ریمل, ریمل لچیک

بهترین ریمل حجم دهنده کدام است؟

بهترین ریمل حجم دهنده

ما در این مقاله قصد داریم تا یک وسیله آرایشی جادویی را به شما معرفی کنیم. این وسیله با فرم دهی به مژه های شما باعث می شود تا چهره تان رنگ و رویی تازه و چشم هایتان گیرایی بی نظیری پیدا کند. ریمل ها یکی از متداول ترین و پر تاثیر ترین لوازم آرایشی هستند که چهره را دچار دگرگونی های مثبت زیادی می نمایند. حتی اگر قصد آرایش کردن ندارید نیز می توانید با استفاده کردن از یک ریمل و یک رژ لب کمرنگ حالت چهره خود را با نشاط تر و زیباتر از پیش به نمایش بگذارید.

چشم ها جزء مهمی از صورت محسوب می شوند که مرکز تمام توجه ها و زیبایی ها هستند . برای آرایش چشم باید نهایت دقت به کار گرفته شود و  در انتخاب لوازم آرایشی که در ارتباط مستقیمی با چشم قرار دارند نیز باید توجه کافی به عمل آید.

حتی اگر از تمامی لوازم آرایشی استفاده کرده باشید و تنها مژه های تان بدون آرایش باشند مطمئناً با استفاده از بهترین ریمل حجم دهنده می توانید چهره خود را از این رو به آن رو کنید و ظاهرتان را دستخوش تغییرات مثبت و بی نظیری نمایید.

استفاده از ریمل کار زیاد سختی نیست به شرط آنکه از بهترین ریمل حجم دهنده استفاده کنید و نسبت به مرغوبیت و با کیفیت بودن ریمل خود اطمینان کافی را داشته باشید. زدن ریمل زمان زیادی نیاز ندارد و حتی اگر دیرتان شده باشد می توانید چهره خود را با تغییر مثبت کوچکی همراه کرده و سپس از منزل خارج شوید . اما این کار در صورتی ممکن می شود که بهترین ریمل را انتخاب نمایید و خیالتان راحت باشد که مژه های تان توسط ریمل به یکدیگر نمی چسبند.

بهترین ریمل حجم دهنده ( بهترین ریمل آلمانی _ بهترین ریمل ضدحساسیت ) که می‌توان آن را به عنوان یکی از بهترین ریمل های موجود در بازار نام برد ریمل لچیک هستند.

آرایش چشم مراحل خاص خود را دارد بهتر است ابتدا وسایل مورد نیاز را آماده کنید تا در دسترس باشد و سپس به انجام آرایش چشم بپردازید.

ریمل مورد علاقه و با کیفیت شما به همراه یک کرم دورچشم که قابلیت آبرسانی و زیرسازی داشته باشد، سایه چشم ، خط چشم ، یک برس تمیز و فرمژه جز لوازم مورد نیاز شما هستند.

بهتر است ابتدا با استفاده از یک کرم پریمیر پوست اطراف چشم تان را آغشته نمایید سپس ۵ الی ۱۰ دقیقه صبر کنید تا کرم جذب پوست شده و روی آن بنشیند.

این کار باعث می‌شود تا ماندگاری آرایش تان افزایش یابد و هنگام آرایش کردن نیز با پوستی صاف و یکدست مواجه باشید ،بعد از آن می توانید سایه مورد نظر را به کار گیرید. رنگ سایه شما می‌تواند هماهنگ با رنگ لباس و آرایش نقاط دیگر صورت تان باشد. بعد از سایه نوبت به خط چشم و در  آخرین مرحله نوبت به آرایش مژه ها می رسد . برای آرایش مژه های تان ابتدا از یک فرمژه استفاده نمایید ، فر مژه حالت مژه های شما را از سادگی خارج کرده و آنها را به سمت بالا فرم دهی می‌نماید. این کار باعث می‌شود تا ریمل بهتر و زیباتر به روی آنها بنشیند و از طرفی چشمان شما درشت تر و بازتر دیده شود.

حال می توانید با استفاده از برس ریمل شروع به استفاده از بهترین ریمل حجم دهنده ای که برگزیده اید نمایید . ریمل را از انتهایی ترین قسمت مژه به سمت بالا بکشید این کار را برای تمام مژه ها تکرار کنید. فقط دقت داشته باشید که بیش از سه بار این کار را انجام ندهید چرا که ممکن است انجام بیش از حد ریمل زدن باعث به هم چسبیدن مژه های شما گردد . اگر دچار این مشکل شدید می توانید با استفاده از یک برس تمیز مژه هایتان را شانه بزنید . این فرچه تمیز قادر است مایع اضافی موجود روی مژه های تان را بگیرد و حالت طبیعی‌تری برای آنها ایجاد نمایند .

ریمل لچیک بهترین ریمل حجم دهنده ای است که علاوه بر افزایش حجم مژه های شما باعث بلندتر شدن آنها نیز میگردد .

یک ریمل خوب و مناسب باید از مواد عالی و درجه یکی تهیه شده باشد که پایه گیاهی دارد و آسیبی برای چشمها به همراه ندارد ،همین طور می توان به دیگر ویژگی های یک ریمل خوب نیز اشاره کرد . یک ریمل با کیفیت و مرغوب باید در کمترین زمان خشک شود و مژه های شما را به طور کاملا تفکیک شده و جدا از هم با نظم خاصی کنار یکدیگر فرم‌دهی نماید . این ریمل قادر است توسط دندانه های تعبیه شده روی برس خود تک تک مژه های شما را به صورت تفکیک شده و زیبا کنار یکدیگر قرار دهد و طول آنها را به طرز مرتب، یک دست و یک اندازه ای بلند نمایند.  این ریمل قادر است مژه های شما را ، حتی ریزترین آنها را نیز به مایع ریمل آغشته نمایند. ریمل لچیک دوام و ماندگاری بالایی دارند و اگرچه خاصیت ضد آبی ندارند اما به هیچ عنوان پاک نشده و آرایش شما را خراب نخواهند کرد.

این ریمل مرغوب در صورت استفاده صحیح می تواند زیبایی بخش چهره شما باشد و جذابیت چشمانتان را بیش از گذشته افزایش دهد. امید داریم که با استفاده از این محصول فوق العاده جز مصرف کنندگان دائمی این برند آلمانی با کیفیت و درجه یک بشوید. لچیک نه تنها ریمل ، بلکه مواد آرایشی مختلفی تولید می نماید که تمامی آنها با کیفیتی بی همتا و مرغوبیتی بی مانند در اختیار شما بانوان عزیز قرار گرفته اند.

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *