مداد ابرو

بهترین مداد ابرو و مداد ابرو خوب

بهترین مداد ابرو

برای داشتن ابروهای خوش فرم و زیبا می توانید از یک مداد ابرو خوب استفاده نمایید و فرم دلخواه را برای خود ایجاد کنید . اما کشیدن یک مداد ابرو مداد ابرو کار آسانی نیست ، باید قوانین مرتبط با آن را بدانید تا بتوانید ابروی خود را به خوبی پر کرده و فرم و حالت مورد نظر را روی آن پیاده سازی نمایید.

ابرو جز یکی از زیباترین و تاثیرگذار ترین اجزا در چهره می باشد. اکثر خانم ها تمایل به داشتن ابروهای پرپشت و زیبا دارند. اما گاهی به دلیل مسائل ژنتیکی یا عوامل خارجی دیگر ممکن است ابروهایشان دچار ریزش و یا پراکندگی شود .در اینجا می توانیم از یک مداد ابرو خوب بهره گرفته و نقاط خالی را پر کنیم یا طرح دلخواه را روی ابروهایمان پیاده سازی کنیم . همه خانم ها وقت رفتن به آرایشگاه و یا پرداخت هزینه های زیاد را ندارند از این رو می‌توانید با رعایت چند ترفند ساده آرایش مورد نظر را بر روی ابرو های خود انجام دهید.

مدل ، رنگ و فرم ابرو ها می تواند سن شما را بیشتر یا کمتر از آنچه که هستید نمایش دهد. حالت ابروها ، بلندی و حتی رنگ آنها در تغییر سن ظاهری شما دخیل هستند . تغییر شکل ابروها می تواند فرم کلیِ چهره شما را تحت تاثیر قرار دهد.

هرچه ابروها و پرپشت تر باشد سن افراد کمتر دیده می‌شود، اگر ابرو های نازکی دارید یا هنگام اصلاح ابرو هایتان به اشتباه آنها را نازک تر از آنچه که باید برداشته اید می توانید با استفاده از بهترین مداد ابرو حالت زیبایی برای ابروهای خود ایجاد نمایید . کافی است چند ترفند ساده را رعایت کنید تا حالت طبیعی ابرو تان از بین نرود.

قبل از هر چیز باید بدانید که بهترین مداد ابرو کدام است و رنگی که انتخاب میکنید باید کاملا شبیه به رنگ ابرو های فعلی تان باشد  تا ظاهر غیر طبیعی برای شما ایجاد ننماید .

بهترین مداد ابرو که ما می‌خواهیم آن را به شما معرفی کنیم مداد ابروی ساخت برند لچیک است ، که با فرمولاسیون عالی و طبیعی ساخته شده و آسیبی برای ابروهای شما به همراه ندارند . این مداد ابرو تارهای ابروهای شما را دچار ریزش و یا آسیب نمی نماید لذا می توانید با خیالی آسوده از آن استفاده کرده و حتی به طور روزمره ،به آرایش کردن به وسیله این مداد ابرو بپردازید.

بعد از تهیه بهترین مداد ابرو سعی کنید با حالتی طبیعی و زیبا به پر کردن نقاط خالی ابرویتان بپردازید به این صورت که ابتدا با استفاده از فرچه ابرو به شانه کردن آنها بپرداخته و بدانید که این کار باعث می شود تا تارهای ابرو فرم منظمی به خود گرفته و نقاط خالی کاملاً مشخص شود ، سپس می‌توانید با استفاده از یک مداد ابرو که نوک تیزی داشته باشد نقاط  خالی را با استفاده از خطوطی عمودی ، کوتاه، کمرنگ و طبیعی پرنمایید . سعی کنید تار های ابرویتان را شبیه ‌سازی نمایید و از کشیدن خطوط افقی بر روی صورتتان جداً خودداری کنید.

اگر ابروهایتان بلند هستند می‌توانید به وسیله یک قیچی ابرو مقدار اضافی را کوتاه کنید. هر چه ظاهر ابرو هایتان منظم‌تر دیده شوند چهره شما جوان تر و با نشاط تر به نظر خواهد آمد.

پس از پر کردن نقاط خالی و کشیدن بهترین مداد ابرو مجدداً به شانه کردن ابرو ها بپردازید. این کار می تواند به شما نشان دهد که ایراد کارتان کجاست و در عین حال باعث کمرنگ شدن خطوطی که کشیده اید می شود و طبیعی بودن ابروهایتان را چند برابر میکند. بهتر است سعی کنید ابروهایتان کاملاً یک شکل باشند . البته حساسیت بی مورد به خرج دادن در این زمینه کار درستی نیست. همین که ظاهر کلی ابروهایتان یک دست و یک شکل باشد کافیست . می توانید کمی از آینه فاصله بگیرید تا متوجه ایرادات ظاهری بگردید و اگر مشکلی بود مجدداً به رفع آن بپردازید.

دقت داشته باشید که بخش جلوی ابروهایتان نباید دارای کادری منظم و مستطیل شکل باشد ،این کار ظاهر شما را بسیار مصنوعی و غیرطبیعی نمایش می دهد. سعی کنید قسمت ابتدایی ابرویتان را بسیار کمرنگ و محو طراحی کنید و از کشیدن یک قاب پهن و ضخیم به دور ابروهایتان خودداری نمایید.

رعایت فاصله بین ابروها نیز زیبایی آنها را چند برابر خواهد کرد . برای به انجام رساندن این هدف به فرم چشم هایتان دقت کنید. ابتدای گوشه داخلی چشم باید کمی عقب تر از ابتدای ابرو باشد. پس فاصله بین ابروهایتان را بیش از حد زیاد و یا کم نکنید . حالتی را انتخاب نمایید که بیشتر از همه مناسب فرم چشم های تان باشد .

ابروهای پیوندی معمولا  از وسط به یکدیگر متصل هستند اما ممکن است طول انتهای آنها کوتاه باشد، برای این مدل ابرو ها بهتر است بعد از اصلاح پیوند میان دو ابرو با استفاده از یک مداد ابرو قسمت انتهایی ابرو را امتداد دهید تا کمی بلندتر به نظر آید.

اگرچه کشیدن بهترین مداد ابرو بستگی به سلیقه ی افراد دارد اما باید فرم طراحی شده با آرایش دیگر اجزای صورت نیز تناسب داشته باشد . رعایت اصل تناسب و تقارن در چهره زیبایی افراد را چند برابر خواهد کرد.

پس سعی کنید علاوه بر انتخاب بهترین مداد ابرو و برندی با کیفیت و مرغوبیت بالا در کشیدن و فرم دهی ابروها نیز دقت کنید و طرحی را انتخاب نمایید که مطابق با اصول و قوانین یک آرایش حرفه ای باشد.

امیدواریم که از استفاده کردن از محصولات لچیک لذت برده و نهایت رضایت را کسب نمایید.

مداد ابرو بادوام _ مداد ابرو لچیک

پست های مرتبط

یک فکر در مورد “بهترین مداد ابرو و مداد ابرو خوب

 1. پریسا گفت:

  مداد ابروی خوب یعنی مداد ابرو لچیک که کاملا طبیعیه

 2. مریم گفت:

  مداد ابروی خوب لچیک خیلی عالیه و کاملا راضیم

 3. باران گفت:

  کی مداد ابرو خوب میشناسه ؟

 4. مریم گفت:

  مداد ابرو لچیک بهترین مداد ابرو مارک خوب که استفاده کردم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *