خط چشم لچیک, مداد چشم

انواع روش های کشیدن خط چشم

بهترین خط چشم

خط چشم های لچیک قادرند به خوبی پوست شما را پوشش دهند و خطی صاف و یکدست ایجاد نمایند. خط چشم های مجیک که توسط این برند تولید می شوند می‌توانند خطی ظریف و طبیعی برای شما به ارمغان بیاورند و لذت استفاده از یک خط چشم با کیفیتی بالا و کاربری آسان را به شما بدهند. خط چشم های ماژیکی ساختاری کاملا مشابه با ماژیک داشته اما نوک آن تیز میباشد.

این محصول منحصر به فرد با ماندگاری بالای خود تمام مدت روز پلک شما را پوشش می‌دهد و اطراف چشم تان را دچار سیاهی یا لکه نمی نماید.

این خط چشم از بهترین و با کیفیت ترین مواد اولیه ساخته شده و انواع آزمایشات در رابطه با سازگاری پوست روی آن صورت گرفته لذا با خیال آسوده می توانید از آن استفاده کنید و خاطر جمع باشید که بر روی پوستتان ایجاد آلرژی یا حساسیت نمی نماید.

بهترین خط چشم و بهترین مداد چشم تولید این برند پرطرفدار بوده و با کیفیت تضمین شده خود همه بانوان را مجذوب خود می نماید.

خط چشم های براش پرطرفدارترین نوع خط چشم هستند و اگر کمی مهارت داشته باشید می توانید به وسیله آن خطوطی بی نظیر و آرایشی کامل ایجاد نمایید. تمامی آرایشگران برای آرایش های حرفه‌ای و میکاپ عروس های خود از این نوع استفاده می نمایند.

برند لچیک نیز خط چشم های مایع خود را با نام براش تولید می نماید. این خط چشم دارای یک محفظه برای نگهداری مایع خط چشم و یک قلموی مناسب می باشد. این قلمو به طرز استانداردی ساخته و تولید شده لذا میتوانید باریک ترین خطوط را با بالاترین کیفیت ایجاد نمایید.

مداد چشم لچیک در انواع مشکی و رنگی تولید می شود. پرطرفدارترین و بهترین مداد چشم، نوع مشکی آن است و به راحتی می‌تواند جایگزین خط چشم های مایع شود اما مدادهای رنگی نیز جایگزین خوبی برای سایه های چشمی هستند.

برای افرادی که در کشیدن خط چشم مهارت ندارند، کار با خط چشم مایع می‌تواند کمی ناامید کننده به نظر برسد. برای آنکه دچار سردرگمی نشوید می توانید ابتدا از مداد چشم یا خط چشم ماژیکی استفاده نمایید تا کسب مهارت کنید و سپس شروع به کار کردن با خط چشم های براش نمایید.

قطعاً سوال های زیادی ذهن شما را به خود مشغول کرده است خط چشم‌تان ضخیم باشد یا نازک؟ کشیده و امتداد دار باشد یا کوتاه و گرد؟ کدام نوع خط چشم مناسب تر است؟ و در نهایت آنکه آیا خط چشم درستی کشیده ام؟ و این خط چشم زیبا به نظر می‌رسد؟

اگر در کشیدن خط چشم مهارت ندارید و تازه شروع به این کار کرده‌اید نیاز شما تنها یک مداد چشم البته بهترین مداد چشم و سالم ترین نوع آن است که نوک این نرم و روان با کیفیت و ماندگاری بالا داشته باشد.

بهترین خط چشم و بهترین مداد چشم زمانی کشیده می شود که فرم چشم های ما را تبدیل به بهترین و مناسب‌ترین آن نماید.

سه روش مختلف برای کشیدن خط چشم وجود دارد :

اولین راه کشیدن خط چشم نامرئی است.

خط چشم نامرئی باید بسیار کمرنگ و ظریف تنها بر روی مژه ها کشیده شود تا آنها را پررنگ تر و پرپشت تر نشان دهد. در این حالت به نظر می رسد که از وسیله آرایشی همانند خط چشم استفاده نکرده اید و چشمانتان حالت طبیعی دارند اما با جذابیت و گیرایی بیشتر.

این کار می تواند به وسیله مداد چشم انجام شود ابتدا مدادتان را بتراشید و با نوک تیز آن بدون فشار آوردن به چشم تان فضای بین مژه و پلک را پر نمایید.

در این حالت چشم های شما مانند شخصیت کارتون ها پر و مشکی دیده می‌شوند. این نوع آرایش بسیار نامحسوس و غیر قابل مشاهده است ولی با تغییرات پنهانی که ایجاد می نماید میتواند زیبایی بخش چشمان شما باشد.

از دیگر روش های کشیدن خط چشم استفاده از یک مداد چشم برای مشکی کردن لبه داخلی چشم می باشد.

این نوع خط چشم نیز مانند روش قبل باعث پرتر نشان دادن مژه های تان می شود. در این روش با استفاده از یک مداد چشم که متناسب با آرایش داخل چشم باشد فاصله بین چشم و محل رویش مژه یا همان لبه داخلی چشم را سیاه نمایید. اگر چشمانتان درشت هستند می‌توانید هر دو لبه پایین و بالا را آرایش کنید اما برای چشمان ریز تر تنها باید لبه داخلی پلک بالا آرایش شود. به هیچ عنوان از مداد های رنگی برای آرایش داخل چشم استفاده نکنید.

روش سوم خط چشم گربه ای است، برای ایجاد این خط چشم زیبا ابتدا پلک خود را به وسیله دست تان بکشید این مدل خط چشم بر روی پلک صاف بهتر انجام میشود. این روش می‌تواند هم به وسیله خط چشم مایع و هم به وسیله نوع مدادی آن صورت گیرد خط چشم مورد نظر را بردارید و شروع به کشیدن خط از داخلی ترین ناحیه چشم به سمت بیرونی ترین قسمت آن نمایید خط چشم را خارج تر از محدوده طبیعی چشم ادامه دهید و بکشید طوری که چشمهایتان حالت کشیده پیدا کنند.

تمامی آرایش های چشم توسط شما قابل پیاده سازی است به شرط آنکه از بهترین خط چشم (خط چشم لچیک) و بهترین مداد چشم (مداد چشم لچیک) استفاده کنید تا چشم هایتان دچار آسیب نشوند.

بهترین مداد چشم

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *