رژ لب, مداد لب

بهترین مداد لب ، لب هارا برجسته کنید

با بهترین مداد لب و بهترین رژ لب لب ها را برجسته کنید.
شما میتوانید با استفاده از مداد لب که به دور لب میکشید لب ها را از حالت طبیعی برجسته کنید که میخواهیم در این مطلب به این مورد بپردازیم.
انتخاب خط لب و رنگ آن امری مهم برای برجسته کردن لب میباشد. باید ابتدا مداد را بیرون تر از لب ، از بالای آن شروع و به طرفین بکشید ، فراموش نکنید لب را به حالت لبخند قرار دهید
. لب پایین را بیرون تر به طرفین بکشید.
بین خط لب و لب ها را با مداد لب پر کنید . به این دلیل باید از مداد استفاده کنید که بر پایه مومی قرار دارد به راحتی و نرمی بتوانید بکشید.
همچنین اگر رنگدانه های رنگ زیاد باشد پوشانندگی هم بیشتر میشود که در نتیجه برجستگی و بزرگ شدن لب ها بزرگ تر نشان داده میشود. مداد لب لچیک تمامی ویژگی یک مداد لب خوب برای برجسته کردن لب ها را دارد چون بر پایه مومی بوده و نرم کشیده میشود و پوشانندگی بالایی برا ی لب ها دارد تا برجسته کردن و بزرگ شدن لب ها به صورت کاملا طبیعی باشد.
قبل این موارد بهتر است لب ها تمیز باشد و بر روی لب کمی پودر زده شود. مداد لب کمی تیره تر از رنگ رژ باشد تا لب ها را زیبا تر نشان دهد.

رنگ رژ خود را انتخاب کنید و بروی لب ها بزنید و در آخر دستمال کاغذی را بین دو لب بگذارید فشار دهید تا طبیعی تر نشان داده شود.
حالت مخملی رژ به برجسته نشان دادن لب ها کمک بسزایی میکند . رژ لب لچیک و مداد لب و مداد لب بادوام این برند چون بر پایه مومی میباشد و به نرمی و راحتی کشیده و بروی لب مخملی نشان داده میشود . رطوبت لب ها را حفظ میکند

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *