رژ لب, مداد لب

بهترین مداد لب و طرز استفاده از آن

شما میتوانید برای حجم دادن به لب های خود به صورت طبیعی  از مداد لب استفاده کنید همچنین اگر لب باریک یا نا میزان دارید میتوانید با مداد لب ، لب خود را جذاب و مرتب کنید بهتر است مداد لبی را استفاده کنید که دوام و ماندگاری بیشتری داشته باشد. البته بعضی از خانم ها با پروتز و ژل این مورد را رفع میکنند.خط لب را دقیق و به طور طبیعی بکشید.  مداد لب ها در رنگ و فرمول ساخت با هم متفاوت هستند. رنگ های متفاوتی در هر برندی موجود است. نکته مهم تر فرمول آن میباشد، دو نوع مداد لب در بازار هست یک مداد معمولی و دومی مداد مومی (بر پایه موم) میباشد. نکته مثبت مداد لب مومی پوسانندگی بالای آن است. که به نرمی بر روی لب کشیده میشود که مداد لب معمولی به این صورت نیست. به همین دلیل میتوان مداد لب نرمی را بر روی کل لب به راحتی و نرمی کشید که لب خشک و پوست پوست نمیشود پس برای ماندگاری رژ بر روی لب را بیشتر میکند.

بهتر است شما همیشه خطی لبی هماهنگ با رنگ لب که طبیعی باشد در کیف لوازم آرایشی خود داشته باشید که نظر بیشتر میکاپ آرتیست ها میباشد.

پس دو کاربرد مهم خط لب حجیم کردن لب و ماندگاری بیشتر برای رژ لب شما را به همراه میاورد.

اگر فقط برای حجیم کردن لب از مداد لب استفاده میکنید فقط کافیست دور لب کشیده شود ولی برای ماندگاری بالای رژ باید بر روی کل لب کشیده شود که مداد لب های مومی به نرمی و راحتی کشیده شده و احتیاج به نرم کردن مداد لب ندارد. نرم کردن مداد لب به این صورت است که قبل مصرف آن را چند بار بر روی دست بکشید تا گرم شود.

قبل از مصرف مداد لب آن را به تراشید و از قسمت لب بالایی از قسمت خارجی آن شروع کنید و به مرکز آن برسید و بعد لب پایینی را بکشید بهتر است که محدوده لب پایین کشیده نشود تا بد جلوه داده نشود.

البته نکته ای درباره تراشید مداد لب را فراموش نکنید. قبل از تراشیدن آن را در یخچال بگذارید تا سفت و سرد شود تا هنگام تراشیدن مقدار زیادی از مداد را نتراشد تا زودتر تمام نشود .

چند توصیه برای برجسته شدن لب

ابتدا باید دستمال تمیزی را بر روی لب ها بکشید تا پوست های خشک شده وسلول های مرده را پاک کند.

رژ لب هایی را انتخاب کنبد که ماندگاری بالاتری داشته باشند. همچنین میتپانید از مداد لب بادوام لچیک بر اساس موم هست که نرم و راحت کشیده میشود استفاده کنید.

استفاده از خط لب باعث رنگ پیدگی و خنثی شدن رنگ پریدگی لب شده است پس رنگ رژ و مدل لب را بهتر نشان میدهد .

کشیدن رژ لب با برس باعث ماندگاری بیشتر بر روی لب میشود.

رژ لب را میتوانید با کشیدن دستمال به آرامی بر روی لب هموار کنید فقط فراموش نکنید بین دو لب نگذارید تا رژ لب پاک شوددندان خود را رژ لبی نکنید ، به آرامی لب را ببندید بعد رژ بزنید.

یکی از ویژگی بهترین مداد لب و بهترین رژ لب بر پایه موم گیاهی میباشد.

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *