رژ لب, مداد لب

بهترین مداد لب و بهترین رژلب

بهترین رژلب
  1. استفاده از رژ لب ها در بین دختران و بانوان بسیار رایج بوده و به دلیل اثرات زیبایی بخشی این وسیله آرایشی، این وسیله جزء پرمصرف ترین لوازم آرایشی محسوب می شود.

برای مثال، هر خانمی ممکن است در بین لوازم آرایشی خود یک ریمل یا مثلاً یک کرم پودر داشته باشد ،اما قطعاً تعداد زیادی رژلب با رنگ های متنوع دارد که برای هر یک از لباس های خود از رنگ هماهنگ با آن استفاده می کند.

مداد لب ها برای ایجاد خط لبی زیبا به دور لب های تان گزینه بسیار مناسبی هستند ،اما باید بدانید که لب های نازک به هیچ عنوان نباید ضخیم تر از حالت طبیعی شان به نظر برسند. پس، از ایجاد خط لبی خارج از محدوده طبیعی لب های خود خودداری نمایید.

رژلب و خط لب خود را هرگز در قسمتهای گوشه ای لب استفاده نکنید و مراقب باشید تا رنگ مورد نظر تنها روی لبهای تان قرار بگیرد و پوست اطراف لب رنگی نشود.

اگر دوست دارید لبهایتان درشت تر و برجسته تر به نظر برسند کافی است از رنگ‌های روشن تر استفاده نمایید. هر چه رنگ رژ لبتان تیره تر باشد لبهایتان باریک تر به نظر می آیند.

برق لب نیز برای رسیدن به هدف تان شما را همراهی خواهد کرد ، می توانید از یک رژ لب اکلیلی و یا برق لب بر روی لب‌هایتان استفاده نمایید.

بهترین مداد لب ها ( بهترین خط لب ) و بهترین رژلب هایی ( بهترین رژ لب _ رژلب لچیک ) که در بازار وجود دارند،توسط کمپانی معتبر لچیک تولید وعرضه شده اند.

مداد ها و رژلب های لچیک از ماندگاری بالایی برخوردارند و پس از استفاده از آنها می توانید با خیال راحت روزتان را سپری کنید ،اما اگر دوست دارید رنگ لبهای تان با ثبات بیشتری بر روی آنها باقی بمانند. می توانید از مداد لب های بادوام لچیک که جزء بهترین مداد لب های تولید شده هستند استفاده نمایید، این مدادها قادرند تا رنگ لب هایتان را تا ۴۸ ساعت حفظ نمایند .در این صورت می توانید به راحتی بخورید و بیاشامید و نگران پاک شدن آرایش تان نباشید.

برخی رژلب ها به دلیل نداشتن کیفیت لازم لب هایتان را دچار ترک خوردگی و خشکی می نمایند و به مرور زمان این ترکها آلودگیهای خارجی را به خود جذب کرده و باعث پوسته پوسته شدن لب هایتان می شوند .پس بهتر است از بهترین رژ لبی استفاده نمایید که حاوی مواد مرطوب کننده باشد و لب های شما را در بهترین و نرم ترین حالت خود حفظ نماید.

آرایش لب از اهمیت بالایی برخوردار است و جزء موثرترین و جذاب ترین اجزای های چهره محسوب می شود، پس سعی کنید از بهترین رژ لب و بهترین خط لب استفاده کنید.

مداد لب های لچیک به راحتی روی پوستتان سرخورده و با اثرگذاری طبیعی خود زیبایی بخش لب های تان خواهند بود. امیدواریم با استفاده از این محصول درجه یک نهایت رضایت را نسبت به این برند آلمانی کسب نمایید.

مداد لب بادوام

پست های مرتبط

1 نظر در “بهترین مداد لب و بهترین رژلب

  1. فاطمه گفت:

    رژ لب مات لچیک بهترین رژ لب که استفاده کردم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *