خط چشم لچیک, مداد چشم

افزایش اعتماد به نفس با زیبایی یک خط چشم

زیبایی حاصل از کشیدن یک خط چشم زیبا و جذاب می تواند اعتماد به نفس شما را بیشتر کند زمانی که خط چشم میکشید چشمانتان زیباتر از همیشه به درخشش در آمده و این جذابیت نگاه، در حالات روحی شما نیز نتیجه مثبتی را به همراه خواهد داشت. در واقع آرایش کردن راهی برای پوشاندن نقاط ضعف و برجسته تر نشان دادن نقاط قوت ظاهر یک فرد محسوب می شود. از طرفی به جز زیبایی ظاهری مزیت مهم آرایش‌ کردن را می‌ توان افزایش اعتماد به نفس و ایجاد یک انگیزه مثبت برشمرد.

مرتبط با آرایش چشم ها ابزار های گوناگونی ساخته شده اند، برای هر یک از قسمت ها می توان رنگ ها و طرح های متنوعی را به کار برد.

آرایش چشم نیز طبق این قاعده می تواند به چند مدل مختلف و با چند ابزار متفاوت به انجام برسد. زیبایی چشمان شما زمانی به اوج می رسد که فرم مناسبی از خط چشم را کشیده و با استفاده از یک مداد چشم ضد حساسیت نقاط دلخواه تان را با رنگ دلخواه حالت دهی نموده باشید. در انتها اگر ریمل بزنید مژه هایتان نیز زیبا و آراسته کنار یکدیگر قرار گرفته و جذابیت چهره تان را تکمیل تر می کنند.

اگر بهترین خط چشم و بهترین مداد چشم هایی که توسط کمپانی لچیک تولید شده اند را خریداری نمایید بدون هیچ آسیبی می توانید طراحی روی پلکتان را انجام دهید.

خط چشم ماژیکی، خط چشم براش، پرفکت یا رویال را از طریق سایت کمپانی لچیک می توانید تهیه نمایید.

با استفاده از مداد چشم لچیک نیز می توانید قسمت های داخلی پلک را آرایش نموده یا حتی به کشیدن یک خط چشم ساده بپردازید. کشیدن خط چشم برای پلک بالا معمولا با استفاده از یک خط چشم مایع صورت می گیرد اما می توان برای پلک پایین از یک مداد چشم مشکی رنگ نیز بهره گرفت.

نکاتی در رابطه با خط چشم لچیک و مداد چشم لچیک و نحوه کشیدن بهترین فرم خط چشم وجود دارد که به چند مورد اشاره می کنیم:

همیشه سعی کنید کشیدن خط چشم را از نقاط داخلی چشم شروع کرده و به انتهایی ترین قسمت آن ختم کنید و به همین ترتیب نیز ضخامت خط چشم را بیشتر کنید یعنی ضخیم ترین قسمت خط چشم باید در انتهایی ترین نقطه چشم قرار داشته باشد.

می‌ توان برای ایجاد حس نشاط و جوانی و زیباتر نشان دادن چشم ها انتهای خط چشم را به سمت بالا حالت دهی کرد، البته متناسب با فرم طبیعی چشم باید طول آن و ضخامت آن متناسب باشد.

خط چشم لچیک پس از استفاده در کمترین زمان ممکن و خشک شده و ماندگاری آن نیز بسیار بالاست. به همین ترتیب در طول مدت یک جشن یا مهمانی آرایش شما خراب نخواهد شد.

مداد چشم ضد حساسیت لچیک به اندازه کافی چرب است و به راحتی روی پوست کشیده می شود از طرفی ماندگاری آن به اندازه کافی بالا بوده و پس از مصرف این محصول شاهد سیاهی اطراف چشم و ریزش آرایش‌ تان نخواهید بود.

قبل از ریمل زدن حتماً باید خط چشم بکشید حتی اگر آرایش خاصی را نمی‌ پسندید سعی کنید باریک ترین و ظریف ترین خطوط را موازی با خط رویش مژه هایتان را رسم کنید تا جلوه بهتری به چشمانتان بخشیده شود.

رعایت نکات بهداشتی در رابطه با مصرف ابزار های آرایشی مرتبط با چشم بسیار مهم است، پس سعی کنید بهترین ها را تهیه نموده و نسبت به محصولی که خریداری می کنید اطلاعات کافی کسب نمایید برند های متفاوتی که شناخته شده نیستند، ممکن است محصولاتی آسیب‌ رسان را برایتان عرضه نموده باشند که در این حالت چشم ها به سرعت از خود واکنش نشان داده و دچار بیماری می شوند.

از طرفی اگر به طور مشترک از یک خط چشم، ریمل یا هر وسیله آرایشی دیگری بهره بگیرید ممکن است شاهد اتفاقات ناخوشایندی در این حیطه باشید.

ماندگاری آرایش شما اهمیت زیادی دارد، اگر یک محصول بی کیفیت را انتخاب کنید در کمترین زمان ممکن شاهد از بین رفتن زیبایی آرایشتان خواهید بود. در رابطه با خط چشم ها بیشتر بانوان با ترک خوردن یا ریزش آرایش چشم مواجه شده و و همین مسئله آن ها را مجبور به پاک نمودن و شارژ مجدد آرایش می نماید.

تاریخ انقضایی که روی محصولات درج شده نیز اهمیت زیادی دارد. محصولاتی که فاسد شده باشند سلامت شما را تحت تاثیر قرار می دهند. همچنین اگر یک محصول آرایشی دارای مواد شیمیایی باشد بدن به سرعت این مواد مضر را به خود جذب نموده و پس از مدتی دچار بیماری خواهد شد.

اگر به فکر سلامت خود هستید همواره بهترین ها را برگزیده و برای زیبایی هر چه بیشتر خود نیز بهترین طرح ها و مدل ها را انتخاب کنید در این راه لچیک همپای شما عزیزان پیش می رود.

خط چشم

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *