ریمل, ریمل لچیک, لوازم آرایشی

بهره گیری از ریمل حجم دهنده خوب

ریمل حجم دهنده خوب

بهره گیری از ریمل حجم دهنده خوب

برای آرایش چشم ها دو وسیله بسیار مهم و کاربردی وجود دارد یکی خط چشم‌ها و دیگری ریمل ها هستند . انواع ریمل و انواع خط چشم در بازار موجود است که شما بانوان عزیز باید ابتدا بررسی‌های لازم را انجام داده و در نتیجه بهترین نوع آن را برای خود خریداری نمایید . انواع مختلف خط چشم وجود دارد . از طرفی ریمل ها نیز با نام ها و کاربردهای متفاوتی عرضه شده اند برخی ها تبلیغات هایی در رابطه با ریمل حجم دهنده خوب نموده . برخی دیگر نیز ادعا دارند که ریمل فلان برند می تواند. مژه هایتان را با بلندای چند برابر جلوه دهد . انواع مختلف خط چشم نیز هم کاربری و شکل ظاهری متفاوتی دارند و هم نتیجه کارتان را متفاوت تر جلوه خواهند داد . در میان این همه مدل و و برندهای مختلف آیا می‌توان به دنبال بهترین ها گشت یا خیر ؟

بهترین ریمل حجم دهنده و بلند کننده خوب

بله قطعاً با انتخاب یک برند مناسب می‌توان بهترین خط چشم و بهترین ریمل حجم دهنده را انتخاب کرد . فرقی نمی‌کند که چه نوع آرایشی برای چشم هایتان مناسب تر است . مهم این است که از محصولات آرایشی سالمی بهره بگیرید تا هم نتیجه کارتان حرفه ای و زیبا از آب درآید و هم آسیبی را در ناحیه چشم هایتان شاهد نباشید . حال که به دنبال یک ریمل حجم دهنده خوب میگردید ما به شما ریمل لچیک را معرفی می‌کنیم . برای بانوانی که قصد زیباتر نشان دادن چشم هایشان را دارند لچیک گزینه بسیار مناسبی است ، جلوه جذاب و زیبایی که در اثر مصرف ریمل حجم دهنده و بلند کننده لچیک به چشم ها بخشیده می‌شود احساس بسیار خوشایندی را به بانوان بخشیده و می‌تواند در افزایش اعتماد به نفس آنها به شدت دخیل باشد . برای تهیه یک خط چشم سالم نیز می‌توان از محصولات لچیک بهره گرفت . هنگامی که محصولات آرایشی معتبری را تهیه کرده باشید قطعاً کار با آنها نیز سهولت بیشتری را برای شما فراهم می آورد . مثلاً با بهره گیری از یک ریمل نامرغوب و بی کیفیت ممکن است زمان زیادی نیاز باشد تا تک تک مژه هایتان را از یکدیگر جدا کنید و حالت دلخواه را به آنها بدهید اما با تهیه یک ریمل حجم دهنده خوب مژه ها خود به خود هم فرم بهتری گرفته و هم حجم و اندازه آنها افزایش می یابد . ریمل حجم دهنده و بلند کننده لچیک همانطور که از نامش پیداست قابلیت بلندتر کردن اندازه طولی مژه ها و همچنین پر حجم تر نشان دادن آنها را دارد . پس نگاه جذاب‌تری را به چشمان شما خواهد بخشید اگر تاکنون بهترین ریمل حجم دهنده را برای خود پیدا نکرده اید از این پس تنها کافیست به سایت لچیک رجوع کنید و شاهد این محصول منحصر به فرد باشید . به راحتی می توانید از طریق سایت همین مجموعه محصولتان را سفارش دهید در رابطه با انواع خط چشم نیز تنها به خاطر سپردن نام لچیک کفایت می کند تا محصول مناسبی به دستتان برسد . پس به این نام اعتماد نموده و سعی کنید حالت مناسبی را با این وسیله آرایشی برای چشم هایتان ایجاد کنید برای زیبا سازی و فرم دادن به چشم ها ابتدا از خط چشم و سپس از ریمل استفاده می شود . افرادی با حالت چشم های مختلف باید خط چشم مناسب را رسم نموده و به اندازه متناسب نیز از ریمل بهره بگیرند . مثلا برخی از افراد چشم های بادامی دارند در این حالت باید خط چشمی با ضخامت بسیار کم در داخلی ترین قسمت چشم رسم شده و انتهایی ترین قسمت آن کمی ضخیم باشد . همچنین افرادی با این حالت از چهره باید هر دو مژه های پلک بالا و پایین شان را ریمل بزنند تا چشمانشان کمی گرد تر به نظر برسد . کشیدگی بیش از اندازه چشم باید با یک آرایش خاص متعادل تر و گردی بیش از اندازه چشم نیز به همین ترتیب باید با یک آرایش مناسب با تعادل بیشتری دیده شود .

ریمل حجم دهنده خوب

ریمل حجم دهنده خوب

ریمل حجم دهنده عالی

افرادی که پلک های افتاده دارند نیاز نیست خط چشم ضخیمی بکشند باریک ترین نوع خط چشم برای این افراد مناسب است چرا که تیره بودن پشت پلک باعث جلب توجه افراد نسبت به افتادگی پلک آنها می شود . به جای استفاده از یک خط چشم ضخیم بهتر است تنها بر روی خط مژه هایتان ضخامت بسیار باریکی از خط چشم را ایجاد نموده و در مقابل به مقدار بسیار زیاد ریمل حجم دهنده بزنید . البته قرار نیست مژه‌هایتان مصنوعی دیده شود فقط در حدی ریمل بزنید که چشم هایتان باز تر به نظر برسند و همچنین مژه های پلک بالایتان افتادگی پوست پشت چشم تان را پوشش دهد . در اینگونه حالتها آرایش پلک پایین اهمیت زیادی دارد از آنجایی که افتادگی معمولاً برای پلک بالا اتفاق می افتد اگر تمرکز زیادی بر روی آرایش قسمت پایین چشم انجام دهید دیگر حالت نامناسب پلک بالا به چشم نیامده و جذابیت بیشتری به چهره شما بخشیده خواهد شد . در واقع آرایش کردن به معنای پررنگ تر نشان دادن نقاط قوت و محو کردن نقاط ضعف چهره می باشد .  پس سعی کنید با یک تکنیک مناسب اعضای چهره خود را به‌خوبی آرایش نموده و از این زیبایی نیز لذت ببرید .

با کمی تمرین می توان نحوه آرایش جزء به جزء اعضای چهره را آموخت اما برای انتخاب محصولات آرایشی سالم زیاد وقت ندارید چرا که با مصرف هر ابزار بی کیفیتی ممکن است آسیب هایی در انتظار شما باشد ، سعی کنید با خرید بهترین ها از سلامت خود محافظت نموده و زیبایی چهره تان را نیز حفظ کنید .

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *