مداد ابرو

انواع بهترین مداد ابرو

مداد ابرو خوب

این که ابروی زیبا تاثیر زیادی در زیبایی افراد دارد یک جمله بسیار مناسب و دقیق می باشد و همگی خوب می دانیم که زیبایی چشم‌ های یک خانم را در پس ابرو های بلند و پرپشت نباید نادیده گرفت. درباره ابرو در مقالات قبل هم گفتیم که مهم ترین عضو صورت برای زیبایی بهتر چشم ابرو ها می باشد پس هر چقدر که ابرو ها زیبا باشند چشم ها و حالت صورت نی زیبا دیده می شود. زیرا که در صورت یک خانم مرتبی، خوش‌حالتی، پرپشتی و رنگ ابرو ها است که در نگاه اول بسیار به چشم می اید و این که رعایت این موارد و تمیزی ابرو ها و زیبایی ان ها بر زیبایی صورت یک خانم بسیار تاثیرگذار است.
با توجه به اهمیت زیبایی در دنیای امروزه بیشتر خانم ها همیشه خانم‌ها حواسشان به این مسئله است که ابروهایشان همیشه مرتب و خوش‌حالت باید باشد و کمتر کسی را می توانید ببینید که دارای ابرو های نا فرم و بدشکلی است امروزه ابزار های بسیاری برای ارایش ابرو وجود دارد از انواع هاشور ها و کاشت ها گرفته تا استفاده از ابزار های ساده مثل سایه ابرو، ریمل ابرو و پودر ابرو و در اخر پرکاربردترین آن ها مداد ابرو و . . .
امروزه نسبت به گذشته خانم ها برای ارایش صورت و چهره خود بیشتر از بیش وقت می گذارند و حساسیت این امر نیط نسبت به گذشته بسیار شده است و برای همین بیشتر خانم ‌ها حساسیت خاصی به مدل ابروهای خود دارند و برای همین به دنبال همین حساسیت پا به هر سالن آرایشی برای مرتب کردن ابرو هایشان نمی گذارند زیرا ابرو ها بسیار حیاتی هستند و یک اشتباه در اصلاح و یا کوتاهی ان می تواند بر روی حالت چشم ها و چهره بسیار تاثیر گذار باشد

یک پیشنهاد عالی خرید مداد ابرو لچیک ( بهترین مداد ابرو )

پس برای داشتن یک ابروی بسیار منظم و مرتب داشتن یک ارایشگر ثابت بسیار مناسب است تا ابرو های خودتان را دست هر کسی نسپارید سپس برای زیبایی بیشتر، می توانید که متناسب با رنگ پوست یا موها یتان ابرو هایتان را رنگ کنید و با استفاده از “مداد ابرو آلمانی ” به آن ها مدل بدهید. تمامی این مورد برای ابرو های پهن و پرپشت بود زیرا که نمی توان ابرو های کم ‌پشت و کم ‌حجم را با “رنگ کردن ابرو”، “سایه ابرو” پر حجم و طبیعی نشان داد. زیرا همان طور که در ابتدای این بخش گفتیم یکی از معیار های اصلی زیبایی ابرو پرپشتی موهای ابرو می باشد.
از همین رو بهترین محصول استفاده از مداد ابرو لچیک است که این مداد برای زیبایی ابرو، چه ابرو های پرپشت و چه کم پشت راه‌ حل بسیار خوبی می باشد. لچیک محصولات دیگری برای ابرو های شما دارد که شامل پودر ابرو و خط ابرو اکسنت و مداد ابرو بادوام میباشد که میتوانید ابرو های پرپشت و حالت داری به صورت کاملا طبیعی داشته باشید.
مداد ابرو بیش از چندین سال است که به عنوان یکی از مهم ترین لوازم آرایشی در اختیار خانم ها قرار دارد و با توجه به خاصیت هایی که دارد و استفاده راحت از آن بسیار محبوب می باشد.
یک پیشنهاد عالی خرید مداد ابرو لچیک

مداد ابرو می تواند که نقاط خالی ابرو و قسمت های نوک و تاج را بسیار زیبا و هماهنگ کند و ابروها را خوش‌حالت، خوش‌رنگ و پرحجم تر نسبت به حالت اول ابرو نشان ‌دهد و از همه مهم تر همه ای ویژگی ها را به صورت طبیعی نشان دهد. باید درباره مداد ابرو بگوییم که این محصول در رنگ‌ های متنوعی وجود دارد و می‌تواند جایگزین بسیار مناسبی برای سایه ابرو باشد. در تهیه مداد ابرو توجه به کیفیت محصول آرایشی را هیچ‌گاه نباید فراموش کرد. زیرا کاملا مشخص است که محصول آرایشی باکیفیت همواره نتیجه بهتری نیز بر زیبایی صورت خواهد داشت

بهترین مداد ابرو

بهترین مداد ابرو

انواع مداد ابرو
* مداد ابرو معمولی
* مداد ابرو ضد اب
* مداد ابرو برس دار
* مداد ابرو بادوام

مداد ابرو معمولی: این نوع مداد ابرو نوعی مداد نرم است که با توجه به برندی که دارد می تواند کیفیت بالا و پایینی داشته باشد این نوع مداد دارای رنگ‌دهی بالایی می باشد که این موجب هم سبب محبوبیت آن بین خانم‌ها شده است. با توجه به کاربرد راحت این مداد در چند رنگ متنوع در بازار موجود است که با توجه به رنگ پوست، رنگ مو و ابرو می توانید که رنگ مورد نظرتان را انتخاب نمائید.
مداد ابرو ضد آب: معمولا این نوع مداد بیشتر برای خانم‌هایی می باشد که در اثر تعریق زیاد مقداری از ارایش صورتش شان و مهم تر ابرو هایشان پخش و یا پاک می شود مداد ابروی لچیک یک پیشنهاد بسیار عالی برای این دسته از خانم ها می باشد که ما در این بخش به ان ها توصیه می کنیم چرا که نه ‌تنها این مداد حاوی رنگدانه‌ برای پر کردن جاهای خالی ابروها می باشد بلکه خاصیت ضدآب و مقاومت در برابر تعریق را هم دارد. که بسیار عالی می باشد نا گفته نماند که بافت نرم مداد استفاده از آن را بسیار آسان کرده و از همین رو نیز جلوه‌ای طبیعی به ابرو های شما می ‌بخشد.
مداد ابرو برس دار : برس شکل‌دهنده مداد ابرو بسیار برای افرادی که دارای ابرو های شلوغ و نامنظمی هستند مناسب می باشد و از این مداد می توان با توجه به بافت نرمی که دارد برای پرکردن فضای بین مو ابرو و همچنین خط گیری دور ابرو بسیار راحت استفاده کرد. همان طور که گفتیم مداد ابرو لچیک با بافت سبک و ماتی که دارد بسیار با دوام و کاملا طبیعی بوده است و به راحتی می تواند که ابروهای شما را پر کند
مداد ابرو بادام : بدون شک داشتن ابرو های پرپشت و منظم بسیار زیبا و رویایی است و در بیشتر مواقع هم باعث می شود تا به آرایش مداوم نباشد زیرا ابرو تکمیل کننده صورت است. مداد ابرو بادوام لچیک یکی از ایزار هایی است که نقاط خالی ابرو را به آسانی پر می کند و این مورد باعث می شود تا اشکال و حالت ابرو های شما بسیار طبیعی و زیبا نمایان شود. زیرا که در این ماژیک از رنگ دانه های کاملا غنی و پر رنگ در مقابل تعریق و آب نیز استفاده شده است که در صورت استفاده از این مداد باعث طبیعی نشان دادن ابروهایتان می شود.

البته برای حالت و پر کردن ابرو ها از خط ابرو اکسنت لچیک و پودر ابرو لچیک میتوانید استفاده کنید که اصلا باعث ریزش ابرو نشده بلکه ابروهایش شما را تقویت میکند و به راحتی میتوانید ابرو ها را حالت داده و کاملا به صورت طبیعی نشان داده میشود

پست های مرتبط

یک فکر در مورد “انواع بهترین مداد ابرو

  1. زینب عباسی گفت:

    مداد ابرو لچیک عالیه ، هم ماندگاری خوبی داره و باعث ریزش ابرو نمیشه

  2. سمیه گفت:

    لچیک بهترین مداد ابرو که استفاده کردم رنگ های خیلی خوبی هم داره ، اصلا ریزش ابرو نداره

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *