ریمل, ریمل لچیک, لوازم آرایشی

تاثیرات ریمل زدن با ریمل حجم دهنده خوب

ریمل لچیک

اگر می خواهید آرایش ساده و در عین حال زیبایی را برای چهره خود پیاده سازی کنید استفاده از ریمل را فراموش نکنید .

ریمل یک وسیله آرایشی است که برای حالت دهی و فرم دهی به مژه ها از آن استفاده میشود . فرم گرفتن مژه ها و زیبا شدن آن ها می‌تواند به جذابترین شدن چشم هایتان کمک بسیاری کند . پس در خرید ریمل حجم دهنده خوب که بتواند مژه های تان را پرپشت نشان داده و همچنین طول آن ها را افزایش دهد دقت به خرج داده و سعی کنید مناسب ترین گزینه را انتخاب نمایید . یک ریمل خوب باید ویژگی‌های خوبی نیز داشته باشد ، یکی از مهمترین ویژگی های مواد آرایشی و بخصوص ریمل استفاده از خاصیت ماندگاری بالاست . در صورتی که بهترین ریمل حجم دهنده را خریداری کنید و مطمئن باشید که محصول تهیه شده از کیفیت لازم برخوردار است ، قطعاً دوام و ماندگاری آن نیز بالا بوده و می‌تواند در مدت طولانی به فرم دهی مژه های تان و حفظ حالت متناسب آن بپردازد . برای اینکه مژه هایتان فرم بخصوصی بگیرند می توانید از ابزاری به نام فرمژه استفاده کنید . فرمژه باعث می شود تا مژه هایتان به سمت بالا شکل بگیرند و اگر پس از فرمژه از ریمل استفاده کنید مژه هایتان پرپشت تر خوش فرم تر و زیباتر دیده خواهند شد . به همین ترتیب چشمانتان گیرایی و جذابیت بیشتری به خود می‌گیرند . اما نکته اینجاست که باید از بهترین ریمل حجم دهنده خوب استفاده کنید تا بتواند در عین زیبا سازی مژه ها سلامت آن ها را نیز حفظ کند . یعنی از ریزش آن ها جلوگیری کرده و به نوعی تقویت شان کند . بهترین ریمل حجم دهنده خوب  توسط شرکت لچیک ساخته شده شما می توانید به راحتی این ریمل فوق العاده را از سایت این مجموعه خریداری کنید . اگر چه محصولات این کمپانی آلمانی هستند اما به دلیل استقبال بیش از حد بانوان در سراسر جهان این تولیدات فوق العاده به کشورهای مختلف صادر می شود که خوشبختانه ایران نیز جزو آن ها بوده و شما بانوان هموطن عزیز می توانید به راحتی محصولات لچیک را تهیه نمایید . ریمل لچیک از هر نظر مناسب بوده و قیمت به صرفه ای دارد . با خرید این ریمل می توانید شاهد درخشان شدن ، پرپشت شدن و بلند پر شدن مژه های خود باشید . اگر می خواهید چشمانتان فرم بخصوصی بگیرند و درشت دیده شوند بهتر است پلک پایین تان را آرایش کنید . ابتدا به وسیله یک مداد چشم خط کمرنگی در قسمت زیرین پلک پایین تان ایجاد کرده و با استفاده از یک فرچه تمیز آن را محو کنید . سپس مژه های این قسمت ها ریمل بزنید ولی دقت داشته باشید که مایع ریمل پوست اطراف چشم مالیده نشده و تمیزی کارتان را زیر سوال نبرد .

استفاده از ریمل لچیک ( ریمل حجم دهنده خوب ) مزایای بسیاری دارد برای مثال مواد ویتامینه موجود در این ریمل باعث تقویت مژه هایتان شده و همچنین به دلیل سالم بودن مواد به کار رفته در آن ، مژه ها را دچار ریزش نمی کند . همچنین این ریمل از خاصیت ضد آبی برخوردار نیست ، ضد آب بودن ریمل از بدترین عیب هایی است که می تواند یک محصول داشته باشد . چراکه ریمل های ضد آب به سختی بر روی مژه چسبیده و پاک کردن آن ها باعث کنده شدن تعداد زیادی از مژه‌های شماست . در صورتی که مژه هایتان کنده شوند قطعا زیبایی چشمانتآن از بین رفته و چهره تان بسیار نازیبا به نظر خواهند آمد پس در حفظ و نگهداری مژه ها و همچنین تقویت آن ها دقت و تمرکز زیادی به خرج دهید . در شرایطی که می خواهید مژه هایتان پرپشت تر به نظر برسند بهتر است به مراقبت از آن‌ها بپردازید برای این منظور می توانید از یک فرچه تمیز بهره گرفته و مقداری روغن زیتون تهیه کنید . سپس فرچه را به روغن زیتون آغشته کرده و هر شب قبل از خواب مژه های تان را برای چند دقیقه شانه بزنید . شانه زدن تار های مژه با روغن زیتون باعث تقویت هرچه بیشتر آن شده و مژه ها را مستحکم تر می کند . از این رو از ریزش آن ها نیز  جلوگیری شده و نمای زیبایی به چشمانتان بخشیده می شود .

هرچه دندانه های موجود بر روی برس یک ریمل بیشتر باشد مایع ریمل به طور یکنواخت تری بر روی آن ها پخش می‌شود ریمل لچیک بهترین ریمل حجم دهنده و بلند کننده است که فرچه آن دارای بیش از ۵۰۰  دندانه بوده و و به راحتی می‌تواند تک تک مژه های شما را شانه کند . شانه شدن تک تک مژه ها به معنای قرار گرفتن مایع ریمل به طور مساوی بر روی آن ها می باشد ، به همین دلیل نظم مژه ها بیشتر شده و با فرم مشخصی کنار یکدیگر حالت میگیرند . حالت دهی مژه هایتان با استفاده از این ریمل در مدت زمان بالای به هم نریخته و می‌تواند مانند دقایق اولیه زیبا به نظر برسد . اگر شما نیز مجذوب ویژگی های منحصر به فرد این ریمل فوق العاده شدید به سایت لچیک مراجعه کرده و این محصول فوق العاده را سفارش دهید .

این ریمل طوری ساخته شده است که تا آخرین قطره آن قابل استفاده است ، تنها کافیست برای استفاده از آن فرچه را درون ظرف بچرخانید . از ضربه زدن و بالا و پایین کردن فرچه درون ظرف ریمل خودداری کنید در غیر این صورت ممکن است مواد آن نشین شده و دسترسی به آن کمی دشوار شود . همچنین در صورتی که می خواهید ریمل تان را در فضای مناسبی نگه دارید بهتر است دمای ۵ الی ۳۰ درجه را انتخاب کرده و محصول خود را بدور از گرمای شدید و یا یخ زدن نگهداری کنید .

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *