود و زمانی که برس ریمل‌تان اشباع شود، ریمل روی مژه‌ ها ظاهر نا مرتبی را پیدا می‌کند. برای جلوگیری از این کار بهترین کار تمیز کردن برس ریمل قبل از استفاده از ریمل می باشد. بیشتر اوقات ممکن است که در تمیز کردن برس مقدار زیادی از مایع هدر شود که راه کار دیگر برای جلوگیری از هدر رفتن ریمل استفاده از یک عدد برس تمیز، است به این ترتیب که برس نو را بر روی برس قدیمی بکشید و سپس از برس جدید استفاده کنید.

بهترین ریمل حجم دهنده

بهترین ریمل حجم دهنده

مستقیم کشیدن برس بر روی مژه ها : بیشتر خانم ها در هنگام برس کشیدن مژه های خود را سیخ سیخی می کنند که این طرز برس کشیدن مستقیم جالب نیست. از این رو می توان که با تکان دادن برس و ایجاد کمی لرزش در آن هنگام کشیدن روی مژه‌ ها باعث برون امدن مژه از حالت یک نواختی و کمی هم پرپشتی مژه می شود. برای این کار بهتر است تا برس را روی ریشه مژه‌ ها و در حالی که به سمت قسمت انتهایی مژه‌ ها می‌کشید، کمی به عقب و جلو حرکت دهید.
لایه لایه و پشت هم ریمل زدن : اغلب دختر خانم ها برای داشتن مژه های بلند و پر پشت چند مرتبه ریمل را پشت سر هم انجام می دهند که این روش در بیشتر اوقات خوب نمی شود درست است که مژ‌ه‌ های بلند و پر پشت در نتیجه استفاده از چند لایه ریمل به دست می ‌آیند، اما این کار در صورت خیس بودن مژه ها ان ها به همدیگر می چسباند و جالب نمی شود. پس ابتدا باید صبر کنید تا ریمل بتواند قبل از سفت شدن، به خوبی روی مژه‌ ها بنشیند. بعد از گذشت این مدت می ‌توانید بدون نگرانی بابت ماسیدن ریمل روی مژه ‌ها، لایه بعد را روی آن بزنید.
سنگین کردن مژه ها : زمانی که از مقدار زیادی ریمل استفاده می کنید مشخص است که مژه ‌های شما بعد از خشک شدن ریمل کمی سفت می ‌شوند. بعد از اینکه ریمل تان کاملا سفت شد در واقع زمان زیادی هم از ریمل زدن به مژه‌ ها یتان گذشته است این کار می تواند که نه تنها مژه هایتان را زشت بلکه بسیار بافتش را شلوغ و گره خورده نشان دهد. با توجه به این که بافت اصلی مژه ‌ها نرم و مرطوب است اما زمانی که بافت مژه‌ ها سفت شود، زدن لایه جدید ریمل روی آنها باعث گوله گوله شدن و ظاهر نا مرتب آن می شود.
شانه نکردن مژه ها : استفاده از شانه مخصوص برای زمانی که مژه‌ ها به هم گره خورده هستند می تواند که بسیار کاربردی و مناسب باشد پپس فقط کافی است تا آن ها را با استفاده از شانه مخصوص تان شانه کنید تا از هم باز شوند. شانه را از قسمت ریشه به بالا بکشید و با این کار تمامی مژه های به هم چسبیده نیز جدا می شود.

بهترین ریمل ( لوازم آرایشی )

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *