اهمییت سلامت مداد ابرو
در میان انواع لوازم آرایشی مدادابرو یکی از پرکاربرد ترین لوازمی است که هرخانم در طول عمر خود حداقل چندین بار از ان استفاده کرده است ، در گذشته ی نچندان دور استفاده از مداد ابرو بسیار مرسوم بوده و خانم ها برای جبران قسمت های خالی ابروی خود و یا شکل و فرم دهی به آن ها از مدادابرو استفاده میکردند ، اما امروزه به دلیل امدن محصولات ارایشی جدید در بازار از جمله سایه ابروها و ماژیک ابرو ها و محصولات دیگر ، استفاده از مداد ابرو تا حدودی کمرنگ تر شده است ، یکی دیگر از دلایلی که امروزه خانم ها تمایل زیادی به استفاده از مداد ابرو ندارند .این است که در گذشته به دلیل کمبود اطلاعات و همچنین ناآگاهی خانم ها از بحث سلامت خود از مداددچشم به جای مدادابرو استفاده میکردند وهمین امر باعث ریزش ابرو های انان می شد و از این موضوع غافل بودند که مداد چشم روغن و چربی زیادی دارد و فقط برای چشم طراحی شده است و زمانی که این مداد را به ابرو های خود بزنند ممکن است باعث ریزش قسمتی از آن شود ،همین امر موجب شد عده ی کثیری از خانم ها از مداد ابرو گریزان شوند و به محصولات دیگری روی اورند ،این موضوع تا بدانجا پیشرفت که عده ای حتی به سراغ روش های دائمی همچون هاشور ابرو و یا قاب گیری و تاتو ابرو رفتند و بااستفاده از این روش ها ابروهای خود را ترمیم نمودند ، اما از آنجا که هیچکدام ازاین روش ها نتوانسته رضایت خاطر آن ها را جلب کند دوباره به مداد ابرو روی اوردند .

تنوع رنگ یک محصول آرایشی اهمیت زیادی دارند فرقی نمی کند که آن محصول برای کدام یک از اعضای چهره به کار برود به هر حال شما باید قدرت تصمیم گیری داشته باشید البته برخی از اعضای چهره باید با رنگهای متفاوت آرایش شود . در رابطه با آرایش ابرو میتوان از تناژ های تیره تا روشن رنگ قهوه ای را انتخاب نمود دیگر رنگ‌ها مناسب آرایش ابرو نیستند اما همین تیره یا روشن بودن رنگ قهوه ای نیز بسیار مهم بوده و جلوه خاصی به چهره تان خواهد بخشید . برای آرایش ابروها بهترین مداد ابرو را انتخاب کنید . مداد ابرو لچیک به عنوان بهترین محصول آرایشی مرتبط با ابرو می تواند زیبایی خاصی را در چهره تان ایجاد نموده و حالتی طبیعی را برایتان رقم بزند برای خرید مداد ابرو لچیک می توانید به سایت این مجموعه مراجعه نمایید . این مداد ابرو دو نوع مختلف دارد یکی از انواع آن ضد آب بوده و با دوام نام دارد ، دیگر نوع این محصول نیز خاصیت ضد آبی نداشته اما ماندگاری آن بسیار بالاست . هر مجموعه چند رنگ مختلف را شامل می شود با مراجعه به وب سایت لچیک می توانید رنگ های مختلف را مشاهده کنید و بهترین گزینه را برای آرایش این عضو انتخاب نمایید . قبل از انتخاب مداد ابرو رنگ مورد نظرتان را برگزینید اگر قرار است ابروهایتان و حتی موهایتان را رنگ کنید پس از حاصل شدن نتیجه اقدام به تهیه مداد ابرویی با رنگ مناسب نمایید . پس اجازه ندهید که تضاد رنگی یا غیر هماهنگ بودن رنگ ها در این میان زیبایی چهره تان را از شما سلب کند .

مداد ابرو

مداد ابرو

جدا از مسئله تناسب رنگی سلامت یک مداد ابرو اهمیت زیادی دارد مداد ابرو لچیک از برترین ترکیبات اولیه ساخته شده و بدون هیچ آسیبی می تواند زیبایی چهره شما را تضمین کنند. اما اگر بخواهید یک محصول بی نام و نشان و غیر معتبر را تهیه کنید ممکن است شاهد ریزش ابرو هایتان باشید یا ظاهری غیرطبیعی را مشاهده کنید . حتی برخی از مداد ابرو ها اثرگذاری راحتی نداشته و نرم و روان نیستند به این ترتیب پوستتان دچار خراش شده و یا مجبور خواهید بود که فشار بیش از حدی را برای اثرگذاری بر روی آن اعمال کنید  . در بهترین حالت باید یک برند معتبر را انتخاب نموده و محصول مورد نظرتان را از این طریق خریداری کنید از همین رو ما تصمیم گرفتیم برند لچیک را به عنوان یکی از برترین تولید کنندگان لوازم آرایشی به شما معرفی نماییم . لچیک ، مداد ابرو مارک خوب خود را با قیمتی مناسب ، رنگ بندی کامل و کیفیت بالا عرض نموده است . اثرگذاری آن بسیار روان است و می‌توان هر طرحی را به سادگی ایجاد نمود هاشور زدن بهترین راهی است که حالت ابروها را طبیعی نشان می‌دهد ، اگر می‌خواهید ابروهای زیبا و منحصر به فرد داشته باشید یا قصد دارید که آرایش صورت گرفته در این میان مشخص نباشد حتماً خطوطی کوتاه و کم رنگ را ایجاد کنید و نقاط خالی را بدین وسیله پر نمایید .

شانه زدن تارهای مو در هر یک از نقاط بدن نیز در تقویت آن نقش مهمی دارد پس ابروهایتان را با یک برس مناسب به طور روزانه شانه بزنید قبل از آرایش ابرو نیز با برس تعبیه شده روی درب مداد ابرو سعی کنید حالت مرتب و مشخصی را به ابروها بخشیده و کاری کنید که نقاط خالی بهتر نمایان شوند . در این حالت آرایش راحت تری را ایجاد خواهید نمود پس از شانه زدن ابروها می توانید فرم و مدل دلخواه را با مداد ابرو ایجاد کرده و در آخر نیز مجدداً ابروها را از پایین به بالا شانه کنید تا آرایش و تارهای طبیعی ابرو در هم تنیده شده و ظاهر طبیعی تری به چهره تان بخشیده شود .

زیبایی شما در گرو مصرف محصولات لچیک و سلامت شما در

امتیاز / ۵٫