لاک ناخن

انجام مانیکور در خانه با بهترین لاک ناخن

بهترین لاک ناخن

هیچ چیز به اندازه انجام یک مانیکور به بهترین نحو ممکن نمی‌تواند زیبایی بخش دست ها و ناخن های شما باشد . اما این کار مانند هر کار دیگری هزینه‌ بر بوده و نیاز به صرف زمان و پول دارد. اما با دانستن چند ترفند ساده و خرید ساده ترین لوازم و ابزار مانیکور می توانید در خانه به انجام این عمل  پرداخته و زیبایی ناخن هایتان را چند برابر نمایید .

مراحل انجام مانیکور در خانه با استفاده از ساده‌ترین ابزار و آسانترین روش به صورت زیر می باشد .

اولین قدم پاک کردن سطح ناخن از هرگونه آلودگی یا لاک قبلی میباشد  . به وسیله یک پد لاک پاک کن به تمیز کردن سطح ناخن هایتان پرداخته و سپس آن ها را در آب ولرم قرار دهید . مقداری آب آماده کرده و دستانتان را برای مدت ۴ تا ۵ دقیقه درون آب نگه دارید . این کار به نرم شدن ناخن ها و پوست اطراف آن ها کمک می کند ، لذا به آسانی می‌توانید آن ها را کوتاه کرده یا پوست اطراف را جدا نمایید . بعد از این کار به گرفتن ناخن ها بپردازید . ناخن ها را با استفاده از یک ناخن گیر تیز کوتاه کنید. خیس کردن ناخن ها قبل از کوتاه کردن آن باعث می‌شود تا ناخن نرم شده و دچار شکستگی نشود و به میزان دلخواه شما کوتاه شود . بعد از کوتاه کردن فرم مشخص و دلخواه خود را برای آن ایجاد کنید، می توانید مربعی یا دایره ای به سوهان کشیدن ناخن بپردازید . البته بهترین و مناسبترین راه ایجاد یک هلال منظم و مرتب به وسیله سوهان بر روی ناخن می باشد . چرا که ناخن های مربعی ممکن است دارای تیزی بوده و به لباس یا موی شما گیر کنند .

مرحله بعدی برای انجام مانیکور گرفتن پوست های اضافی اطراف ناخن می باشد . این پوست ها نقش محافظت کننده داشته و نباید بیش از حد کوتاه شوند. چرا که از ورود آلودگی به بافت داخلی ناخن جلوگیری می‌کنند ، اما بهتر است تا مقادیر اضافی آن کوتاه شود. برای این منظور ابتدا دستان خود را در تشتی از آب ولرم قرار دهید ، دمای آب نباید بیش از حد گرم باشد ، پس از چند دقیقه پوست اطراف ناخن را به وسیله ابزار مخصوص کوتاه کنید . سعی کنید فرم هلالی ناخن حفظ شده و حالت مرتبی برای آن ایجاد شود . هنگام کار کردن با پوست خود مهربان باشید و به آرامی اعمال را انجام دهید . با ملایمت و بدون فشار اضافی به این کار پرداخته و به حد کافی اطراف ناخن‌هایتان را مرتب کنید .

مرحله بعدی شستن دست ها با استفاده از یک ماده شوینده مناسب است . از مصرف موادی که باعث خشکی پوست تان شود خودداری نمایید . بهتر است ماده شوینده منتخب شما حاوی نرم کننده و مقداری لایه بردار باشد . اجازه دهید تا این مایع ۲ الی ۳ دقیقه بر روی دست های تان بماند و سپس دست هایتان را آبکشی کنید . کرم مورد علاقه یا روغن مناسب دست‌هایتان را انتخاب کرده و به مرطوب کردن و چرب کردن دست ها بپردازید . سعی کنید اطراف ناخن تان را ماساژ دهید تا نرم تر و تمیز تر دیده شود .

اگر قصد استفاده از لاک ناخن را دارید حتما باید دستانتان عاری از هرگونه چربی باشند ، لذا بهتر است لاک زدن را به ساعات آتی موکول کرده یا با استفاده از یک پارچه کتان چربی اضافی روی ناخن ها را بزداید .

برای لاک زدن بهتر است از بهترین لاک ناخن و باکیفیت ترین نوع آن استفاده کنید تا سطح ناخن های تان دچار آسیب نشود، برای آن که دست هایی زیبا داشته باشید ، مراقبت از ناخن ها امر مهمی تلقی می شود از این رو باید  بهترین لاک ناخن را خریداری کرده و هیچ گاه به آراستن ناخن ها با استفاده از لاک های بی کیفیت و ارزان قیمت نپردازید .

بهترین لاک ناخن موجود در بازار که می خواهیم به شما معرفی کنیم و قبل از هر چیز اطمینان دهیم که با استفاده از آن دچار پشیمانی نشده و می توانید بهترین طرح و رنگ را بر روی ناخن تان ایجاد نمایید ، لاک ناخن لچیک است .

این لاک معتبر و با کیفیت از مواد اولیه و ترکیبات گیاهی سالمی تشکیل شده است لذا سطح ناخن هایتان را دچار آسیب نکرده و می‌تواند زیبایی را به آنها هدیه دهد . حتی کودکان نیز می توانند از این لاک ناخن فوق العاده بهره گرفته و دست های خود را آرایش نمایند .

لاک لچک به راحتی خشک می شود و برای خشک شدن آن نیاز نیست تا مدت زیادی صبر کرده یا از فن استفاده کنید. استفاده از فن برای خشک شدن ناخن باعث می شود تا سطح ناخن های تان دچار حباب شود و زیبایی و یکدست بودن را از آن بگیرد .

 

انجام مانیکور اگرچه به آراسته شدن ناخن ها کمک می کند اما استفاده از یک لاک ناخن متناسب با رنگ اجزای ظاهری تان می تواند زیبایی شما را چند برابر نمایند ‌. می توانید رنگ لاک ناخنتان را با لباس و آرایش تان ست کنید یا از طرح‌های متنوع و مختلفی استفاده کنید. برای مثال با استفاده از نوار چسب ناخن را به چند قسمت تقسیم کرده و هر قسمت را با رنگی بخصوص آرایش نمایید ‌. استفاده از بهترین لاک ناخن یعنی لاک لچیک را به تمامی شما عزیزانی که به زیبایی و سلامت خود اهمیت میدهید ، توصیه میکنیم ‌.

 

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *