بلاگ, رژ لب, رژ لب لچیک, لوازم آرایشی, مداد لب, مداد لب لچیک

بهترین رژلب بهترین رنگ

بهترین رژ لب

زیبایی برای هر انسانی مهم است و انسان ها در طول تاریخ همواره به زیبایی خود توجه می کرده اند اما همانگونه که می دانیم این مسأله برای بانوان دارای اهمیت بیشتری است . یکی از مواردی که نقش مهمی در زیبایی چهره دارد لب می باشد. خانم ها به آرایش لب های خود خیلی اهمیت می دهند.

هركدام از لوازم آرايشي كاربرد خاصي دارند كه استفاده صحيح از آنها مي تواند زيبايي شما را افزايش دهد . البته استفاده صحيح از لوازم آرايشي و خوب آرايش كردن نكته بسيار مهمي مي باشد . آرايش لب ها براي بانوان بسيار مهم است و تأثير زيادي روي زيبايي آن ها دارد . رژلب و مداد لب از لوازم آرايشي مخصوص لب ها مي باشند كه در ميان بانوان داراي طرفداران بسياري مي باشند . توسط بهترین رژلب مي توان رنگ و فرم لب ها را تغيير داد و البته مداد لب نيز براي فرم دادن به لب ها و منظم نمودن آرايش لب ها بسيار مهم است . براي يك آرايش كامل شما بايد به نكات بسياري توجه كنيد . از زيبايي مو گرفته تا آرايش مژه ، ابرو، چشم و مراقبت از پوست همگي شما را در زيباتر بودن كمك مي نمايند.

مثلا هماهنگي رنگ مو و رنگ ابرو نقش مهمي در زيبايي چهره شما دارد، بدينصورت كه اگر رنگ موهاي شما تيره است رنگ مداد ابرو باید مقداري از آن روشنتر و چنانچه رنگ موي شما روشن است رنگ مداد ابرو باید مقداري از آن  تيره تر باشد تا نتيجه بهتري از آرايش ابروهاي خود گرفته و ابروهايي جذاب تر داشته باشيد.

رسيدگي به پوست نيز از مواردي است كه براي زيبايي بايد به آن توجه داشته باشيد . يكي از نكات كلي  مهمي كه در مورد آرايش بايد به آن دقت داشته باشيد اين است كه آرايش شما غير مصنوعي جلوه نكند و با تركيب چهره شما سازگاري داشته باشد.

در هنگام فرم دادن به لب ها اين نكته را مد نظر داشته باشيد كه اندازه طبیعی آن ها برهم نخورده و حالا طبیعی آن نیز حفظ شود . اگر لب هايي نازك و كوچك داريد و مي خواهيد لب هاي خود را بزرگتر و پهن تر بكنيد و يا داراي لب هاي حجيم و بزرگ مي باشيد و مي خواهيد حجم آن ها را كمتر نشان دهيد به كمك رژلب و مداد لب مي توانيد اين كار ها را انجام دهيد . رژلب از پرطرفدار ترين و پركاربردترين لوازم آرايشي مي باشد وخانم ها علاقه بسياري به کیفیت آن و آرايش از آن دارند . آرايش كردن و رنگ نمودن لب ها به زمان هاي بسيار دوري برمي گردد و امروزه با وجود لوازم آرايشي مختلفي كه در مورد لب ها وجود دارد آرايش كردن و زيبا نمودن آن ها راحت تر شده است . از جمله برندهاي معروفي كه در زمينه لوازم آرايشي وجود دارد لچیک می باشد ، رژ لب لچیک و مدادلب لچیک به کیفیت بالا معروف هستند .

در هنگام تست رژلب در فرشگاه هاي لوازم آرايشي دقت داشته باشيد که تستر ها را بر روي لب هاي خود امتحان نكنيد ، چرا که اين كار بهداشتي نمي باشد . توصيه مي كنيم كه آن را روي نوك انگشتان خود امتحان كنيد ، رنگ پوست این قسمت شبيه به رنگ لب مي باشد .

همانگونه كه اشاره شد آرايش كردن نياز به رعايت نكاتي دارد . مثلا در مورد مداد ابرو بايد دقت داشته باشيد كه مداد را خيلي روي ابروهاي خود فشار ندهيد و اينكه در هنگام فرم دادن ابروها بايد خيلي دقت داشته باشيد كه زياد از خطوط اصلي ابروها خارج نشويد و مداد ابرو را قبل از مصرف خوب تيز و تميز نماييد و يا در هنگام آرايش مژه خيلي دقت داشته باشيد كه خيلي ريمل روي مژه ها نزنيد و دقت داشته باشيد كه مژه هاي شما مرتب باشند و جدا از یکدیگر فرم دهی شده باشند .

درباره آرایش لب ها نیز همواره سعي كنيد كه لب هاي خود را نرم و مرطوب نگه داريد تا هم زيبايي لب هاي شما بيشتر شود و هم آرايش لب هاي شما بهتر خود را نشان دهد . براي اين كار مي توانيد از نرم كننده و يا حتي رژلب هایی با خصیت مرطوب کنندگی استفاده نماييد مانند رژلب لچیک که ویتامینه بوده و سبامت لب ها را حفظ می نماید .

در مورد انتخاب رنگ رژلب ملاک های متفاوتی می تواند مد نظر قرار بگیرد . رنگ پوست، رنگ لباس و رنگ کفش از جمله این ملاک ها می باشند اما بهترین، معمول ترین و مهم ترین ملاک برای انتخاب رنگ رژلب توجه به رنگ پوست است . از طرفی رنگ مداد و رژ شما باید با هم هماهنگ باشد برای تهیه مداد لب لچیک و رژلب این مجموعه وحتی مشاهده رنگ های متنوع آن می توانید به صورت آنلاین از طریق وب سایت لچیک اقدام نمایید .

آرايش خوب شما را جوان تر نشان مي دهد بنابراين هميشه دقت داشته باشيد كه چگونه و براي چه شرایطی مي خواهيد خود را آرايش كنيد و همچنين هميشه دقت داشته باشيد كه از لوازم آرايشي با كيفيت استفاده نماييد زيرا كه لوازم آرايشي غير استاندارد و بي كيفيت مي تواند صدماتي به سلامتي و زيبايي شما وارد نمايد . مثلا مي توانند مژه هاي شما را دچار ريزش  يا ابروهاي شما را دچار حساسيت كنند. در كل مسأله رنگ در آرايش بسيار مهم مي باشد. رنگ مو، رنگ ابرو و رنگ لب و … نقش مهمي در زيبايي شما بازي مي كنند بنابراين همواره دقت نماييد كه چه رنگي را براي لوازم آرايشي خود مي خواهيد انتخاب كنيد .

رژلب لچیک داراي ويژگي هاي متعددي مي باشند و مي تواند گزينه مناسبي براي شما باشد . از آنجا كه پوست لب حساس مي باشد خيلي دقت داشته باشيد كه چه رژلب و مداد لبي را براي آرايش آن به كار مي بريد .

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *