رژ لب, لوازم آرایشی, مداد لب

بهترین رنگ برای آرایش لب ها

مداد لب لچیک

استفاده کردن از ویتامین ای قبل از رژ لب زدن میتواند مواد مغذی مورد نیاز لب‌هایتان را تهیه کرده و با مرطوب نگه داشتن سطح آن از ایجاد ترک یا خشکی بر روی لب ها جلوگیری نماید . برای آن که دوام و ماندگاری آرایش لب هایتان بیشتر شود می‌توانید ابتدا با استفاده از بهترین مداد لب خط مرزی اطراف لب تان را مشخص کرده و سپس با استفاده از بهترین رژ لب رنگ دلخواه را بر روی سطح لب هایتان ایجاد کنید . پس از آنکه آرایش لب هایتان صورت گرفت با استفاده از یک لایه دستمال کاغذی فشار آرامی بر روی لب هایتان ایجاد کرده و اجازه دهید رژلب اضافی و چربی های موجود بر روی لب گرفته شود . سپس یک لایه دیگر رژ لب زده و دوباره از دستمال کاغذی استفاده نمایید . ۲ الی ۳ بار انجام این حرکت باعث می شود تا هیچ گونه چربی بر روی لب هایتان قرار نگرفته و ماندگاری آرایش لب هایتان افزایش پیدا کند . اکثر بانوان دوست دارند که لب های پر و برجسته داشته باشند اما اگر به طور طبیعی لب هایتان از این ویژگی ها برخوردار نیستند می توانید از یک رژ لب به رنگ روشن استفاده کرده و با استفاده از یک برق لب به برجسته تر دیده شدن لب هایتان کمک نمایید ‌. حتی رژلب های اکلیل دار نیز برایتان گزینه مناسبی خواهند بود ‌.

اگر دقت کرده باشید برخی از افراد هنگام رژلب زدن دندان هایشان نیز رنگی می شود . برای جلوگیری از بروز چنین مشکلی بهتر است پس از زدن رژ لب انگشتتان را بین دندان هایتان قرار داده و سپس لب هایتان را به دور آن انگشت ببندید . در آخر نیز انگشت را در همان حالت بیرون کشیده و مشاهده پاک شدن مقدار اضافی رژلب از روی لب های تان باشید ‌‌. به این ترتیب دیگر دندان هایتان رنگی خواهند شد .

داشتن لب هایی زیبا سالم و با درخشندگی بالا حالت چهره تان را با نشاط تر و جوان تر نشان می دهد . پس اگر میخواهید سن شما کمتر دیده شود بهتر است استفاده از رژلب های مات را فراموش کرده و با استفاده از یک رژ لب براق یا حتی بهره‌گیری از برق لب زیبایی چهره تان را بیشتر کنید . برای داشتن زیباترین آرایش در ناحیه لب هایتان لازم است که بهترین مداد لب _ مداد لب لچیک و بهترین رژلب را تهیه کرده و حتما به طور همزمان از هر دو محصول بهره بگیرید . استفاده از یک رژ لب با کیفیت قطعا زیبایی بیشتری به چهره شما میبخشد ‌. همانطور که پوشیدن یک لباس گران قیمت می تواند اعتماد به نفس شما را افزایش دهد ، انجام یک میکاپ حرفه ای نیز به زیبایی هرچه بیشتر شما کمک کرده و احساس بهتری به شما القا می کند . استفاده از مداد لب برای مشخص کردن مرز بین لب و پوست اطراف آن مسئله مهمی است که گاهی نادیده گرفته می‌شود ، اما برای آنکه فرم لب هایتان زیباتر دیده شود لازم است که حتما بهترین مداد لب را به کار گرفته و سپس با بهره گیری از بهترین رژ لب آرایش لب هایتان را تکمیل نمایید . رنگ رژ لبی که استفاده می‌کنید تاثیر زیادی در زیبایی ظاهری شما دارد پس سعی کنید همواره بهترین ها را برگزینید . رنگ پوست شما می تواند ملاک خوبی برای تعیین یک آرایش مناسب در چهره شما باشد . استفاده کردن از رژلب های قدیمی به هیچ عنوان برایتان مناسب نخواهد بود . پوسته پوسته شدن لب ها و خشک شدن سطح آن از عواقب بهره گیری از یک رژ لب بی کیفیت یا قدیمی و فاسد می باشد . فاسد شدن مواد آرایشی ممکن است اثرات منفی زیادی را در زیبایی طبیعی لبهایتان به جا بگذارد . پس حتما قبل از مصرف مواد آرایشی به تاریخ انقضای درج شده بر روی آن ها توجه نمایید و از خرید محصولات غیر معتبری که تاریخ انقضای آن ها مشخص نمی باشد خودداری کنید ‌.

اگر رنگ پوست شما به زردی میزند استفاده از رژ لب هایی که تناژ گرم دارند برایتان مناسب خواهد بود . مثلاً استفاده از یک رژ لب قرمز یا آجری زیبایی شما را چند برابر خواهد کرد . در صورتی که پوست صورتتان سبزه یا برنزه است بهره گیری از رنگ های پررنگ برایتان مناسب تر خواهد بود . مثلا می توانید از یک رژ لب بنفش یا جیگری استفاده کنید . افرادی که پوست های سفید و روشنی دارند رنگ های ملایم تر و کمرنگ‌تر برایشان بهترین گزینه خواهد بود . یک صورتی ملایم یا رنگ گلبهی می تواند چهره شما را زیباتر از همیشه نشان دهد . رنگ مداد لب شما نیز باید در همان تناژرنگی رژ لبی باشد که انتخاب می‌کنید . در انتخاب بهترین رژ لب _ رژ لب لچیک و بهترین مداد لب ها _ مداد لب لچیک با رنگ متناسب با چهره تان دقت لازم را به خرج داده و سعی کنید زیبایی چهره تان را با استفاده از ابزار آرایشی چند برابر کنید . در صورتی که توانایی تهیه یک رژ لب با کیفیت را ندارید باید بدانید که آرایش نکردن در این شرایط خیلی بهتر است از انجام آرایشی که سلامت شما را تهدید کند .

انتخاب محصولی سالم و با کیفیت از طریق پیدا کردن شناخت نسبت به برند تولید کننده آن به راحتی امکان پذیر است . اگر به دنبال بهترین رژ لب و بهترین مداد لب ها میگردید کمپانی لچیک یکی از بهترین گزینه هایی است که می توانید به تهیه محصولات آن پرداخته و زیبایی چهره تان را بدین وسیله تضمین کنید .

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *