رژ لب, مداد لب

بهترین مارک رژلب

بهترین مارک رژلب

آرایش لب ها به طرز قابل توجهی باعث زیباتر شدن چهره می‌شوند و این مسئله زمانی پررنگ تر خواهد شد که لبهای ما پوست صاف و زیبایی داشته باشند و در صورتی که از رژ لب استفاده می کنیم رژلب مورد نظر ما باید رنگ دلخواه را داشته باشد و به خوبی روی پوست لب نشیند.

اولین قدم برای داشتن لب هایی بدون ترک و پوسته نوشیدن آب به مقدار کافی است . سعی کنید حداقل ۸ لیوان آب در روز بنوشید ،این کار کمک شایانی به براقیت و زیبایی پوست شما به ویژه زیبایی پوست لب هایتان می نماید.

اگر نوشیدن کافی و به اندازه آب نتوانست نتیجه مطلوبی بر روی پوست لب هایتان بگذارد ، می توانید با استفاده از کرم های مرطوب کننده و یا وازلین رطوبت سطح لب هایتان را حفظ کرده تا دچار ترک خوردگی نشوند.

اگر رژ لب را بر روی لب های خشک و یا پوسته پوسته شده استفاده کنید، متوجه ایجاد آرایشی نامناسب و غیر اصولی خواهید شد.

اگر پوست لب هایتان صاف و یک دست نیست بهتر است قبل از زدن رژلب از کمی ویتامین ای بر روی آن ها استفاده کرده و سپس بهترین رژ لب را روی آن ها استفاده نمایید.

بهترین رژلب هنگامی ایجاد میشود که ابتدا به وسیله یک مداد لب اطراف لب را با یک خط لب زیبا آراسته کرده و سپس نقاط داخلی لب را با رژ لب مورد نظر آرایش نمایید.

بهترین خط لب  و بهترین رژلب  ( بهترین مارک رژلب ) توسط یک برند معتبر با نام تجاری لچیک تولید و توزیع میشود که خوشبختنه شما بانوان عزیز میتوانید آن را از فروشگاه های معتبر تهیه نمایید.

استفاده از مداد لب به معنای یک محدوده مشخص است تا رژلب شما پخش نشود و تنها محل مورد نظر را رنگ نماید.

اما دقت داشته باشید که نباید خارج از محدوده اصلی لب به آرایش آن بپردازید تا لب هایتان غیر طبیعی به نظر نرسد.

رنگ رژلب باید مکمل رنگ خط لب بوده و یا رنگی از همان خانواده داشته باشد، از رنگ های متضاد و مغایر استفاده نکنید،این کار آرایشتان را نا مناسب جلوه خواهد داد.

همان طور که خرید یک کرم پودر با تناژ رنگی مناسب از اهمیت زیادی برخوردار است،هنگام تهیه رژلب با رنگ مناسب نیز باید با توجه به رنگ پوستتان به تهیه آن بپردازید.

افرادی با پوست تیره بهتر است از رنگ های پررنگ تر استفاده کرده و هرچه پوست شما روشن تر باشد بهتر است از رژلب های ملایم و ملیح استفاده نمایید.

تناژ رنگی مختلف بر نازک تر یا ضخیم تر نشان داده شدن لب های شما دخیل هستند، اگر لب های نازکی دارید بهتر است از برگزیدن رنگ های تیره خودداری کنید و برای برجسته نشان دادن لب هایتان از رنگ های روشن استفاده نمایید.

مداد لب بادوام

پست های مرتبط

یک فکر در مورد “بهترین مارک رژلب

  1. سحر گفت:

    بهترین رژ لب که دارم عالییهههه 👍👍

  2. یلدا ناصری گفت:

    رژ لب لچیک نرم و با ماندگاری خیلی خوبیه ، سایت شما فروش داره ؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *