لوازم آرایشی, مداد ابرو, مداد ابرو لچیک

برند لوازم آرایشی لچیک

مداد ابرو

اهمیت داشتن ابروهای زیبا به اندازه‌ای است که لوازم آرایشی مختلفی نیز در این زمینه به تولید رسیده است اما به عنوان برترین محصول آرایشی معمولاً از مداد ابرو استفاده می‌شود توسط این محصول می‌توان زیبایی بسیار زیادی را به ظاهر ابروها بخشید اما نکته مهم این است که بتوانید بهترین مداد ابرو را تهیه نماید .

داشتن ابروهاي زيبا و جذاب شما را در زيبايي هر چه بيشتر كمك مي كند و چهره شما را جذاب تر مي نمايد البته طبیعی بودن ظاهر ابرو نیز اهمیت زیادی دارد پس بهتر است شروع به هاشور زدن نمایید تا آرایشتان طبیعی به نظر برسد .

توسط این وسیله آرایشی محبوب هم می توان رنگ ابروها را تغییر داد و هم مدل و فرم آن ها را ، خانم هایی که از رنگ ابروی خود و یا مدل آن راضی نیستند می توانند این تغییرات را بدین وسیله اعمال نمایند .

اگر ابروهای شما نازک و یا کم پشت است به وسیله مداد ابرو می توانید ابروهای خود را پرپشت تر و پهن تر نشان دهید و از زیبایی آن ها لذت ببرید اما حتما سعی کنید ظاهر اصلی آن ها را با تغییرات بسیار مشخص همراه نکنید ، نامحسوس بودن آرایش باعث می شود تا چهره طبیعی شما زیبا تر دیده شود .

اگر می خواهید ابروهایی زیبا و جذاب داشته باشید دقت داشته باشید که رنگ مناسبی برای مداد ابروی خود انتخاب کنید چرا كه رنگ ها نقش مهمی در همین همه زمینه های آرایشی ایفا می کنند .

در هنگام مدل دادن به ابروها بهتر است که مداد ابروی خود را تیز و تمیز نمایید تا بهتر و دقيق تر بتوانید خطوط ابرو را بکشید . برای داشتن ابروهایی زیباتر همواره موهای اضافی اطراف ابروی خود را اصلاح کنید .

در میان برندهای متفاوتی که در رابطه با مداد ابرو موجود می باشند و شما نیز به هنگام خرید لوازم آرایشی با برخی از آنها روبروشده اید لچیک یکی از برندهای خوب در اين زمينه می باشد .

مدادهای ابرو لچیک با تنوعی که در رنگبندی دارند و همچنین با وجود رنگدانه های طبیعی و بافت و کیفیت بالا می تواند آرایش زیبا و جذابی را برای ابروهای شما رقم بزنند .

مداد ابرو

مداد ابرو

مداد ابرو لچیک

مداد ابرو لچیک

مداد ابرو

همانگونه که گفته شد در هنگام خرید مداد ابرو خیلی به رنگ آن توجه داشته باشید زیرا که رنگ ابرو تأثیر بسیاری بر زیبایی شما دارد و حتما لازم است که رنگ آن با رنگ پوست و موی شما هماهنگی داشته باشد . برای انتخاب رنگ مداد ابرو به ته رنگ پوست خود و همچنین رنگ خود ابرو دقت کنید و البته توجه به رنگ مو از مهم ترين ملاک ها براي انتخاب رنگ مداد ابرو است . بهتر است رنگ ابرو هایتان در صورت تیره بودن رنگ مو مقداری از آن روشن تر و در صورت روشن بودن رنگ مو مقداری از آن تیره تر باشد تا ابروهاي شما بهتر خود را نشان دهد و همچنين سعی کنید که رنگ مداد ابروتان خیلی با رنگ طبیعی خود ابروی شما فاصله نداشته باشد .

مداد ابرو برای پرکردن نقاط خالی ابرو و همچنین پرترنشان دادن ابرو به کار می رود. برای اینکه آرایش ابروی شما توسط مداد ابرو طبیعی به نظر بیاید نقاط خالی ابرو را به صورت پراکنده هاشور بزنید تا مانند موی ابرو جلوه کند و در هنگام کشیدن خط ابرو دقت داشته باشید که خیلی از خطوط اصلی ابرو بیرون تر نروید . همیشه سعی کنید قبل از خوابیدن آرایش خود را به خوبی پاک کنید .

لوازم آرایشی

از آنجا که ابرو ها حساس بوده و ممکن است دچار ریزش شوند دقت داشته باشید که از لوازم آرایشی با کیفیت و استاندارد برای زیباسازی آن ها استفاده کنید ، استفاده از لوازم آرایشی نامرغوب و غیراستاندارد ممکن است به مرور باعث کم پشتی یا خالی شدن نقاطی از ابرو هایتان گردد .

آرایش خوب ابرو بر زیبایی چشم بسیار تأثیر گذار است و شما را جوان تر نشان می دهد. فرم خوب ابرو چشم ها را جذاب تر نشان می دهد پس حتما سعی در ایجاد آرایشی مکمل در رابطه با این ۲ عضو نمایید .

امروزه دیگر ابروهای نازک خیلی طرفدار ندارد و به همین جهت خانم ها ابروهای پهن تر را بیشتر می پسندند ، ابروهای پهن سن افراد را کمتر به نظر می رساند .

نکته دیگری که باید به هنگام مصرف مداد ابرو در نظر بگیرید این است که برای پرکردن ابرو بهتر است با مداد ضربه های سریع و سطحی به ابرو بزنید تا مثل خود ابرو نشان داده شود . استفاده از برس شانه ای مداد ابرو را برای مرتب نمودن و همچنین یکنواخت کردن آرایش ابرو با کار بگیرید و حتما قبل از اقدام به آرایش ابرو هایتان را شانه کنید .

مداد ابرو مارک خوب

آرایش حرفه ای و جذاب نیاز به مقداری مهارت دارد. یک نکته ای  که خوب است در مورد آرایش کردن به آن اشاره کنیم این است که در کل آرایشی که طبیعی تر باشد جذاب تر است. البته شاید برخی از بانوان توسط آرایش غلیظ زیباتر شوند که البته اینگونه آرایش ها مخصوص مجالس است.طراحی کارامد و برس با کیفیت مداد ابرو لچیک _ مداد ابرو مارک خوب از ویژگی های این مداد ابروی خوب می باشد . با ماندگاری بالای مداد ابروهای لچیک می توانید آرایش ابروی خود را در طول روز به خوبی حفظ کنید.

مداد ابرو لچیک

مداد ابرو ها برخی دارای ویژگی ضد آبی هستند و در برابر رطوبت نیز از خود مقاومت نشان می دهند  ، مداد ابرو لچیک نیز نوع با دوام دارد که به صورت ضدآب عرضه شده است و نوع کلاسیک آن نیز به صورت معمولی تولید شده است .

لچيك با توليد لوازم آرايشي مطابق با استاندارد هاي روز دنيا علاوه بر زيبايي و جذابيت شما به حفظ سلامتي شما نيز مي انديشد .

 

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *