لاک ناخن

برای خرید یک لاک ناخن جدید چه باید کرد

لاک ناخن جدید

برای خرید یک لاک ناخن جدید چه باید کرد

برای آرایش ناخن ها بی‌تردید یک لاک ناخن جدید و خوش رنگ می تواند بهترین نتیجه را ایجاد نماید اما قبل از خرید و انتخاب رنگ منتخب باید نسبت به کیفیت محصولی که قرار به تهیه آن می باشد ، اطلاعاتی کسب شود. خرید لاک ناخن جدید شما می تواند از طریق سایت لچیک انجام برسد ، برای خرید یک لاک ناخن با رنگ دلخواه می توانید لچیک را انتخاب کنید و سایت این مجموعه نیز برترین راه دسترسی شما عزیزان به ۶۰ رنگ مختلف این لاک ناخن است .

برای خرید یک لاک ناخن جدید تنها کافیست یک برند معتبر را انتخاب کنید . حال که با برند لچیک آشنا شده اید به راحتی می توانید لاک ناخن جدید خود را با این نام بخرید. لاک ناخن لچیک مزیت‌های زیادی نسبت به دیگر محصولات موجود در بازار دارد . هم طیف های رنگی این محصول بسیار بالا بوده و هم از لحاظ سلامتی ، حفظ شفافیت و زیبایی طبیعی ناخن میتوان این محصول را یک گزینه ایده‌آل به حساب آورد .

با لاک ناخن لچیک رنگ یکدست و یکنواختی بر روی سطح ناخن پخش شده و این زیبایی تا مدت زمانی که شما مایل باشید حفظ خواهد شد . اگر رنگ مورد نظر شما و همچنین برند منتخب تان شناسایی شد و توانستید بهترین گزینه را برای خود خریداری کنید ، حال وقت ایجاد یک آرایش مناسب رسیده است.

برای لاک زدن روی ناخن های دست یا پا ابتدا باید هر نوع آرایش قبلی یا چربی موجود را پاک کنید ‌ بدین منظور می توانید از استون یالاک‌پاکن بهره گرفته و سپس دستانتان را با آب و یک ماده شوینده مناسب بشوید. اگر ناخن هایتان چرب باشند لاک زمان دوام خواهد داشت پس برای افزایش ماندگاری آرایش ناخن ها بهتر است دست ها قبل از مصرف شسته شده و پس از مصرف تا یک ساعت آب نخورند .

البته ماندگاری لاک ناخن جدید لچیک بسیار مطلوب است اما رعایت نکات گفته شده این دوام و ماندگاری آرایش را افزایش می دهد.

سعی کنید لاک ناخن جدید خود را با یک روش صحیح مصرف نمایید . استفاده از روش سه نوار بهترین راه آرایش ناخن است می توانید نقطه‌ای در مرکزی ترین و انتهایی ترین قسمت ناخن قرار داده و سپس همان نقطه را با فرچه تبدیل به یک نوار در قسمت مرکزی ناخن نمایید . سپس دو سمت دیگر را با دو نوار مجزا رنگ کرده و بدین ترتیب کل ناخن را پوشش دهید. سعی کنید مقدار مناسبی از مایع لاک را توسط فرچه برداشته و به راحتی آن را اعمال نمایید. پس از لاک زدن یک دست اجازه دهید آرایش آن به طور کامل خشک شده و سپس اقدام به لاک زدن برای ناخن های دست دیگر نمایید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *