بلاگ, رژ لب, رژ لب لچیک, لوازم آرایشی, مداد لب, مداد لب لچیک

انواع لوازم آرایشی و مداد لب

مداد لب لچیک

انواع لوازم آرایشی

در میان همه اعضای بدن که هریک زیبایی و نمای مخصوص به خود را دارند صورت و چهره افراد از با اهمیت ترین قسمت های بدن انسان محسوب می شود که می تواند نمایانگر خیلی از ابعاد شخصیتی انسان باشد و از انجا که صورت افراد فقط در سطح جامعه نمایان است و افراد از روی چهره همدیگر را قضاوت میکنند ، بنابراین زیبایی و مرتب بودن ان بسیار پراهمیت است  پو باید به ان توجه ویژه ای نمود ، صورت نیز از اجزای مختلفی ساخته شده مانند چشم ها ، ابروها ، لب و دیگر اندام هایی  که هریک از این اجزا برای زیباتر نمایان شدن نیاز به لوازم ارایشی مرغوب و مخصوص خود دارند . شما بانوان گرامی برای اینکه چهره مطلوب و همچنین سالم تری از خود به نمایش بگذارید باید بهترین لوازم ارایشی را برای خود انتخاب نمایید .

در بین اعضای صورت چشم ها از حساس ترین و خوش ارایش ترین قسمت ها هستند که معمولا خانم ها و به ویژه ارایشگر ها به ان توجه خاصی میکنند و معتقدند که هرچه  ارایش چشم بهتر و اصولی تر باشد جهره زیباتر به نظر خواهد رسید ، برای همین  بیشتر تمرکز خود را روی  ارایش و محصولات ارایشی مرتبط با چشم میگذارند .

ريمل از لوازم آرايشي است كه بسیار مورد علاقه خانم ها مي باشد و بانوان گرامی میتوانند با استفاده از آن  مژه هایی بلند و خوش فرم داشته باشند بدون اینکه اسیبی به چشمان آن ها وارد شود (در صورت انتخاب یک برند معتبر ) ، در واقع بین راه های مختلفی که برای زیباترکردن مژه ها به بازار امده همچون کاشت مژه به صورت موقت و یا دائمی ، ریمل یکی از بی خطر ترین ،ارزان ترین و راحت ترین لوازم ارایشی به حساب می آید به همین دلیل است که بانوان گرامی به ان گرایش زیادی دارند و ترجیح میدهند به جای رفتن به سراغ راه های پرهزینه و پرخطر ، این راه را برای خود انتخاب نمایند .

انواع مختلفی از ریمل ها وجود دارد که هر یک از خانم ها میتوانند بنا برسلیقه و کاربرد از ان استفاده نمایند . البته ممكن است بعضي از ريمل ها يك يا چند ويژگي را باهم داشته باشند ، برای مثلا ممکن است یک ریمل هم مژه های شما را بلند کند وهم فر ، در انتخاب ریمل باید به ویژگی و انتظاری که از ان محصول ارایشی دارید دقت نمایید و متناسب با نیازتان به خرید آن بپردازید . حتما در خرید خود به فرچه ریمل و مواد تشکیل دهنده ان توجه کنید چراکه بعضی ریمل ها ممکن است از مواد غیر استاندارد و غیر بهداشتی ساخته شده باشند که باعث ایجاد حساسیت ، خارش،سوزش و یا عفونت چشمان شما شود بنا براین حتما به علائم استاندارد و نکات بهداشتی ریمل توجه فرمایید تا از اسیب های احتمالی دور بمانید ، در میان انواع مختلف ریمل ، ريمل هاي حجم دهنده و بلند كننده از محبوب ترين ريمل ها هستند چراکه علاوه بر بلند کردن و حالت دادن مژه ها ، باعث میشوند که قسمت های خالی پلک نیز پوشانده شود و همچنین مژه های کوتاه و نازک را سیاه تر جلوا داده و الیاف به خصوص موجود در این محصولات باعث می شود که چشمان شما درشت تر دیده شوند و همچنین مژه های شما را در یک جهت فرم و نظم دهی می نماید .

مداد ابرو  نیز یکی از پرکاربرد ترین لوازم آرایشی است که معمولا همه خانم ها از ان استفاده می کنند و ان را اسان ترین و بهترین راه برای جبران نواقص ابرو های خود می دانند  .

مداد ابرو رنگ های مختلفی دارد که میتوانید بنابر سلیقه ی خود از انها استفاده کنید ، بعضی از خانم ها دوست دارند که رنگ ابروی خود را با رنگ موی خود هماهنگ کنند و بعضی دیگر به رنگ پوست خود توجه میکنند و بعد مداد ابرو انتخاب میکنند ، که این موضوع نکته ی بسیار پر اهمیتی است که رنگ پوست خود را در نظر بگیرید و مداد ابروی مناسب را انتخاب کنید مثلا اگر پوستی تیره دارید سعی کنید آرایشی با رنگ روشن را برای خود انتخاب نمایید تا پوست شما را روشن تر و زیباتر جلوه دهد ، در انتخاب مداد ابرو به رنگ آرایش خود نیز دقت فرمایید و سعی کنید رنگ مداد ابروی خود را با رنگ  دیگر لوازم ارایشی که در صورت خود بکار برده اید هماهنگ کنید .

بهترین انتخاب برای زیبا ترکردن ابروهایتان و پرحجم نشان دادن انها استفاده از یک مداد ابروی خوب است که هم چربی مناسبی داشته باشد و باعث ریزش ابروهای شما نشود و هم مغز نرمی داشته باشد که با کشیدن ان روی ابرو هایتان آسیبی به پوست ابروهایتان وارد نکند و همچنین مبحث مهم بعدی این است که باید چوبی که یک مداد ابرو ی خوب از ان ساخته شده نیز بسیار نرم و خوب باشد تا به راحتی تراشیده شود و باعث سختی نشود ، چراکه بسیاری از مداد ها با وجود دارا بودن چربی مناسب و دیگر استانداردها ،چوب مناسب و خوبی ندارند و از این رو با تراشیده شدن اغلب مداد ابرو از وسط به دونیم تقسیم میشود و دیگر قابل استفاده نیست .

مداد لب لچیک

مداد لب لچیک

مداد لب لچیک خاص

حال میرسیم به بحث بهترین رژ لب و بهترین مداد لب ، انواع رژلب و مدادلب نیز از پرکاربردترین لوازم ارایشی برای رنگ دار کردن لب های شما می باشد .که چهره را زیبا و پرنشاط تر نشان خواهد داد . رژلب لچیک زیبایی را به شما هدیه خواهد نمود و مداد لب لچیک نیز نظم آرایشتان را بیشتر خواهد کرد .

برای تکمیل شدن آرایش چهره حتما یک رنگ زیبا بر روی لب نیاز بوده و به همین دلیل است که رژ لب ها با تنوع رنگی بالا عرضه شده اند تا هر فرد متناسب با سلیقه خود بهترین را انتخاب نماید .

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.