رژ لب, لوازم آرایشی, مداد لب

تاریخچه بهترین رژ لب

بهترین رژ لب

استفاده از رژلب قدمت بسیار زیادی دارد حتی هزاران سال پیش از این وسیله استفاده می شده اما کاربرد و فرم آن کمی متفاوت تر بوده است . به جرات می توان گفت که مهمترین لوازم آرایشی که هر بانویی قطعاً یک یا تعدادی از آن را دارد رژ لب می باشد . رژ لب ها به تازگی محبوب نشده‌اند و از هزاران سال پیش مورد استفاده قرار می گرفتند ، به طوری که بسیاری از محققان بر این باورند که زنان بین النهرین اولین کسانی بودند که در گذشته استفاده از رژلب پرداختند و با خرد کردن جواهرات گران بها و ترکیب چند ماده دیگر با آن ها وسیله درست می‌کردند که برای آرایش لب ها به کار می رفت . در گذشته از رژلب تنها برای آرایش لب ها استفاده نمی شده و سایر اندام ها نیز با استفاده از این وسیله آراسته می‌شدند ، چرا که لوازم آرایشی در آن زمان شکل گسترده‌ای نداشته و لوازم آرایشی مختلفی وجود نداشت . اما امروزه آرایش کردن شکل متفاوتی به خود گرفته و هر یک از اعضای صورت ماده آرایشی مخصوص به خود را دارند . مصریان باستان بیشتر از انواع گیاهان قارچ های رنگی برای ساخت رژلب استفاده می نموده و حتی انواع حشرات نیز برای ساخت این وسیله آرایشی به کار می رفته ، استفاده از برخی سوسک ها و مورچه ها باعث ایجاد بیماری های شدید می شد ، به همین دلیل کم کم و با گذر زمان رژ لب ها دچار تغییرات بسیار زیادی شدند تا اینکه امروزه به چنین شکلی درآمده و اکثر خانم ها به طور همیشگی از آن استفاده می کنند . برای جلوه بیشتر لب ها از ماده های براق کننده در ساخت رژ لب استفاده می شود که وجود این ماده باعث برجسته تر شدن و زیباتر شدن لب ها می گردد .

سالها پس از این دوران یک فرد مسلمان به ساخت نوعی رژلب معطر پرداخت و آن را در یک قالب فشرده به شکلی متفاوت عرضه نمود . اما در آن زمان به دلیل ناشناخته بودن این وسیله ، رژ لب ممنوع اعلام شده و استفاده از آن گناه تلقی می شد . در آن زمان رژ لب ها توسط گیاهان رنگی و ترکیب آن ها با موم ساخته می‌شد . هرچه طبقه اجتماعی افراد بالاتر بود آرایش چهره شان نیز بارزتر بوده و از رژ لب های پررنگ تری استفاده می کردند . در اواخر قرن نوزدهم میلادی یک کمپانی فرانسوی اقدام به عرضه گسترده رژلب نمود . اولین رژلب متفاوت در پاریس به تولید رسید . این کمپانی مواد فشرده شده رژلب که از چربی گوزن ، روغن کرچک و موم ساخته شده بود را بر ورق هایی از ابریشم پیچیده و توانست به تولید انبوه برساند . پس از آن در قرن بیستم رنگ‌های متفاوت و متنوعی از رژلب در بازار عرضه شد و پس از آنکه جنگ جهانی پایان یافت لوازم آرایشی و رژ لب ها با سرعت زیادی گسترش پیدا کردند . امروزه رژ لب ها از پرکاربردترین لوازم آرایشی است که محبوبیت زیادی در بین خانم‌ها دارند . این وسیله پرطرفدار از مواد مختلفی ساخته شده که بهترین آن رژ لبی است که از ترکیبات ارگانیک مانند موم ، روغن کرچک و یا روغن های طبیعی دیگر ساخته شده باشد . پس از رژ لب ها نوع دیگری از وسایل آرایشی برای زیبا سازی لب ها به میان آمدند که مداد لب نام داشتند و نوک باریک تری داشته و به همین ترتیب در ایجاد خط لب مورد استفاده قرار می‌گرفتند . امروزه بهترین رژ لب و بهترین مداد لب ها به تولید رسیده اند البته باید در خرید آن ها دقت لازم را به خرج داده و مطمئن باشید که محصولی که خریداری میکنید از کیفیت لازم برخوردار است . بهترین رژ لب ( رژ لب لچیک ) و بهترین مداد لب هایی که می توانید آن را تهیه کنید توسط یک کمپانی آلمانی به تولید رسیده . کمپانی لچیک بهترین رژلب بهترین و مداد لب ها را ساخته و عرضه نموده است . افرادی که به سلامتی خود اهمیت داده و می‌خواهند به زیباسازی چهره خود بپردازند اغلب به سراغ محصولات این برند رفته و از آن استفاده می نمایند . رژ لب های لچیک رنگ های متنوعی دارد که سلایق تمامی بانوان را در بر گرفته و هر فردی می‌تواند رنگ مناسب خود را برگزیند .
با خرید بهترین رژلب و بهترین مداد لب لچیک که توسط شرکت لچیک تولید شده است می توانید به زیبایی لب هایتان را آرایش کرده و جذابیت چهره تان را چند برابر نمایید . ابتدا بهتر است به کشیدن خط لب پرداخته و سپس از رژ لب استفاده کنید . رژ لب ها باید رنگی همانند مدادِ لبِ به کار برده در آرایش لب داشته باشند ، چراکه مغایرت زیاد در رابطه با این دو وسیله ، آرایش نامناسبی را برایتان به وجود خواهد آورد . زیبا کردن لب ها نشاط چهره را افزایش می‌دهد . افرادی که از رژلب استفاده نمی کنند اغلب بی حال یا رنگ پریده به نظر می رسند ، به خصوص افرادی که لب هایشان به طور طبیعی رنگ خاصی نداشته و پوست سفیدی دارند حتماً باید از رژلب بهره بگیرند . اما قطعاً می دانید که کیفیت رژلب بسیار مهم است و نباید از هر محصولی که آن را نمی‌شناسید استفاده کنید . همواره سعی کنید بهترین رژ لب و بهترین مداد لب ها را تهیه و برای آرایش چهره تان به کار ببرید .
اگر به دنبال بهترین ها هستید می توانید به لچیک اعتماد کرده و زیبایی و سلامت لب هایتان را به محصولات آن بسپارید .

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *