ریملی که انتخاب می کنید تا به وسیله آن مژه های خود را آرایش نمایید ، قطعاً دارای ویژگی های خاصی می باشد که شما آن را انتخاب نموده اید . متناسب با نیازتان یا از یک ریمل با خاصیت حجم دهندگی خریداری نموده اید یا بلند کنندگی یا هر چیز دیگر… به هر حال دوست داشته تا مژه هایتان ظاهر آراسته تر و زیباتری به خود بگیرند . در واقع استفاده از ریمل می تواند مزایای بسیار زیادی داشته باشد ، به شرط آنکه بتوانید بهترین ریمل حجم دهنده و بلندکننده را انتخاب کنید تا معایب آن به مزایای آن غلبه نکند . با خرید یک محصول بی کیفیت ممکن است به راحتی مژه‌هایتان دچار ریزش شود یا آسیب های جدی در رابطه با سلامت آن ها به وجود بیاید ، که قطعاً برای هیچ خانمی حس خوبی ندارد ، اما اگر بتوانید بهترین ریمل حجم دهنده خوب با کیفیتی بسیار بالا و منحصر به فرد را انتخاب کنید بی شک نه تنها سلامت مژه هایتان دچار آسیب نمی شود . بلکه بسیار زیبا و آراسته کنار یکدیگر قرار خواهد گرفت . نوع ریمل شما بستگی به فرچه آن دارد . انواع ریمل ها

ریمل فرکننده ؛ باعث حالت گرفتن و فرشدن بیشتر حالت مژه ها می شود .

ریمل حجم دهنده ؛ مخصوص کسانی است که مژه هایشان کوتاه و کم‌پشت است .

ریمل ضد آب ؛ مقاومت و ماندگاری بیشتری نسبت به ریمل های معمولی دارند  اما بسیار مضر بوده و باعث ریزش مژه ها خواهند شد .

در این بین ریمل های حجم دهنده  که طول و حجم مژه ها را افزایش می دهند بیشتر در میان بانوان محبوب بوده و ظاهر بهتری را به مصرف کننده القا می نمایند .

انواع فرچه ریمل

فرچه باریک . مخصوص مژه های ضخیم اما کوتاه

فرچه ضخیم ‌. مخصوص مژه های باریک اما بلند

فرچه طویل کننده . مخصوص مژه بلند اما باریک

فرچه شانه ای . مخصوص مژه های کوتاه و کم پشت

فرچه معمولی . مخصوص همه ی افراد با هر نوع مژه

ریمل حجم دهنده خوب

ریمل حجم دهنده خوب

بهترین ریمل حجم دهنده لچیک هم می تواند حجم مژه ها را در حد بسیار زیادی افزایش دهد و هم می‌تواند طول آن ها را بیشتر کند ، با مصرف این ریمل مژه ها پررنگ تر شده و نمای بهتری نیز به چشم ها خواهند بخشید . تعداد بالای دندانه هایی که بر روی برس ریمل موجود هستند باعث شانه شدن تک تک مژه ها و در نتیجه افزایش حجم و طول آن ها خواهد شد . یعنی ریمل لچیکبهترین ریمل حجم دهنده خوب می باشد و دلیل آن  استاندارد و باکیفیت بودن فرچه آن است . البته مایع ریمل نیز بسیار مهم است . هرچه مایع ریمل شما کیفیت و مرغوبیت بیشتری داشته باشد آرایش مژه هایتان ماندگارتر و بادوام تر بوده و همچنین زیباتر به نظر خواهد رسید . با استفاده از ریمل لچیک بافت بسیار سبکی بر روی مژه هایتان را پوشش خواهد داد . هیچگونه وزن اضافی به آن ها متحمل نخواهد کرد همچنین قبل از خواب به راحتی می توانید آرایش مژه هایتان را پاک کنید و از هرگونه آسیب آن ها را بدور نگاه دارید .

با استفاده از بهترین ریمل حجم دهنده لچیک به راحتی و تنها با شانه کردن مژه هایتان می توانید به بهترین ها دست پیدا کنید . نیاز نیست مهارت خاصی در زدن ریمل داشته باشید . تنها لازم است که با استفاده از فرچه ریمل از محل رویش مژه به سمت قسمت های خارجی آن برس بکشید و همین عمل را چند مرتبه تکرار کنید تا به اندازه کافی ریمل بر روی مژه هایتان قرار بگیرد . قسمت های انتهایی چشم می‌تواند با آرایش بیشتری همراه باشد تا چشم ها کشیده تر دیده شوند . مثلا می توانید ضخامت خط چشمتان را در قسمت انتهایی چشم با ضخامت و طول بیشتری همراه کنید و همچنین مژه های این قسمت را بیشتر از دیگر نقاط ریمل بزنید . سعی کنید که آرایش هر دو چشمتان یکسان باشد و برای انتخاب بهترین های آرایشی نیز سعی کنید  یک برند معتبر را انتخاب کنید ، به خصوص به خاطر حساس بودن مژه ها خرید بهترین ریمل حجم دهنده خوب بسیار مهم و ضروری است تا مبادا مژه ها دچار ریزش شوند یا آسیبی به آن ها وارد شود .

آسیب هایی که در اثر مصرف محصولات آرایشی فاقد کیفیت ممکن است برایتان رخ دهد به هیچ عنوان ارزش استفاده از آن ها را نخواهند داشت . بهترین و حرفه ای ترین نوع آرایش زمانی ایجاد می شود که محصول آرایشی شما به اندازه کافی مرغوب و با کیفیت باشد . محصولات آرایشی لچیک به اندازه ای مورد اطمینان هستند که با خرید آن ها بدون کوچک ترین آسیبی می توانید به زیبایی دست پیدا کنید .

بهترین ریمل حجم دهنده که در کمپانی لچیک ساخته شده از هر نظر زیبا ترین ظاهر را به مژه های شما خواهد بخشید . با مصرف این ریمل مژه هایتان کاملا تفکیک شده و با نظم کنار یکدیگر قرار خواهند گرفت . اندازه آن ها کاملا یک دست و زیبا خواهد بود و همین اندازه و نظم بالا باعث جذاب تر دیده شدن چشم های شما خواهد شد .

ریمل یک وسیله ی کاملا شخصی و منحصر به فرد است که نباید انتظار داشت مانند لوازم ارایشی دیگر دست به دست شود چرا که چشم ها عضو بسیار مهم  و در عین حال حساسی هستند که به راحتی میکروب و ویروس به آن منتقل شده و باعث آسیب دیدن آن میشود .

امتیاز / ۵٫