مداد ابرو

اهمیت انواع مداد ابرو

بهترین مداد ابرو

برای هیچ کسی پوشیده نیست که ابرو ها جایگاه ویژه ای را در ارایش و زیبا نشان دادن چهره دارند و با توجه به اهمیت زیبایی در دنیای امروزه و بر همین اساس نیز بیشتر خانم ها همیشه حواس شان به این مسئله است که ابرو هایشان می بایستی که همیشه مرتب و خوش ‌حالت باشد و شما در رو در رو شدن با خانم هایی که می شناسید کمتر کسی را می توانید ببینید که دارای ابرو های نا فرم و بد شکلی باشد زیرا که با توجه به اهمیت این کار ابزار های بسیاری برای ارایش ابرو ها امروزه نسبت به قبل وجود دارد بیشتر خانم ها برای زیبا سازی ابرو های خود از انواع هاشور ها و کاشت ها گرفته تا استفاده از ابزار های ساده مثل سایه ابرو، ریمل ابرو و در اخر پرکاربردترین آن ها مداد ابرو و . . . را استفاده می کنند.
همان طور که می دانیم توجه به زیبایی و مرتب بودن و آراسته بودن نسبت به گذشته امروزه در خانم ها بیشتر شده است و خانم ها برای ارایش صورت و چهره خود وقت بسیاری را می گذارند و بیشتر از بیش وقت می گذارند زیرا که حساسیت این امر نیز نسبت به گذشته بسیار شده است و برای همین بیشتر خانم ‌ها حساسیت خاصی به مدل ابرو های خود دارند و برای همین به دنبال همین حساسیت پا به هر سالن آرایشی برای مرتب کردن ابرو هایشان نمی گذارند زیرا می دانید که ابرو ها بسیار حیاتی هستند و یک اشتباه در اصلاح و یا کوتاهی ان می تواند بر روی حالت چشم ها و چهره بسیار تاثیر گذار باشد.
برای شکل دادن به ابرو و کشیدن ابرو مداد زدن ابرو مهم ترین کاری است که باید حتما انجام دهید از همین رو بهتر است تا برای سلامت ابرو از یک مداد ابرو باکیفیت استفاده نمائید. معمولا انتخاب مداد ابرو برای بسیاری از خانم ها اهمیت ندارد و از هر نوع مارکی استفاده می کنند اما باید بگوییم که با توجه به بیشتر شدن محصولات تقلبی بهتر است تا در انتخاب مداد مناسب ابرو بررسی نمائید.

مداد ابرو لچیک یک انتخاب مناسب
با توجه به رنگ ابرو ها بایستی که در انتخاب رنگ مداد ابرو نیز دقت کافی را داشته باشید تا بتوانید که رنگ مداد را متناسب با رنگ ابرو هایتان بسیار مناسب انتخاب کنید تا به استفاده از مداد هماهنگ با رنگ ابرو و موهایتان بتوانید که در نهایت رنگ و ظاهر زیبایی را برای ابرو هایتان ببخشید. بهترین روش برای این ابتدا مشخص کردن طرح کلی ابرو هایتان است پس کاری که شما باید انجام دهید این است که با استفاده از بهترین مداد ابرو شکل کلی ابرو هایتان را رسم کنید
توجه داشته باشید که از مداد نوک تیز و حتما این کار را با کشیدن خط باریک و کمرنگ شروع کنید. توجه داشته باشید که این کار نیاز به تکنیک های خاصی را ندارد و شما می توانید که بعد از کمی تمرین این کار را به راحتی انجام دهید.

با توجه به تنوع مداد ابرو ها ما در این بخش ۴ مورد از پرکاربرد ترین مداد های ابرو را همراه با کاربرد هایشان برایتان معرفی می کنیم.
مداد ابرو معمولی: با توجه به برندی که این مداد ها دارند از آن جایی که این نوع مداد ابرو ها نوعی مداد نرم هستند می تواند که کیفیت بالا و پایینی را داشته باشد رنگ دهی این مداد بسیار بالا است و بیشتر خانم ها با توجه به انواع مختلف مداد ابرو بیشتر از این مداد استفاده می کنند با توجه به کاربرد راحت این مداد در چند رنگ متنوع در بازار موجود است که با توجه به رنگ پوست، رنگ مو و ابرو می توانید که رنگ مورد نظرتان را انتخاب نمائید و به راحتی بدون هیچ آسیبی در صورت استفاده از یک برند خوب استفاده نمائید.
مداد ابرو برس دار : بیشتر خانم هایی که دارای ابرو های نامنظم هستند در انتخاب مداد ابرو همیشه نوع برس دار را باید انتخاب کنند زیرا که برس شکل‌دهنده مداد ابرو بسیار برای افرادی که دارای ابرو های شلوغ و نامنظمی هستند مناسب است این مداد با داشتن بافت نرم برای پرکردن فضای بین مو ابرو و همچنین خط گیری دور ابرو بسیار پر کاربرد است و راحت استفاده می شود.
و در بین مداد های برس دار همان طور که گفتیم مداد ابرو لچیک با دارا بودن بافت سبک و ماتی که دارد برای استفاده خانم ها بسیار با دوام و کاملا طبیعی بوده است
مداد ابرو ضد آب: پوست بیشتر خانم ها خشک و بسیاری چرب است و معمولا این نوع مداد ابرو بیشتر برای خانم هایی کاربرد دارد که همیشه و در اثر تعریق زیاد ارایش ابرو هایشان به هم می خورد و مقداری از ارایش صورتش شان و مهم تر ابرو هایشان پخش و یا پاک می شود ما برای این دسته از افراد باید بگوییم که استفاده از مداد ابرو لچیک ( بهترین مداد ابرو ) می تواند که یک پیشنهاد بسیار عالی برای این دسته از خانم ها باشد زیرا که این مداد علاوه بر این که حاوی رنگدانه‌ برای پر کردن جاهای خالی ابرو ها می باشد بلکه خاصیت ضد آب و مقاومت در برابر تعریق را هم دارد و جلوه‌ای طبیعی به ابرو های شما می ‌بخشد.
با توجه به نقشی که ابرو ها در زیبایی صورت دارند باید بگوییم که بدون شک داشتن ابرو های پرپشت و منظم برای بیشتر خانم ها بسیار زیبا و رویایی می باشد که زیرا ابرو تکمیل کننده صورت است.
بعد از مداد ابرو و پودر ابرو لچیک یکی از ابزار های ساده ای که با کمک آن می توان که نقاط خالی ابرو را به آسانی پر کرد این پودر ابرو از رنگ دانه های کاملا غنی و پر رنگ در مقابل تعریق و آب نیز استفاده شده است که در صورت استفاده از این مداد باعث طبیعی نشان دادن ابروهایتان می شود.

مداد ابرو بادوام

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *