خط چشم لچیک, مداد چشم

بهترین خط چشم مناسب برای چشم های لنزی

بهترین مداد چشم

شاید این فکر به نظرتان رسیده باشد در صورتی که برای چشمان خود از لنز استفاده کردیم بهتر است از چه نوع خط چشمی استفاده کنیم یا بهترین خط چشم و مناسب ترین آن کدام برند و محصول می باشد؟ ما در این مطلب قصد داریم راهنمایی هایی را در این خصوص به شما بدهیم.

خط چشم روی پلک ها کشیده می شود و آرایشی مخصوص چشم می باشد که اکثر خانمها دوست دارند برای زیبایی از این ماده استفاده کنند. خط چشم باعث فرم دهی چشمان شما می‌شود آنها را درشت تر و کشیده تر نشان می‌دهد و در نهایت زیبایی تکاملی آرایش شما را به همراه دارد.

برای بالا بردن اثر ماندگاری خط چشم می توانید قبل از کشیدن خط چشم مایع از یک مداد استفاده کنید و پس از کشیدن خط چشم با استفاده از مداد چشم، نوع مایع آن را روی خط قبلی تجدید کنید.

مدادهای چشم در رنگ های مختلفی عرضه می شوند از آرایش کردن پلک های تان با رنگهای شاد و متفاوت نترسید و جسورانه آرایش کنید. استفاده از مداد های چشم رنگی برای آرایش پلک پایین در کنار استفاده از خط چشم روی پلک های بالایی ظاهری جذاب و زیبا به شما می دهد مخصوصاً اگر رنگ مداد چشم خود را با رنگ لباستان ست کنید.

اگر شما از آن دسته افراد هستید که عادت به مالیدن چشم خود دارید از استفاده از خط چشم بپرهیزید زیرا وارد شدن مایع خط چشم به داخل چشم شما می تواند باعث بروز عفونت های چشمی شود اگرچه استفاده از خط چشمی مناسب مطابق با استانداردهای سلامت می توانند خطرات احتمالی را کاهش دهد. بهترین خط چشم موجود در بازار، خط چشم لچیک است زیرا این محصول از تمامی آزمایشات و استانداردهای مورد نیاز برای تایید سازگاری با پوست با موفقیت عبور کرده و توصیه بسیاری از کارشناسان آرایشی است.

خط چشم های مایع معمولاً از یک مایع ژل مانند، رنگ های مختلف، آب و مواد خیس کننده ساخته شده اند و در رنگ های مختلف عرضه می شوند که پر طرفدارترین نوع آن خط چشم سیاه می باشد.

بهترین مداد چشم، مدادی است که مغز سفتی داشته باشد و با تراشیدن بتوان برای آن نوک تیز ایجاد کرد تا بنا به نیاز ما باریکترین خط چشم ها نیز قابل کشیدن باشد. در صورتی که مداد چشم شما مایع رم و پخش شونده ای دارد میتوانید ده دقیقه قبل از استفاده، آن را داخل یخچال قرار دهید.

استفاده همزمان از دو لنز چشم و خط چشم نیازمند رعایت نکات بسیاری است تا از خطرات احتمالی جلوگیری شود. زیرا حساسیت چشم‌ها بسیار بالا هستند. اگر مایع خط چشم داخل چشم نفوذ کرده و سپس لنز چشمی گذاشته شود خط چشم در زیر لنز رسوب کرده و عفونت های شدیدی را به همراه خواهد آورد پس راه بهتر این است که اول لنز گذاشته شود و سپس خط چشم با دقت کشیده شود.

بهترین خط چشم

خط چشم مویی یا همان خط چشم مایع برای افرادی که به طور روزمره از آن استفاده می کنند بسیار مناسب می باشد زیرا توانایی ایجاد خط ظریف تری را نسبت به مداد چشم دارد اما اگر از خط چشم فقط برای مهمانی ها و جشن ها استفاده می کنید توصیه ما به شما استفاده از مداد چشم است زیرا برای کشیدن نیاز به مهارت کمتری دارد.

خط چشم باید روی پلک شما کشیده شود و از قسمت داخلی چشم به سمت نواحی بیرونی کشیده شده و انتهای خط کمی به سمت بالا ادامه داشته باشد تا چشمانی شاد و جوان تر برای شما بسازد.

خط چشم های لچیک ماندگاری بالایی دارند و شما میتوانید بدون داشتن دغدغه از پخش شدن در طول روز از آن استفاده کنید.

ریمل و سایه باید حتما بعد از کشیدن خط چشم استفاده شوند اما سایه قبل کشیدن آن.

بهترین مداد چشم و خط چشم باید علاوه بر داشتن کیفیت خوب، قیمت مناسب نیز داشته باشد پس بهتر است هنگام خرید خط چشم همه ی پارامتر ها را در نظر بگیرید تا بعد از اتمام محصول و قصد خرید خط چشم جدید بتوانید بدون نگرانی و دغدغه همان خط چشم قبلی را خریداری کنید، زیرا چشم‌ها بعد از مدتی خود را به مواد آرایشی وقف میدهند و اگر نوع محصول را تغییر دهید ممکن است به آن واکنش نشان دهند یا آسیب ببینند.

اگر به اشتباه خطی کشیدید و قصد پاک کردن آن را داشتید اول اجازه دهید خط چشم شما خشک شود و سپس قسمتی از آن یا تمام آن را پاک کنید چون اگر قبل از خشک شدن اقدام به پاک کردن آن کنید رنگ پخش شده و سیاهی به بار می آورد، بهترین خط چشم ،خط چشمی است که در کمترین زمان خشک شود.

در استفده از خط چشم حتما به تاریخ انقضای درج شده روی محصول توجه کنید زیرا به دلیل حساسیت بالای چشم ها استفاده از لوازم آرایشی تاریخ گذشته ممکن است عواقب جبران ناپذیری به همراه داشته باشد، نکته دیگر آن است که حتما هر ۳ماه یکبار خط چشم خود را تعویض کنید و اگر خط چشمتان انقضای طولانی داشت به آن اعتماد نکنید.

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *