خط چشم لچیک, مداد چشم

برترین ها، مداد چشم و خط چشم لچیک

بهترین خط چشم

برترین های آرایشی با نام لچیک تولید شده اند. خط چشم لچیک و مداد چشم لچیک نیز جزو بهترین ها برای آرایش چشم هستند. می توان جذابیت چشم ها را چند برابر کرد به شرط آن که از بهترین خط چشم و بهترین مداد چشم بهره گرفته شود.

کیفیت محصولات لچیک به اندازه ای است که به راحتی می توان مسئله آسیب به چشم را فراموش کرد، حتی سلامت پوست نیز دچار آسیب نخواهد شد به شرط آن که هرشب قبل از خواب آرایش چهره تان را پاک کنید.

خط چشم ماژیکی

با خرید یک مداد چشم ضد حساسیت و یا یک خط چشم ماژیکی می توان به راحتی فرم دلخواه را به چشم ها داد اما از طرفی برای ایجاد یک آرایش حرفه ای لازم است نحوه کار با یک خط چشم قلمویی یاد گرفته شود.

خط چشم ماژیکی کاربری آسانی دارد اما برای آرایش های لایت چندان مناسب نیست اگر می خواهید خط چشمتان باریک و مختصر باشد یک خط چشم براش بیشتر به کارتان خواهد آمد.

مداد چشم لچیک

از طرفی کار با مداد چشم لچیک نیز آسان است اما کاربری یک مداد چشم ضد حساسیت مشکی رنگ بیشتر برای آرایش نقاط داخلی چشم است و نه آرایش قسمت های خارجی. هرچند گاهی از مداد چشم برای زیباسازی پلک پایین نیز بهره گرفته می شود.

البته انواع رنگی مداد چشم ها نیز گاهی جایگزین سایه ها می شوند.

در رابطه با آرایش چشم ها رعایت اصولی لازم و ضروری است. کشیدن خط چشم های کشیده و دنباله دار می تواند جلوه بخش باشد به شرط آن که آرایش دیگر اجزای صورت نیز با آن هماهنگ باشند. حتی مدل موهای شما باید با نوع آرایشتان هماهنگ باشد. در مجموع به کار بردن یک ترکیب رنگی صحیح و یک مدل مناسب آرایش اهمیت ویژه ای دارد.

بهترین خط چشم

برای ایجاد یک میکاپ حرفه ای و دلنشین سعی در تهیه محصولات حرفه ای نمایید. بهترین خط چشم و بهترین مداد چشم نیز حتما باید تهیه شود و در کنار آن ها نیز از یک ریمل سالم بهره گرفته شود.

آرایش چشم ها زیبایی چهره را دو چندان کرده و حس اعتماد به نفس خاصی را در ما ایجاد خواهد کرد.

مراحل خودآراییخط چشم

ابتدا زیبا سازی پوست خود را انجام دهید. در این مرحله باید کرم پودری با کیفیت و مناسب به کار گرفته شود و از یک پنکک برای مات کردن آرایش و افزایش ماندگاری آن بهره گرفته شود، رنگ آرایش پوست مهم خواهد بود، سعی کنید از کانسیلر ها نیز بهره بگیرید و سایه روشن هایی در نقاط مناسب ایجاد کنید. با آرایش کردن می توان نقاط ضعف چهره را پوشش داد و نقاط قوت را پررنگ تر به نمایش گذاشت.

پس از آرایش پوست بهتر است به سراغ چشم ها بروید چرا که مرحله ای وقت گیر و مهم است. زیر سازی آرایش چشم می تواند با یک رنگ مناسب به انجام برسد، از یک سایه یا کانسیلر مناسب بهره گرفته و پشت پلکتان را پوشش دهید. رنگ های متنوع متناسب با پوشش شما می توانند برایتان زیبایی ساز باشند اما از طرفی رنگ های کرم و گلبهی نیز کاملا خنثی اما زیبا هستند. برای آرایش های تیره نیز می توان از رنگ های دودی یا قهوه ای استفاده کرد.

بعد از رنگ دهی ، نوبت به کشیدن خط چشم می رسد. با بهترین خط چشم و بهترین مداد چشم فرم مناسبی را پیاده سازی کنید. ضخامت و بلندی خط چشمتان را حساب شده و با دقت ایجاد کنید. حالت طبیعی چشم ها را مد نظر قرار دهید. اگر چشمان درشتی دارید ضخامت خط چشمتان را بیشتر کنید اما برای بزرگ تر جلوه داد چشم ها حتما از یک خط چشم باریک و ساده استفاده کنید.

پس از خط چشم از ریمل استفاده میشود. آرایش مژه باید با یک محصول سالم به انجام برسد.

فرم ابرو ها نیز باید با آرایش چشم ها هماهنگ باشد پس سعی کنید فرم مناسبی را پیاده سازی کنید. آرایش چشم و ابرو مکمل یکدیگر هستند. اگر ابرو هایتان بلند باشند یک خط چشم کشیده توازن چهره تان را بر هم خواهد زد اما اگر ابرو ها کوتاه باشند، بلندی خط چشم جلوه زیبایی در چهره تان ایجاد خواهد کرد.

برای آرایش چشم ها و اطراف آن حتما باید از محصولات بی عارضه استفاده شود، به همین دلیل خط چشم لچیک و ریمل این مجموعه را به شما معرفی نمودیم. همچنین مداد چشم ضد حساسیت لچیک را برای فرم دهی به چشم ها به شما بانوان عزیز پیشنهاد می کنیم.

بعد از زیباسازی چشم و ابرو استفاده از رژ گونه و رژ لبی مناسب اهمیت دارد. رنگ رژ لبتان را حساب شده انتخاب کرده و ملاک هایی مثل رنگ پوست و رنگ لباس را نیز در این زمینه در نظر بگیرید.

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *