خط چشم لچیک, مداد چشم

بزرگ کردن چشم ها با خط چشم لچیک

مداد چشم لچیک

راه های زیادی وجود دارد که به وسیله آن ها می توان آرایش چشم ها را طوری انجام رساند که اندازه بزرگ تر و زیباتری به خود بگیرند. این قانون کلی وجود دارد که در رابطه با خیلی چیز ها صدق می کند. این قانون درباره رنگ ها بوده و به اثبات این موضوع می پردازد که هرچه از رنگ های روشن تری استفاده کنیم اشیا بزرگتر و بازتر دیده شده و با استفاده از رنگ های تیره تر می توان اندازه آن‌ها را کوچکتر نشان داد.

پس هنگام آرایش چشم نیز می ‌توان با استفاده از آرایش های روشن یا تیره اندازه آن ها را در ظاهر تغییر داد. اگر می خواهید چشم هایتان بزرگ تر دیده شوند باید از یک مداد چشم ضد حساسیت سفید رنگ برای آرایش لبه های داخلی چشم استفاده کنید اما اگر می خواهید چشم هایتان اندازه کوچکتری به خود بگیرد باید از یک مداد تیره رنگ و سیاه برای آرایش این قسمت ها بهره بگیرید. بهتر است قسمتهای داخلی پلک تان را تنها با استفاده از یک مداد چشم ضد حساسیت آرایش کنید. چرا که این موضوع می ‌تواند برایتان اهمیت بسیار زیادی از لحاظ سلامت چشم‌ ها داشته باشد. استفاده از مژه مصنوعی یا یک ریمل خوب و با کیفیت برای افرادی با چشمهای ریز بسیار مناسب است. هرچه مژه‌ هایتان بلند تر و پرحجم تر دیده شوند چشم ها نیز بیشتر از همیشه جلوه کرده و با نمای بیشتری همراه می شود.

با استفاده از یک مداد چشم ضد حساسیت مشکی رنگ می توانید پشت پلک تان را با آرایشی دودی همراه کنید اما اگر چشمان ریزی دارید بهتر است تنها با استفاده از بهترین خط چشم خط ظریفی را پشت پلک تان ثبت کنید و این خط را دقیقاً در محل رویش مژه امتداد دهید. با تهیه بهترین خط چشم و بهترین مداد چشم و همچنین یک ریمل مناسب می ‌توان جادوی بسیار زیادی را در صورت خود ایجاد کنید و اندازه چشم ها و فرم آن ها را تغییر داده و زیبایی بسیار زیادی را به چهره بخشید به شرط آنکه به بهترین نحو ممکن از آن ها استفاده نمایید‌.

هنگام آرایش چشم باید فرم طبیعی آنها در نظر گرفته شده و با توجه به آن به آرایش چشم ها پرداخته شود. خط چشم پلک بالا معمولا با استفاده از بهترین خط چشم های مایع به انجام می ‌رسد اما برای آنکه پلک پایین را آرایش کنید بهتر است از بهترین مداد چشم بهره بگیرید. با کشیدن یک خط چشم زیبا بر روی پلک بالای خود و حالت دادن به آن مطابق با سلیقه تان می توانید احساسات ظاهری چهره تان را تغییر دهید مثلا با استفاده از یک خط چشم دنباله دار و کشیده احساس با نشاط تر و جوان تری به چهره تان بخشیده خواهد شد اما اگر خط چشم تان ضخیم و کوتاه باشد ممکن است چهره تان ناراحت به نظر برسد. افرادی که چشم های کوچکی دارند حتماً باید با استفاده از بهترین خط چشم و بهترین مداد چشم به فرم دهی چشم هایشان بپردازند البته اینگونه افراد باید از ظریف ترین نوع خط چشم استفاده کرده و از یک مداد چشم رنگی برای زیبا سازی چشم هایشان بهره بگیرند. استفاده از یک سایه براق مانند نقره یا طلایی برای بزرگتر نشان دادن چشم ها گزینه بسیار مناسبی است با این ترفند ساده چشم هایتان جلوه بیشتری به خود گرفته و نمای بزرگتری پیدا می کنند.

یکی دیگر از نکاتی که با رعایت آنها می تواند زیبایی بسیار زیادی را به چشم ها بخشید این است که ابرو هایتان را به خوبی آرایش کنید. زیباسازی ابروهای شما اگر به صورت مناسبی به انجام برسد می ‌تواند باعث زیبایی ظاهری شما گردد و اگر به شیوه مناسبی آرایش نشود می تواند زیبایی کل چهره شما را زیر سوال ببرد. هماهنگی آرایش چشم و ابرو اهمیت بسیار ویژه‌ ای دارد و قبل از اینکه چشم هایتان را آرایش کنید ابتدا باید فرم مشخصی را به ابرو هایتان بدهید‌. پس از فرم دادن به ابرو ها توسط یک مداد ابروی مناسب می توانید با استفاده از بهترین خط چشم و بهترین مداد چشم آرایشی هماهنگ با آن را نیز بر روی چشم هایتان ایجاد کنید.

اگر تاکنون از محصولات آرایشی متفاوتی برای چشم هایتان استفاده کرده اید اما نتیجه دلخواه برایتان حاصل نشده باید به سراغ علت آن بگردید. بی ‌شک محصولات آرایشی منتخب شما به اندازه کافی با اصالت و با کیفیت نبوده اند با خرید بهترین خط چشم و یک ریمل منحصر به فرد و همچنین بهترین مداد چشم از طریق مجموعه آرایشی لچیک می توانید محصولات را به دست بیاورید که از هر نظر با کیفیت و با اصالت باشند و بهترین و حرفه ای ترین آرایش را در چهره تان ایجاد نمایند. همچنین می توانید اطمینان داشته باشید که هیچ گونه مشکلی در پی مصرف آنها برایتان ایجاد نخواهد شد.

بهترین خط چشم

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *