خانم هايي كه مژه هاي نازك و يا كوتاه دارند همواره اين دغدغه را دارند كه مژه هايي بلند و حجيم و زيبا داشته باشند زيرا كه نقش مژه در زيبايي و جذابيت خانم ها نقش بسيار مهمي است .

ریمل حجم دهنده و بلندکننده

اين دسته از بانوان با يك ريمل حجم دهنده و بلند كننده خوب و البته با كمي مهارت مي توانند مژه هاي خود را بلند و و حجيم و زيبا نشان دهند و از داشتن مژه هايي بلند و حجيم و زيبا لذت ببرند ، اگرچه راه های جدیدی نیز برای جبران این کمبود و نواقص وجود دارد برای مثال بعضی از خانم ها به سراغ راه هایی مانند کاشت مژه به صورت کوتاه مدت و یا بلند مدت میروند و این روش ها به دلیل اینکه دایمی هستند و نیاز ندارند که مکر را تجدید شوند خواهان بسیاری داشت اما امروزه این روش ها تا حدودی منسوخ شده است و دلیل ان این است که اینگونه مژه ها برای چسبیدن نیاز به چسب بسیار قوی هستند که باعث می شود بعد از مدتی مژه های شما دچار ریزش و یا کنده شدن شود و همچنین این مژه های مصنوعی باعث ایجاد نوعی سنگینی در چشمان شما می شود که باعث میشود خواب شما کمی دشوار شود و هنگام پلک زدن نیز به زحمت بیوفتید ، همچنین ممکن است باعث ایجاد عفونت و اسیب به چشمانتان شود و از دیگر معایب اینگونه روش ها این است که مژه های مصنوعی را هر از چندگاهی باید ترمیم کرد و همین امر هزینه به نسبت زیادیی را به شما تحمیل میکند

ریمل حجم دهنده خوب

به همین دلیل ترجیح خانم ها امروزه این شده که از ریمل حجم دهنده خوب استفاده نمایند و خیالشان را راحت نمایند .همانگونه كه مي دانيم ريمل وسيله آرايشي است كه توسط آن مي توان مژه ها را زيباتر و جذاب تر نمود و به همين جهت نيز يكي از لوزام آرايشي است كه خيلي مورد علاقه خانم هاست و هرخانمی سعی میکند حتی اگر دیگر قسمت های چهره خود را نیز ارایش نمیکند اما یک ریمل هر چند کم به چشمان خود بزند و ازاین طریق زیبایی خود را چند برابر کند . در واقعا در ساده ترین انواع آرایش نیز از ریمل و رژ لب بهره گرفته می شود .

ریمل حجم دهنده و بلند کننده

ریمل حجم دهنده و بلند کننده

بهترین ریمل حجم دهنده

ريمل حجم دهنده و بلند كننده لچیک يكي از ريمل هاي خوبي است كه در جهت بلند و حجیم نشان دادن مژه ها به كار مي رود و با كيفيت و ماندگاري خوبي كه دارد مژه هاي شما را بهم نمي چسباند و همچينن موجب مي شود تا آرايش شما درطول روز خراب نشود ، همچنین بهترین ریمل حجم دهنده این کمپانی مانند دیگر ریمل های موجود در بازار به راحتی زیر چشم نمیریزد و باعث سیاهی دور چشم نمی شود و همچنین میتوانید به راحتی ان را پاک نمایید بدون آن که صدمه و اسیبی به چشمان شما وارد شود .

ريمل لچیک مطابق با استانداردهاي روز دنيا بوده و ضرر و حساسيتي براي چشم و مژه هاي شما به وجود نمي آورد و از الیاف طبیعی ساخته شده است که باعث عفونت و خارش در چشمان شما نمی شود .

ریمل حجم دهنده

ريمل ها نيز به انواع و اقسامي تقسيم مي شوند که شما بنابر سلیقه شخصی و کاربرد هریک از آنها میتوانید از انها استفاده نمایید مثلا ریمل های فرکننده مخصوص خانم هایست که مژه های بلند اما بی حالتی دارند ویا ریمل حجم دهنده مخصوص افرادی است که پلک های خالی و مزه های بسیار کمی دارند ، دو نوع ریمل نیز داریم که از نظر ماندگاری بایکدیگر متفاوت هستند ریمل معمولی که کوتاه مدت است و به راحتی پاک می شود ، ریمل ضد اب که به دلیل چربی که دارد از ماندگاری بالایی برخوردارند و مناسب مراسمی است که مدت زمان طولانی دارند . اگرچه برخی بانوان ریمل های ضد آب را تهیه می نمایند اما ریزش مژه هایتان در پی مصرف این محصولات به راحتی اتفاق افتاده و زیبایی شما را زیر سوال خواهد برد . ریمل های ضد آب به سختی بر روی مژه چسبیده و به آن آسیب وارد می نمایند .

شما نيز در هنگام خريد لوازم آرايشي حتما به  برندهاي متفاوتي كه  ريمل توليد مي كنند برخورد نموده ايد و شايد براي شما نيز اين سؤال باشد كه كدام برند بهتر است كه در جواب شما باید بگوییم همانگونه كه اشاره كرديم لچیک برند معتبري است كه استاندارد و با كيفيت بوده و آسيبي به چشم ها و مژه هاي شما نمي زند زيرا كه براي توليد ريمل هاي خود از مواد طبيعي استفاده مي نمايد و علاوه بر زیبایی به سلامت نیز توجه خاصی میکند .

اگر شما ابروهاي زيبايي داشته باشيد اما خيلي به آرايش و زيبايي مژه هاي خود توجه نكنيد اين كار باعث مي شود تا زيبايي مژه هاتان نيز خيلي خودش را نشان دهد پس همواره به زيبايي و آرايش مژه هاي خود توجه كنيد تا زيباتر و جذاب تر باشيد و بعد از ارایش چشمان خود حتما با استفاده از یک مداد ابرو خوب سعی کنید ابروهای خود را نیز مرتب نموده و یک هماهنگی بخصوصی را بین آرایش چشم و ابرو ایجاد نمایید چراکه چشم و ابرو در کنار یکدیگر زیبایی خود را نشان میدهند .

ما را به دوستان خود معرفی کنید تا انان نیز از داشتن محصولی مرغوب و با کیفیت نهایت لذت را برده و سلامت و زیبایی خود را حفظ کنند . به یاد داشته باشید که محصولات لچیک کیفیت بالایی داشته و طبق اخرین روش های ساخت در بهداشتی ترین حالت تولید شده و مورد تایید وزارت بهداشت می باشند .

 

امتیاز / ۵٫