رژ لب, مداد لب

تاریخچه بهترین رژ لب ها

در مورد رژ لب  موارد جادویی وجود دارد.

از ابتدای زمان رژ لب نمادی از سبک و استایل بوده و در طول تاریخ ثبت شده میباشد .  جایگاه خود را قرن ها بین خانم های زیبا حفظ کرده است. اگر خط لب رژ لب را ردیابی می کنید، به ۳۰۰۰ سال قبل میلاد  برمیگردد. زنان بین النهرین برای اولین بار جواهرات نیمه قیمتی را به یک پودر تصفیه شده برای لب ها تبدیل کردند.

 

گزارش شده خدمت کاران که کلئوپاترا    یک رنگ بنفش رنگی روشن دارد. بردگان او می توانند Ants و Carmine را به یک پایه کرمی موم تقسیم کنند. الهی …

ملکه الیزابت، در سلطنت طوفانی خود از دهه ی هشتاد، خود را با لب های سرخ مایل به قرمز شناخته کرد. او لوازم آرایشی را به یک صنعت انقلابی تبدیل کرد و قدرت بزرگ صنعتی میباشد.

در دهه ۱۷۰۰ استفاده از رژ لب مجاز شد اما خانم ها فقط میتوانستند از آن در شب استفاده کنند.
رژ لب به عنوان موردی فریب دهنده برای مردان شناخته شده بود که حتی اگر خانمی قبل ازدواج آرایش یا رژ لب داشته باشد مردان میتوانستند به صورت قانونی طلاق دهند.
بعد از انقلاب صنعتی و ظهور آن موجب ظهور رژ لب های تیره و عمیق شد.
هنرمندان از تغییرلب خود به ویژه در فیلم های سیاه و سفید آن زمان لذت میبرند و جذابیت فیلم ها به ویژه بیشتر شد.

در دهه ۱۹۰۰ گورلین نام تجاری لوازم آرایشی بود که برای اولین بار تولید رژ لب را توسعه داد.

در دهه ۱۹۲۰، الیزابت آردن نخستین طیفی از گلهای الهام بخش  را برای تکمیل رنگ های جذاب رژ کشف کرد.

دهه ۱۹۵۰ هنرپیشه هایی مانند آوا گاردنر، ریتا هورورت و مریلین مونرو ، زیبایی هایشان در جهان منعکس میشد و به چشم می خورد . آن ها رژلب رنگی قرمز را در فیلم های  هالیوودی استفاده میکردند که در  جلال فرش قرمز هالیوود چشم نواز بود.  از همین رو خانم ها سعی داشتن جای ستارگان باشند. بنابراین جای تعجب نیست که ۹۸٪ از زنان آمریکایی تا اواسط دهه ۱۹۵۰ رژ لب قرمز تیره استفاده میکردند.

 

دهه ۱۹۹۰  رژ لب به رنگ تیره تر و قهوهای مایل به زرد بود که مال برند ( علامت تجاری )  آمازون بود. کلودیا، سیندی، نائومی و کیت از این روند دنباله رو بودند و رژ لب قرمز را در هرطیفی جذاب ترین و جسورانه ترین رژ در سراسر جهان معرفی کردند.

 

ازین رو در طول تاریخ روند رژ لب در مواد و رنگ تغییرات به سزایی داشته است و برند های بسیاری در سراسر جهان ایجاد شده اند.

میتوان گفت رژ لب لچیک و مداد لب لچیک ، بهترین رژ لب و بهترین مداد لب را به بازار عرضه کرده است که بر پایه موم گیاهی و ویتامین E بوده است . مداد لب بادوام لچیک ماندگاری فوق ای دارد

 

 

 

 

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *