رژ لب, مداد لب

بهترین رژ لب قرمز و ست لباس ۲

بهترین رژ لب

در مطلب قبلی در مورد ست کردن رژ لب قرمز با رنگ لباس های مشکی و سفید پرداختیم حال میخواهیم به رنگ های دیگر با رژ لب قرمز را بررسی کنیم تا آرایش زیباتر و ظاهری آراسته تر را داشته باشیم.

۳ رنگ های نقره ای و طلایی

رنگ دیگری که میتواند توجه دیگران را به شما جلب کند استفاده از رنگ های نقره ای و طلایی است که به این رنگ ها متالیک گفته میشود. پوشش لباس طلایی با رژ لب قرمز هم یکی از راه های آسان برای رسیدن به ظاهری جذاب میباشد. برای پوشش نقره ایبا رژ لب قرمز  بهتر است از رنگ طلایی هم استفاده کنید تا به ظاهر تان گرما ببخشید.

۴- رنگ بنفش

ترکیب رنگ های روشن با رژ لب قرمز میتواند ظاهری سرزنده و تاثیر گذار را برای شما داشته باشد. برای زیباتر کردن ظاهر تان از اکسسوری طلایی استفاده کنید ، این ست بیشتر مناسب فصل های بهاری و تابستانی میباشد که بیشتر استفاده میشود ، رژ لب قرمز مات برای این پوشش مناسب تر هست.

 

۵- ترکیب رنگ ها

شما میتوانید رژ لب قرمز را با ترکیب رنگ ها در پوششتان استفاده کنید چه ترکیب تیره یا روشن و سرزنده ، هر دو زیبایی و جذابیت خاص خود را دارد.  لباس قرمز با دامن مشکی و رژ لب مات قرمز مایل به تیره ( زرشکی – بنفش ) شمارا متفاوت میکند یا حتی میتوانید از رنگ های نئونی ، سبز و سفید را با ژ لب قرمز ترکیب کنید .

رژ لب قرمز با مارک های مختلفی در بازار موجود است ، و طیف رنگی گسترده ای دارد. رژ لب قرمز مایل به روشن و رژ لب قرمز مایل به تیره تفاوت زیادی دارد.

برند لچیک هردو طیف رژ لب را در محصولات خود را دارد، بهترین مداد لب ( بهترین خط لب ) و بهترین رژ لب باید نرم و براحتی کشیده شود تا لب را خشک و پوست پوست نکند.

رژلب لچیک ( رژ لب مدادی لچیک ) و مداد لب لچیک ( خط لب لچیک ) و مداد لب بادوام لچیک فوق العاده نرم بوده که براحتی بر کل لب کشیده میشود.  علاوه بر اینکه لب را خشک نمیکنه بلکه باعث تقویت لب های شما میشود.

پست های مرتبط

یک فکر در مورد “بهترین رژ لب قرمز و ست لباس ۲

  1. فرناز گفت:

    بهترین رژ لب لچیک خیلی نرم و لب هام مرطوب میکنه ، فوق العادس

  2. نازنین گفت:

    رژ لب لچیک عالیه ، اصلا لبام رو خشک نمیکنه ، بهترین رژ لب مدادی که استفاده کردم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *