ریمل, ریمل لچیک

بهترین ریمل

بهترین ریمل حجم دهنده

به عقیده بسیاری از کارشناسان زیبایی یکی از راه های افزایش جذابیت چشم ها ، آرایش مژه هاست باشد به شرط آنکه از بهترین ریمل حجم دهنده استفاده کرده و مطابق با نیاز مژه های مان از مناسب ترین نوع ریمل بهره بگیریم. برای مثال افرادی که از مژه های کوتاهی برخوردار هستند باید از ریمل های بلند کننده استفاده کرده و افرادی که مژه های شان کم پشت تر است از ریمل های حجم دهنده استفاده نمایند . حتی اگر مژه‌هایتان دارای هیچ نقصی نباشد باز هم استفاده از ریمل را به شما توصیه می کنیم چرا که مژه ها به طور طبیعی کم رنگ بوده و ریمل زدن باعث پررنگ تر شدن آنها و در نتیجه جلوه بیشتر آنها می‌شود. برای آنکه چشمانتان را بزرگ‌ تر نمایش دهید می‌توانید هر دو پلک بالا و پایین تان را آرایش کنید. این کار زیبایی چشم های تان را چند برابر خواهد .

ریمل منتخب شما باید حجم مژه ها را افزایش دهد و به گونه‌ای باشد که آنها را به طور یکدست و یک اندازه فرم دهی کند . اگر برس ریمل از کیفیت لازم برخوردار نباشد و غیر استاندارد باشد نمی‌تواند به خوبی تک تک مژه هایتان را شانه بزند و به همین ترتیب ریمل به طور یکنواخت روی آن ها پخش نمی شود . از این رو ممکن است کوتاه و بلند یا کم پشت و نامرتب دیده شوند. اما ریمل لچیک بهترین ریمل حجم دهنده است که کمک بزرگی به هرچه زیباتر شدن چشم های شما می نماید . اگر شما نیز دوست دارید تا چشمان زیبایی داشته باشید و آرایش چشم تان در کاملترین شکل ممکن به انجام برسد می توانید از این ریمل منحصر به فرد استفاده کنید .

ریمل های بلند کننده حاوی ماده هستند که به مژه‌ها چسبیده و طول آنها را افزایش می‌دهند. در رابطه با ریمل های حجم دهنده نیز مهمترین گزیده همان برس استفاده شده در ریمل است که در صورت استاندارد بوده و می تواند مژه ها را طوری آرایش کند که به قدر کافی مایع بر روی تک تک مژه ها بماند .

برس کشیدن مژه ها توسط فرچه ریمل باید از ریشه مژه شروع و به سمت بالا کشیده شود. اما باید این روش طوری به انجام برسد که مایع ریمل از چسبیده شدن آنها جلوگیری کند . کیفیت ریمل شما می‌تواند در این زمینه نقش مهمی داشته باشد استفاده از بهترین ریمل حجم دهنده که با نام تجاری لچیک در بازار عرضه می‌شود می‌تواند مژه های شما را کاملا تفکیک شده و یک شکل نظم دهی کند . از به هم چسبیدن آنها جلوگیری کرده و طول آن ها را افزایش دهد. همچنین با پرپشت نشان دادن آنها چشمانتان را درشت تر به نمایش میگزارد. با استفاده از ریمل لچیک می توانید برق خاصی به مژه هایتان ببخشید . همچنین با پرپشت نشان دادن آنها چشمانتان را گیرا تر کنید . ریمل لچیک براقیت مژه ها را افزایس داده و رشد آن ها را نیز بهبود می بخشد این ریمل علاوه بر ایجاد زیبایی سلامت مژه ها را در کمال آراستگی حفظ می نماید . این ریمل از کیفیت بالایی برخوردار بوده و برای چشم آسیبی به همراه ندارد و با پوست صورت شما سازگار بوده و ایجاد پخش شده در اطراف چشم نمی کند.

یک ترفند در رابطه با مژه ها و آرایش آنها وجود دارد که می تواند به هرچه حجیم تر شدن آنها کمک کند . برای این منظور می توانید قبل از ریمل زدن مقداری پودر بر روی آنها قرار دهید. به وسیله یک فرچه مقداری از پودر پنکیک یا سایه خود را بر روی مژه ها زده و سپس ریمل بکشید. ریمل لچیک می ‌تواند به رشد مژه های شما  کمک کند چرا که از مواد ویتامینه و سالمی تشکیل شده که تماماً بر پایه ترکیبات گیاهی است و مواد شیمیایی در آن به کار نرفته است . اگر در انتها مژه های تان به هم چسبیدند یا فرم دلخواه را نگرفتند میتوانید توسط یک فرچه تمیز به شانه زدن آن ها بپردازید تا مایع اضافی از روی آنها زدوده شود و حالت طبیعی مژه ها چند برابر گردد.

ریمل باید در آخرین مرحله از آرایش چشم انجام برسد. حتی اگر قصد استفاده از مژه مصنوعی را دارید ابتدا آن را در محل مورد نظر چسبانده و سپس خط چشم استفاده کنید و در آخرین مرحله ، از ریمل استفاده کنید. ریمل شما باید به نحوی کشیده شود که مژه هایتان جدا از هم و در فرم طبیعی خود حالت دهی شوند.

در رابطه با افرادی که قصد استفاده کردن از لنز چشمی را دارند باید بگوییم که لنز باید قبل از آرایش چشم در محل مورد نظر قرار بگیرد ابتدا لنز را گذاشته و سپس شروع به آرایش کردن چشم تان نمایید. البته مراقب باشید تا مایع اضافی وارد چشمتان نشود در غیر این صورت ممکن است مشکلات زیادی برای چشم های تان به وجود آید. بهترین ریمل حجم دهنده ( بهترین مارک ریمل )  که در این مقاله با آن آشنا شدید ریمل لچیک است. شما عزیزان می توانید آن را از فروشگاه های معتبر یا بخش فروش همین سایت تهیه نمایید قیمت این ریمل مقرون به صرفه بوده و تا آخرین قطره قابل استفاده است.

بهتر است قبل از خرید به تاریخ انقضای درج شده بر روی محصول توجه کرده و محصولی را خریداری کنید که درب آن پلمپ باشد چرا که تاریخ انقضای محصولات آرایشی از زمان باز شدن درب آن محاسبه می شود پس برای رعایت نکات بهداشتی به این امر توجه فرمایید .

ریمل ضدحسایست

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *