مداد ابرو

بهترین مداد ابرو و ایجاد هماهنگی در آرایش

مداد ابرو خوب

در آرایش صورت مخصوصا میکاپ چشم ها و ابرو یکی از مواردی که همیشه در باید مورد توجه قرار بگیرد، داشتن هماهنگی و توازن در نوع آرایش است. که معمولا این هماهنگی نیز بین مواد آرایشی و اجزاء صورت باید برقرار شود مثل رنگ چشم و رنگ ابرو، سایه ها و رنگ چشم یا کرم پورد با رنگ پوست، و گاهی بین رنگ های مواد آرایشی و ترکیب آنها و . . .
همان طور که گفتیم داشتن هماهنگی در آرایش صورت باعث می شود تا بسیار اراسته تر و زیباتر باشید مخصوصا زمانی که یک هماهنگی نسبی میان رنگ ابرو با رنگ مو باشد. در بسیاری از خانم ها که دارای رنگ مو های تیره ای هستند در زمان ارایش توجه به رنگ ابرو های این افراد اهمیت زیادی نداشته باشد. اما زمانی که فرد دارای موهای به رنگ روشن است این جاست که در نوع ارایش اهمیت رنگ ابرو بیشتر به چشم می اید و رنگ ابرو اهمیت بیشتری را پیدا می کند. زیرا مشخص است که برای خانم هایی که دارای موهای روشنی هستند داشتن ابروی تیره رنگ، کمی نامتعارف و ناهماهنگ به نظر می رسد و در آرایش کلی صورت و شکل ظاهری چهره بسیار تاثیرگذار می شود. با توجه به این که مهم ترین تغییری که می شود در ابرو ایجاد کرد رنگ کردن آن است و برای ایجاد هماهنگی نیز بین رنگ ابرو و رنگ مو باید که ابرو را رنگ کرد و تغییری را در آن ایجاد کرد. باید بگوییم که این کار نیز باید بسیار دقیق صورت بگیرد زیرا بین رنگ مو و رنگ ابرو باید که یک درجه اختلاف رنگ وجود داشته باشد. اما همیشه بعد از رنگ زدن ابرو ها این نوع تغییر زیاد هم باعث هماهنگی نمی شود و یک قانون کلی به شمار نمی اید نیست از همین رو برای ایجاد تغییر رنگ در ابرو راهکارهایی وجود دارد که ما در این مقاله قصد داریم تا برای برقرای توازن و هماهنگی میان ارایش چشم ها نکاتی را برای تان ارائه دهیم مهم ترین راه کار هایی که بهتر است در یک ارایش مورد استفاده قرار بگیرد عبارتند از :
مداد ابرو ( مداد ابرو لچیک )

رنگ کردن ابرو

استفاده از سایه ابرو

مداد ابرو :در میان لوازم آرایشی استفاده از مداد ابرو به عنوان یکی از متداول ترین ابزارهای رنگ کردن ابرو است که با استفاده از انواع مداد های ابرویی که وجود دارد می توان که رنگی موقت را بر روی ابرو ایجاد کرد. این مداد به خاطر کارایی راحتی که دارد بسیار مورد توجه خانم ها و دختر خانم ها می باشد گفتیم که مداد ابرو مانند تمام مداد های آرایشی دارای کاربردی ساده و راحتی است که این مداد دارای رنگ های مختلفی می باشد که رنگ مداد ابرو ها با توجه به رنگ مو انتخاب و استفاده می شود. با توجه به سهولت استفاده از این مداد های آرایشی ابرو باید بگوییم که مهم ترین نکته ای که در مورد بهترین مداد ابرو باید به آن توجه داشت اشاره به این مورد است که معمولا مداد ابروی تیره در زمانی که رنگ موهای شما تیره باشد، کاربرد بیشتری را دارد و هماهنگی لازم را می تواند که به وجود بیاورد. پس در صورتی که رنگ موهای خود را روشن تر کرده اید بهتر است اول از راهکار دیگری که رنگ کردن ابرو است استفاده کنید و بعد در صورت لزوم از مداد ابرو روی آن استفاده کنید و یک توازن مناسب را میان ارایشتان و رنگ مداد ابرو داشته باشید.
رنگ کردن ابرو : درباره رنگ کردن ابرو باید بگوییم این روش نیز مانند رنگ کردن مو با مواد رنگی انجام می شود اما از آن جایی که ابرو ها نسبت به موها ضعیف تر و بسیار حساس تر هستند از همین رو در انجام این کار باید نکاتی را رعایت کرد. در رنگ کردن ابرو بسیار از خانم ها از همان رنگ مویی که برای استفاده روی موهای خود ترکیب کرده اند روی ابرو هم استفاده می کنند. و این در صورتی که از یک اکسیدان قوی در ترکیب رنگ استفاده کرده باشید می تواند به ابرو و پوست صدمه بزند. همیشه برای رنگ کردن ابرو از ترکیبی جدا با یک اکسیدان ملایم استفاده کنید. در واقع مهم ترین نکته در رنگ کردن ابرو این که باید از اکسیدان های بسیار درصد کم باید برای رنگ ابرو استفاده کنید زیرا اکسیدان رنگ مو به ابرو ها اسیب وارد می کند و ممکن است که باعث بروز حساسیت شود پس با استفاده از اکسیدان مخصوص ابرو آسیبی به پوست و ابرویتان نمی رسد. بعد از ترکیب رنگ با اکسیدان برای اینکه رنگ در اطراف ابرو هایتان پخش نشود حتما قبل از رنگ کردن ابرو، اطراف ابرو هایتان را با وازلین یا کرم باید حسابی چرب کنید. تا در صورت برخورد رنگ با این نقاط رنگ جذب پوست تان نشود. و نکته آخر این که از ان جایی که ابرو ها رنگ را بسیار زودتر از موی سر جذب می کنند و توجه داشته باشید که نباید مواد رنگی زیاد لذ روی ابرو ها باقی بماند و به محض رنگ گیری ابرو سریعا ابرو هایتان را تمیز کنید.
سایه ابرو : یکی از ابزار های دیگر برای رنگ دادن به ابرو استفاده از سایه ابرو است که مثل مداد ابرو و برای رنگ دادن موقت به ابرو و ایجاد تغییر رنگ در آن مورد استفاده قرار می گیرد.
بیشتر خانم هایی که استفاده از مداد ابرو ( بهترین مداد ابرو) را سخت و نیاز به داشتن مهارت می دانند. سایه ابرو را برای رنگ دادن موقت ابرو در اولویت قرار می دهند زیرا که ساختار سایه ابرو به صورت پودر فشرده است و در نتیجه برای پخش شدن روی ابرو به فشار کمتری نسبت به مداد ابرو نیاز دارد. معمولا این سایه حالت کاربردی بهتری را دارد درست مثل مداد ابرو آلمانی این نوع سایه های ابرو نیز دارای تنوع رنگی است که می تواند بسیاری از نیاز های شما را به طور موقت برای رفتن به مهمانی ها بر طرف کند..

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *