لوازم آرایشی, مداد ابرو, مداد ابرو لچیک, مداد ابرو مارک خوب

اصلاح ابرو و آرایش با مداد ابرو

مداد ابرو

اصلاح ابرو و آرایش با مداد ابرو

یکی از روش های متداول برای فرم دهی به ابروها اصلاح آن ها می‌باشد . اصلاح ابرو ها معمولاً با چند روش مختلف به انجام می رسد . هر یک از قسمت های ابرو نیز باید با روش مناسب اصلاح شود . مثلاً اصلاح نمودن تار های اضافی اطراف ابرو در بهترین حالت باید با موچین به انجام برسد اما برای آنکه وارد بافت اصلی ابرو شده و تغییرات عمده در ظاهر آن ایجاد کنید بهترین روش استفاده از تیغ می ‌باشد چرا که نازک کردن ابروها با روش های ریشه کن کردن مو به مرور زمان در حالت کلی آن تغییر ایجاد کرده و ضخامت آن را کم می‌کند . موهایی که با موچین کنده می شوند معمولاً نازک تر و ضعیف تر رشد می‌کنند ، به همین دلیل نباید قسمت‌های اصلی ابرو را بدین وسیله اصلاح کرد .

جدا از مسئله اصلاح کردن ابروها ، آرایش آن ها با مداد ابرو نیز مسئله ای بسیار متداول و پرطرفدار است . اگر قسمتی از ابروهای ریخته شده یا خالی شده باشد در بهترین حالت می توان با مداد ابرو شروع به هاشور زدن در نقاط موردنیاز نمود . بهترین روش برای ایجاد حالتی طبیعی و ایجاد آرایشی غیر مشخص ، بهره‌گیری از مداد ابرو و روش هاشور زدن البته با رنگ مناسب می باشد . رنگ مداد ابروی شما اهمیت زیادی داشته و در طبیعی دیده شدن ظاهر چهره تان نقش پررنگی خواهد داشت . سعی کنید یک مداد ابرو مارک خوب را تهیه کرده و رنگ مناسبی را نیز در این زمینه انتخاب نمایید .

در صورتی که حالت ابرو هایتان نیاز به تغییر دارند می‌توانید با استفاده از مداد ابرو این تنوع ظاهری را ایجاد کنید . البته اگر قصد نازک کردن ابروهایتان را دارید تنها روش های اصلاحی به کمک تان خواهند آمد اما یادتان باشد که در دوران جوانی نازک کردن ابروها باعث می‌شود تا در دوران پیری پرپشتی و زیبایی طبیعی ابرو از بین برود . پس حد الامکان از باریک نمودن ظاهر این عضو بپرهیزید اما در صورتیکه ابروهایتان به طور طبیعی نازک باشند یا کم پشت به نظر بیایند ، می شود راهکارهایی را ارائه نمود . برای افزایش ضخامت ابرو لازم است از قسمت بالایی شروع به کشیدن هاشور در اندازه های کوتاه و به صورت کمرنگ نمایید .

یک مداد ابرو مارک خوب باید روی پوست تان به راحتی اثرگذاری کند ، اگر مجبور باشید مداد ابرو را محکم روی پوست فشار دهید یا پوست خراش می‌خورد . و یا طرح ایجاد شده پررنگ و غیر طبیعی دیده می‌شود . پس اهمیت زیادی دارد که محصول آرایشی منتخب شما با چه کیفیتی تولید شده و به دستتان رسیده باشد . در انتخاب یک مداد ابروی مارک خوب باید ملاک های زیادی در نظر گرفته شود اما ترکیبات به کار رفته در روند ساخت آن همچنان برای ما غیر مشخص خواهد بود . نمی‌توانیم ترکیبات تشکیل دهنده یک محصول آرایشی را بشناسیم پس تنها راه شناخت محصولات باکیفیت ، انتخاب یک برند خوب است . برند لچیک یکی از برترین هایی است که هر محصولی را با مواد ارگانیک و ترکیبات سالم تولید و عرضه نموده ، مداد ابرو لچیک نیز یکی از این محصولات درجه یک و با کیفیتی است که می توان در جهت فرم دهی و زیبایی ابرو به کار برد .

مداد ابروی لچیک رنگ های طبیعی و زیبایی را شامل می‌شود و به راحتی نیز روی پوست اثر گذاری می کند . نیاز نیست مداد ابرو را زیاد روی پوست فشار دهید ، به سادگی رنگ مورد نظر برایتان ایجاد خواهد شد اما قبل از فرم دهی به ابروها سعی کنید تار های اضافی را جدا کنید ، موهای زائد اطراف ابرو ظاهر آن را غیر آراسته نشان خواهد داد .

مداد ابرو

مداد ابرو

در رابطه با فرم دهی به ابروها با روش های اصلاحی باید نکات ویژه ای مورد توجه قرار بگیرد . مثلاً اینکه حساسیت بیش از حد در رابطه با قرینگی ابرو ها جایز نیست . ابروها هر کاری هم که کنید دقیقا عین هم از آب در نمی آیند پس به جای دستکاری بیش از حد سعی کنید پس از اصلاح با مداد ابرو شباهت لازم را ایجاد نمایید . اگر در روش های اصلاحی زیاد حساسیت به خرج دهید ابرو هایتان نازک شده و فرم مناسب خود را از دست خواهند داد . به جای این کار می توانید قسمت های لازم را با مداد ابرو پر کنید .

چه در رابطه با اصلاح کردن ابروها و چه در رابطه با آرایش کردن آن ها نباید زیاد به آینه نزدیک شد . زمانی که آینه را در نزدیک صورتمان قرار می دهیم ، از نمای کلی ابرو غافل شده و تنها جزئیات را می بینیم . به همین ترتیب ممکن است در نهایت ظاهر دلخواه برایمان ایجاد نشده باشد . سعی کنید به دورنمای کلی کارتان توجه کنید ، به خصوص در رابطه با کار با مداد ابرو. پس از آرایش سعی کنید از آینه فاصله گرفته و ظاهر کلی چهره را مشاهده نمایید در صورت نیاز می توانید مجدداً آرایش را از سر بگیرید اما برای مشاهده نهایی نتیجه ، دورنمای کلی کار مهم است .

همانطور که گفته شد برای اصلاح کردن ابرو ها لازم به استفاده از روش های مناسب می باشد . ورود به بافت اصلی ابرو با موچین ظاهر آن را کم پشت کرده و به مرور زمان ابروها را نازک می کند . به جز این مسئله استفاده از لوازم آرایشی نامناسب نیز ابروها را دچار ریزش کرده و به آن آسیب وارد می کند . سعی کنید با استفاده از یک مداد ابرو مارک خوب آرایش مورد نظر را انجام داده و بدین وسیله از ریزش یا آسیب به پوست و مو جلوگیری نمایید . مداد ابروی لچیک سازگار با انواع پوست است به نحوی که باعث تقویت تارهای مو نیز می گردد اگر دوست دارید آرایشی سالم و ماندگار را تجربه کنید قطعا مداد ابرو لچیک می‌تواند برایتان گزینه خوشایندی باشد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *