مداد ابرو, مداد ابرو لچیک, مداد ابرو مارک خوب

بهترین مداد ابرو برتر

بهترین مداد ابرو

بهترین مداد ابرو برتر

زیبا کردن ابروها تأثیر بسیار شگفت انگیزی در ظاهر شما دارد و می تواند چهره شما  جوان تر یا مسن تر نشان دهد، در گذشته این میل اکثر خانم ها به سمت ابروهای نازک و کوتاه و رو به بالا کشیده شده بود، اما با گذشت زمان سلیقه بانوان گرامی نیز تغییر یافته و بانوان تمایل دارند که ابروهای خود را به طور ضخیم و پهن اصلاح کنند و از این طریق چهره خود را جوانتر نشان دهند، باید بدانید که اصلاح ابرو نیز کاری تخصصی است و باید به دست متخصص سپرده شود،  استفاده از موچین یکی از بهترین و کاربردی ترین ابزار برای برداشتن موهای ابروی شما بانوان گرامی می باشد اما در استفاده از آن باید به چند نکته توجه کنیم در ابتدا ابروهای خود را  با استفاده از روغن و یا شیر پاک کنید.

سپس پوست را محکم نگه دارید و موهای اضافه ابروی خود را نیز به یک جهت و در مسیر رشد مو شانه کنید با استفاده از موچین موهای اضافی را  دربیاورید یادتان باشد بعد از اینکه کارتان تمام شد کمپرس آب سرد روی ابروهای خود بگذارید و مقداری آن را ضدعفونی کنید چرا که ممکن است بر اثر چیدن ابروها توسط موچین مقداری تورم روی ابروهایتان ایجاد شود و این کمپرس آب سرد باعث می‌شود که دیگر ابروهای شما متورم نباشد.

بعد از این که ابروهای خود را مرتب  کردید باید به سراغ لوازم آرایشی جانبی بروید و طرح اصلی و متفاوتی را به ابروهای خود هدیه کنید این کار را می توانید با استفاده از وسایل مختلفی که امروز در بازار موجود می باشد انجام دهید، برای مثل هاشور ابرو تاتو ابرو یا اسفاده از مداد ابرو و سایه ابرو امروزه بسیار مرسوم شده است که شما بنا بر سلیقه خود می توانید هر یک از این روش ها را انتخاب کنید باید توجه داشته باشید که تاتو ها و هاشور ابرو تقریباً روشی دائمی هستند که روی ابروهای شما باقی خواهند ماند و  پس از مدتی اگر از مدل ابروی خود خسته شوید نمی توانید به راحتی آن را پاک کنید  و حتی نمی توانید رنگ ابروهای خود را تغییر دهید بنابراین در انتخاب خود نهایت دقت را به خرج دهید. یک مداد ابرو مارک خوب بهترین راه آرایش ابرو هاست.

یکی از آسان ترین و پرکاربردترین روش های آرایش ابرو استفاده از مداد ابرو می باشد قبل از اینکه از مداد ابرو استفاده کنید ابروهای خود را به طرف بالا بکشید و گوشه های آن را نیز به طرفین ادامه دهید و در مسیر رشد ابرو های خود برس بکشید سپس با استفاده از مداد ابرو مارک خوب مثل مداد ابرو لچیک یک خط نازک بکشید که طرح کلی ابروی شما مشخص شود سعی کنید ابروهای خود را با استفاده از مداد ابرو پر تر کنید، پس از آنکه مدل کلی ابرو خود را کشیدید با استفاده از همان مداد ابرو به نرمی و آرامش قسمت های خالی ابرو خود را در مسیر و جهت رشد موی خود پر نمایید  توجه داشته باشید که مداد را در مسیررشد تار ابرویتان بکشید، دقت داشته باشید که مداد را به طور سفت و محکم  روی ابرو خود نکشید چرا که باعث می‌شود ابروی شما غیر طبیعی جلوه کند و نمای قشنگی به صورت شما ندهد. برای این کار می توانید از مداد ابرو لچیک استفاده کنید.

پس از انکه مدل ابروی خود را کشیدید و قسمت های خالی آن را نیز پر کردید با استفاده از همان برس کوچک ، ابرو ها را شانه و مرتب کنید برای اینکه ابروی شما بهتر و زیباتر نمایش داده شود می توانید با استفاده از یک سایه روشن زیر ابروهای خود را سایه بزنید تا با این روش چشمان شما درشت تر و زیباتر نمایش  داده شود. نکته بسیار مهم این است که شما باید بهترین مداد ابرو را برای خود انتخاب کنید. مداد ابرویی که طبق استانداردهای روز جهانی ساخته شده باشد، و چوبی نرم داشته باشد که بتوان آن را به راحتی تراشید و همچنین مغزی نرم و طبیعی داشته باشد  پس در انتخاب خود دقت فرمایید.

در تزیین و آرایش ابروهای خود باید به چند نکته توجه کنید یکی از مواردی که بسیار مهم است، چشم های شما می باشد اگر شما فردی هستید که چشم‌های گردی دارید باید ابروهای خود را به شکلی حالت دهید که ابروهای شما کمانی نباشد و مقداری به آن زاویه بدهید.  اگر شما خانمی هستید که چشم های درشت و خمار دارید باید ابروهای خود را طوری تزئین کنید که چشمان شما را بازتر و درشت تر دیده شود و برای این کار باید دو ابروی خود را خالی‌تر کنید  و به ان شکستگی خاصی دهید.

اگر شما نیز از آن دسته خانم هایی هستید که چشم های ریزی دارید بهتر است که ابروهای خود را بلندتر و کشیده تر نشان دهید تا چشم های شما درشت‌تر به نظر بیاید. مداد ابرو لچیک یک مداد ابرو مارک خوب است که با آن می توانید ابرو ها را آرایش کنید، همچنین با دیگر لوازم آرایشی لچیک مثل ریمل لچیک می توانید برای زیبایی هرچه بیشتر چشم هایتان اقدام نمایید.

به طور کل ، ابرو و چشم دو عضو جدانشدنی صورت هستند و زیبایی هر یک بر دیگری تاثیر گذار است، بعد از اینکه با استفاده از یک مداد ابرو مارک خوب و مناسب و طبیعی ابروهای خود آرایش نمودید به سراغ آرایش چشم های خود بروید و با استفاده از یک ریمل حجم دهنده مناسب مژه های خود را به سمت بالا و قسمت بیرونی چشم های خود بکشید و با این وسیله چشم های خود را درشت تر نشان دهید، از آرایش پوست  صورت خود نیز غافل نشوید سعی کنید با استفاده از یک کرم پودر مناسب قسمتهایی از صورت خود را که دچار لک و پیسی است، بپوشانید و از این طریق پوست خود را صاف و زیبا تر جلوه دهید.

در کل باید سعی کنید که همه قسمت های صورت خود را به خوبی آرایش کنید و آن ها را با یکدیگر هماهنگ نمایید. لوازم آرایشی لچیک نیز در این مسیر همراه شما هستند.

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *